šokosmūtijs ar avenēm un mango

atkal pagājis krietns laiciņš, kopš pēdēja ieraksta. esmu iesākusi vairākus postus, kas tā ari nav pabeigti, kad pietrūcis nedaudz laika, uznācis nogurums vai "mirklis sev" pārņem virsroku un šķiet vērtīgāks, kā brīvo brīdi pavadīt pie ekrāna.. neskaitāmi tādi ieraksti, kas gaida drafts kastītē un, iespējams, kādreiz ieraudzīs dienas gaismu interneta vidē.. :) es vismaz gribu cerēt, ka pienāks brīdis, kad es varēšu vairāk padalīties un rakstīt.. tagad baudu, ka mans laiks pieder bērniem un nekas nav dārgāks par to! vēl drusku vairāk kā vien mēnesis līdz satiksim mūsu mazo bēbīti, par, kuru iesāku rakstīt kādā no nepublicētajiem rakstiem.. un vēl ir vismaz uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas lietas, ko vēlos paspēt līdz tam padalīties jums, līdz radībiņa, ko ļoti gaidām ieradīsies pasaulē.. redzēsim, kas sanāks, jo vasaras aktīvais režīms un siltais laiks tā vien liek uzvilkt kājās sandeles, skriet un būt laukā. 

ceru, ka jums ir brīnišķīgs pavasaris, smaržīgs, priecīgs un bagāts neaizmirstamu mirkļu un notikumu kopā ar mīļajiem. kamēr blogs klusē "mūsudienām" šobrīd vairāk varat sekot instagram.

šodien, kamēr Gabšuks čuc diendusiņu publicēju šo smūtija recepti, kas ir sātīgs, bet reizē arī atsvaidzinošs un ļoooti garšīgs. -ideāls siltajām dienām, kad nav ne daudz laika, ne arī neko daudz ieēst negribas, bet gribas iepriecināt mīļos ar kaut ko garšīgu un veselīgu. 

jums būs nepieciešami šādi produkti:

  • 1 banāns
  • 1/2 mango
  • 2 saujas avenes
  • 1 glāze mandeļu piena
  • 1 ēd.k. drupinātas kakao pupiņas
  • 2 ēd.k. mandeļu vai zemesriekstu sviesta
  • 2 ēd.k nesaldināta kakao 

pagatavošana: visu saliek blenderī un "maļ" 1.5-2 minūtes, līdz izveidojusies viendabīga smoothie konsistence. bauda nesteidzoties- izgaršojot un izbaudot brīdi kopā ♡