enerģiskais-antioksidantu matchas rabarberu kokteilis

pirmais lielais auglis, ko pavasarī dārzā saņemam ir rabarbers! lai arī receptē šodien ir svarīga loma viņam, tas nav tas par ko šoreiz stāstīšu vairāk un izcelšu! ..gribu jūs iepazīstināt ar matchas zaļo tēju, kas ir superpulveris, manuprāt, vēl viens superfood, ko mums vajadzētu biežāk ikdienā lietot, jo arī matcha satur tik daudz dažādas veselībai vajadzīgas īpašības un uzturvielas!! +priecājos par sadarbību ar matcha.lv zemāk atradīsiet arī GIVEAWAY, kur vienam laimīgajam būs iespēja iegūt lielisko matcha tēju!!

jums būs nepieciešami šādi produkti:

  • 1,5 gari kāti rabarberi
  • 1 bumbieris
  • 1/2 ābola
  • sauja zemeņu
  • glāze ūdens
  • tējkarote matcha tējas pulvera
  • saldumam- 3 tējkarotes brūnā-nerafinētā cukura

nomazgājiet visus augļus.. -nomizojiet rabarberu un sagrieziet to, apmēram, 4-5 daļās.. iemetiet blenderī un pēc tam pievienojiet zemenes, izņemiet ābolam un bumbieriem serdītes un metiet klāt pārējām sastāvdaļām!.. pielejiet ūdeni un strīķētu karotīti matchas tēju.. es šoreiz saldumam pavisam nedaudz pieliku cukuru, lai nedotu nekādu blakus garšu no citiem saldinātājiem, jo būtiski ir sajust zemeņu un rabarberu savienojumu, kas ir supergaršīgs!!! -visu sablenderējiet un kokteilis gatavs...-būtībā kokteilim vajadzētu iegūt koši zaļu krāsu-kāds ir matchas spēcīgais pulveris, bet dēļ zemenēm tas iegūst rūsganu krāsu..tāpat notiks, ja ,piemēram, zemenes savienosiet ar zaļumiem-spinātiem vai kale..-tieši tādēļ izmantot augļus un dārzeņus uzturā ir tik jautri, jo var sanākt visādi pārsteigumi!! 

9392353.jpg

kas slēpjas matcha zaļajā tējā?.. -galvenokārt tā izceļas ar augsto antioksidantu saturu, vitamīniem un minerālvielām, šķiedrvielām un aminoskābēm!.. matchai ir daudz lielu plusu, -tā tiek audzēta īpašos apstākļos un pēc tam liela uzmanība tiek veltīta tās pārstrādei par pulveri, lai tā nepazaudētu uzturvielas un elementus.. lietojot, uzturā šo tējas pulveri-mēs neizmetam biezumus, bet gan viss līdz pēdējam nonāk organismā, atšķirībā no tējas, kas ievelkas un pēc tam tiek izmesta laukā!.. ik dienas tiek veltīts daudz laika un līdzekļu, lai izpētītu dažādus produktus, ko uzņemam uzturā.. jo īpaši zinātnieki vēlas izpētīt šos superfood, kas ne vien ir bagāti ar dažādām uzturvielām, bet arī spēj apkarot vēzi, dažādu radikāļu un piesārņojuma ietekmi uz organismu.. tāpat matcha ir nomierinošs reizē ar uzmundrinošu līdzekli, jo matchas tējas gatavošanas process ir meditējošs, tā nomierina, mazina stresu, bet tajā pašā laikā dod enerģiju un paaugstina koncentrēšanās spējas! sīkāk par matchu atradīsiet matcha.lv, kā arī jaunumiem varat sekot līdz facebook lapā!

GIVEAWAY-šis raksts ir tapis brīnišķīgā sadarbībā ar matcha.lv un viņi vēlas, lai pēc iespējas vairāk cilvēku atklātu šo apbrīnojamo tēju.. -vienam laimīgajam būs iespēja to iegūt bet, lai piedalītos viss, kas jums jādara ir jāieiet matcha.lv, jāatnāk atpakaļ un komentāros jāuzraksta kuras 3 īpašības matcha tējai visvairāk uzrunā tieši tevi.. laimīgais, ko izlozēsim-iegūs 30g matcha tēju pēc savas izvēles 15 eiro vērtībā! komentārus gaidīsim līdz 15.maijam!