atspirdzinošais vērtīgās rukolas-ananāsu kokteilis

 

sveiki,mīļie! kā laiks skrien.. teju divas nedēļas neesmu padalījusies jums ne ar vienu recepti! ..bet nu esmu nolēmusi pievērsties mazliet šai sadaļai vairāk kā visām citām, jo aktīvi kā jau es te ik pa laikam jums tīzeroju-darbojos pie kāda īpaša projekta! drīz.. varu jau jums pateikt kad- pēc mana plāna to nodošu jūsu acīm 18.-19. jūnijā! -es ticu, ka ir vērts mazliet paciesties, lai pēc tam baudītu upene.lv jaunu daļiņu, kas, manuprāt, jūs iedvesmos veselīgai vasarai.. viss. viss -es beidzu par to runāt un ķeros pie lietas!

vakardienas ierakstā teicu, ka dalīšos ar kokteiļa recepti, ko gatavojām @innocentcafe 18.05 ielu brančā!.. mani pārsteidza-cilvēki pat pirka vairākus un bija lielā sajūsmā!.. šoreiz paldies Arvim par recepti!


jums būs nepieciešamas šādas sastāvdaļas:

IMG_2687.JPG

 

  • sauja rukolas
  • pusotra sauja spinātu
  • 1 banāns
  • 2-3 ripiņas ananāss 
  • ūdens
  • ledus

 

 

kokteiļa pagatavošana: nomazgājiet visas lapiņas, lai uz tām nav smiltis, lieciet blenderī, pievienojiet klāt nomizotu banānu, ananāsu ripiņas,-ja blenderis nav pats labākais-izgrebiet vidiņu, pievienojiet ledu un ūdeni-atkarībā cik šķidru un aukstu kokteili vēlaties. sablenderējiet tā, lai lapiņas nav jūtamas un ir iegūta kokteiļa konsistence! kokteilim ir ļoti patīkama garša, -nevajag baidīties no rukolas-tā ir jūtama, bet nav sīva, jo ananāss un banāns šo garšu balansē un rezultāts ir fantastisks-perfekts siltām vasaras dienām, jo arī konsistence iznāk tik ideāla! šis noteikti ierindojas pie maniem favorītkokteiļiem! 

IMG_2693.JPG

//mazliet par rukolu-tā satur ārkārtīgi daudz K vitamīnu, C vitamīnu, kas sargā šūnas no brīvajiem  radikāļiem un arī A vitamīnu, kā arī B grupas vitamīnus, tāpat rukolas lapiņas daudz satur dažādas minerālvielas-kalciju, kāliju, mangānu, magniju, dzelzi, kas ir šķiedrvielu avots, +šie elementi kopā ar C vitamīnu pasargā no sirds un asinsvadu saslimšanām.. rukolas asā un rūgtā garša ir no bioloģiski aktīvajām un sēru saturošajām vielām, ko tā satur, -šīs vielas savukārt aizkavē vēža šūnu veidošanos, neitralizē citas kaitīgas vielas. info-darzabagatiba.lv

noderīgu informāciju par ananāsu ietekmi uz veselību un tā saturošajām īpašībām varat atrast šeit -(zemeņu-ananāsu kokteilis saaukstēšanās un attīrīšanās laikam)