#freshriga skaisto mirkļu kafejnīca- 20.08-2.09!!!

esmu priecīga rakstīt šo kalendāra ierakstu, jo Rīgā ir jauna vietiņa.. aizsācies jauns un īpašs projekts, kurā jau šovakar arī man- kopā ar beetbox draugiem būs iespēja piedalīties un stāstīt jums šo un to par zaļiem un ne tik zaļiem kokteilīšiem! šī vakara uzsvars tiek likts uz spinātiem!.. mīļi gaidīsim jūs un cerēsim, ka lietus mūs neiztraucēs!

ielugums_beetbox-01.jpg

 

..par #fresh projektu- tā ir urbānā kafejnīca, nepieradinātā vidē, saglabājot pop-up kafejnīcas ideju! -2 nedēļas šī kafejnīca mājos stabu un skolas ielas stūrī, lai pilsētas iedzīvotājus un arī viesus sasaistītu ar dabu, kā arī parādītu, ka šī it kā šķietami varbūt nesavienojamā saikne var būt stiprāka par ierastajiem steriotipiem, pierādot, ka pilsētā ir iespējams dzīvot veselīgi! manuprāt, idejas mērķis ir brīnišķīgs-veicināt katru no mums būt abildīgiem par sevi, kā dabas daļu, atdzīvinot šo saikni urbānā vidē.  (par šo drīz arī uzrakstīšu atsevišķu rakstu un komentāru!)

#fresh atšķiras ne tikai ar augstāk minēto veselīgo domāšanu, bet arī ar milzīgu pievienoto vērtību-katru vakaru kafejnīcā ciemosies, jeb uzņems viesus cilvēki, kas savā dzīvē ir atraduši balansu, spējuši līdzsvarot dzīvi pilsētā un zaļo domāšanu, kas uzņemas apzinātu atbildību par savu ķermeni un arī vidi sev apkārt! 

katrs vakars šķiet būs ārkārtīgi unikāls, savādāks un interesants, jo katrs jau mēs esam tik dažādi, katrs nodarbojamies ar savām lietām un redzam visu atšķirīgi, tādēļ, uzskatu, ka šī būs brīnišķīga iespēja uzzināt un bagātināt savas zināšānas par veselīgu dzīvesveidu un dažādiem aspektiem, ko tas ietver, kā arī iepazīt dažādus cilvēkus! izmantojiet to, kaut vai, lai vienkārši apskatītu skaisti radīto kafejnīcu, kur savu pirkstu pielikusi arī mazā feja-Baiba Prindule! viegli, askētiski un zaļi. -tieši tas, kas piestāv urbānam dārzam un skaistiem mirkļiem pilsētā!

uz tikšanos!

//video no #fresh kafejnīcas atklāšanas 19.08!

kafejnīcas darba laiks no 20.augusta līdz 2.septembrim būs plkst. 14.00-23.00 programma un plašāka informācija pieejama Samsung sociālajos tīklos un www.freshriga.lv