NIKE Riga run 13. un 14. septembrī mežaparkā-palīdzēsim skrienot!

milzu soļiem tuvojas kāds īpašs pasākums, par ko vēlos uzrakstīt arī jums, ja esat palaiduši to garām.. -tas ir NIKE Riga run, lielākais sporta un labdarības pasākums Latvijā, kas norisinās jau piekto gadu, -katru gadu kļūstot lielāks, piedaloties arvien vairāk dalībniekiem. šogad pasākums notiks arī divas dienas, piedāvājot īpašu programmu un koncertu. 

manuprāt, šis pasākums ir tik īpašs tieši ar to, ka tas nav parasts skrējiens, kur kāds var nopelnīt labu naudu to noorganizējot. šeit mazās sirsniņas ar kustību traucējumiem nopelna iespēju ārstēties un cerams pēc tā arī spēt to, ko dzīve ir liegusi! -ar savu ziedojumu un dalības maksu mums ir iespēja kādam dot gaišāku skatu uz dzīvi un iespējas kustēties pilnvērtīgāk!

no sirds aicinu arī jūs- kopā ar ģimeni un draugiem būt aktīviem un veselīgiem skrienot, nūjojot vai skrituļojot un palīdzēt šīm sirsniņām. kopā mēs varam paveikt ļoti daudz un nekad mēs nevaram zināt, kur katru no mums dzīve aizvedīs, tādēļ palīdzēsim un skriesim kopā, novērtējot to, ka mums ir iespēja skriet, kustēties, smaidīt un priecāties. tiekamies!

vairāk par pasākumu, kā arī tā programmu atradīsiet šeit.