upeņu-ķiršu imunitātes smūtijs 3 gadu jubilejā

šodien, 27. februāris ir īpaša dzimšanas diena! -upenei paliek 3 gadi. jāteic, protams, vēderā ir kņudoša sajūta un īpašs prieks.. sevišķi jau atmiņā raisās dažādi notikumi par to brīdi pirms trīs gadiem un arī to, kas piedzīvots šo gadu laikā. es gribu pateikt lielu PALDIES visiem, kas šos gadus ir bijuši man blakus, -pirmkārt jau lasot šo blogu un iedvesmojoties ikdienai, man īpašs prieks, ka joprojām arī veci ieraksti ir noderīgi un daudz skatīti. -sevisķi dzīvesstila sadaļas veselības raksti, ko šobrīd veidot, veicot dziļāku izpēti dažādās tēmās man diemžēl nav laika, bet arhīvos ir vērtīgas tēmas, ko varat atrast un, ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet-es mēģināšu atbildēt!.. otrkārt liels paldies tiem, kas atbalsta, ne tikai caur sadarbību un kopīgiem projektiem, bet vienkārši ir blakus ar labiem, iedrošinošiem vārdiem. paldies visiem, kas uzklausat mani un saprotat, ko caur ierakstiem vēlos pavēstīt, parādīt un nodot jums.. īpašs prieks man ir par cilvēkiem, kas ienākuši manā dzīvē un kļuvuši tuvi tieši dēļ upenes-par to noteikti paldies Dievam! un lai arī šobrīd ģimene ir pirmā vietā un esmu "full time" mamma, ceru, ka kādreiz, kad bērni izaugs lielāki, man būs laiks dot un veltīt sevi arī pasaulei :) paldies jums ikkatram tuvumā vai tālumā! -A. ♡

šodien es vēlos padalīties ar mūsu pēdējā laika favorite smūtija receptīti, kas, protams, ir upeņu! šajā laikā, kad organisma rezerves ir krietni iztukšojušās un apkārt ir visādi vīrusi, svarīgi stiprināt imunitāti un organisma aizsargspējas. īpaši ieteicams upenes lietot pie saaukstēšanās un cīņai ar vīrusu slimībām, tāpēc šis ir īstais laiks tukšot vasarā sasaldētos upeņu krājumus. upenēs ir ārkārtīgi daudz C vitamīna, kā arī citu vērtīgu elementu, kas ir ļoti vērtīgi dažādu organisma sistēmu darbībai un tās mēdz saukt arī par Latvijas brīnumogām. starpcitu drīz jau upeņu krūmi dzīs laukā savus pumpuriņus un pirmās lapiņas, kas ir ārkārtīgi vērtīgas-neaizmirstiet tos pievienot kokteiļiem vai salātiem..

jums būs nepieciešami šādi produkti:

  • 2 saujas upenes
  • 2 saujas ķirši
  • eko* banāns
  • glāze ūdens
  • 1 ēd. k kaņepju proteīna
  • sauja godži ogu 

pagatavošana: lieciet visas sastāvdaļas blenderī un maliet aptuveni 1,5-2 minūtes. *pirms gatavošanas atlaidiniet ogas, lai kokteilis nesanāk pārāk auksts, vai arī pielejiet siltu (ne vairāk kā 50 grādus karstu) ūdeni. gatavs :)