veselīgais smilstērkšķu-mango smūtijs

1. februāris, jau atkal pagājis krietns laiks, kad pēdējo reizi sanāca šeit ko uzrakstīt. laiks tik ātri paskrien. jums arī?? kā jums sokas ar jaunā gada apņemšanām? vēlejos padalīties ar kaut ko veselīgu un tā kā lielais baciļu-vīrusu laiks arī ir klāt (tā vien šķiet, ka visi ar kaut ko slimo), šodien padalīšos ar recepti šim garšīgajam un veselīgajam smūtijam, ko ziemas laikā diezgan bieži dzeram. lai jums netrūkst vitamīni un spēcīga imunitāte! 

* šī kokteiļa galvenā garša un vērtība pieder smilstsērkšku brīnumainajām ogām, kuras satur vitamīnus, minerālvielas, antioksidantus un biolģiski aktīvās vielas, kas stiprina organismu un izvada kaitīgās vielas, smagos metālus un sārņus.. tāpat vērtīgie smilstērkšķi ļoti uzmundrina, atsvaidzina un uzlādē, bet to sastāvā esošais sterīns stabilizē nervu sistēmu. mēs izmantojam gan ogas, gan tīru sulu, esmu ļoti iemīļojusi ziemas laikā stiprināt organismu ar šīm bagātīgajām ogām!

IMG_0177.jpg

jums būs nepieciešami šādi produkti:

  • 1 banāns
  • 1/2 mango
  • 3 saujas smilstērkšķu ogu
  • glāze-300ml apelsīnu vai ābolu sulas

pagatavošana: saldētās ogas variet kādu brīdi "atlaidināt", lai kokteilis nav tik ledus auksts. nomazgājiet sastāvdaļas un lieciet blenderī uz 1-2 minūtēm. izmantojam vai nu svaigi spiestu apelsīnu sulu, ko var dabūt ar rokas spiedīti vai mūsu dārza ābolu sulu, ko spiedām rudenī.. -sula dod balansu skābajām smilstērkšķu ogām, kurām arī ir nelielas sēkliņas, kas nesablenderējas, bet, ja nu mazajiem tomēr prasās vairāk saldumiņu var pievienot kādu ēdamkaroti agaves sīrupu. 

IMG_0195.jpg