tiekamies POSITIVUS festivālā-beetbox veselīgo raw smoothie bārā!

Beetbox raw smoothie19.jpg

Positivus tuvojās un šķiet, ka tas ir mazliet sagrozījis lielu daļu cilvēku ierastās emocijas.. daudzi to ārkārtīgi gaida un gatavojās kaut kam grandiozam- ārkārtīgi pozitīvam un brīnišķīgam!... 

es nekad šo festivālu neesmu apmeklējusi, tādēļ nemācēšu teikt ko, kā un kas!.. bet tas, ko šodien gribu jums atklāt ir vēl viens projekts, pie kā esmu līdzdarbojusies kopš maija vidus! ..arī tas ilgu laiku bija tāds noslēpums un manas sajūsmas avots upenes piektdienas slejās.. -kādi jau pēdējās 2-3 nedēļas zina, kas tad īsti top! ..tomēr visiem pārējiem man ir tas gods pirmajai to atklāt publiski internetā!.. jūsu acīm-beetbox veselīgo raw smoothie bāriņš!

//beetbox piedāvā kokteiļus, kas aktīvajiem pilsētniekiem piedāvā veselīgu alternatīvu ātrajām uzkodām.. šie kokteiļi ir unikāli ar to, ka tie spēj aizstāt ēdienreizi un uztur augstu enerģiju dienas garumā! 

 

Beetbox cilveki8.jpg
Beetbox raw smoothie1.jpg

es domāju, ka Latvijā līdz šim nekur nav bijusi tāda vieta, tādēļ mani tas ārkārtīgi sajūsmina, ka beidzot kaut kas tāds kļūst pieejams, aktuāls un sabiedrībai aizvien vairāk vajadzīgs! ..-šis brīnišķīgais kokteiļu bāriņš būs redzams visos lielākajos un grandiozākajos pasākumos Latvijā! sāksim ar pozitīvāko..-festivālu Positivus! 

// beetbox koncepcija balstās uz veselīga dzīves ritma pamatiem – ne tikai domājot par veselīgu pārtiku, bet arī videi draudzīgu attieksmi. tādēļ uzbūvējām konteineri, elektro-velo blenderus un audzējam zaļumus turpat uz jumta! 

..to, kā tas izskatīsies iekšā pagaidām vēl neatklāsim un nerādīsim, bet varu jums pateikt, ka būs ļoti skaisti, dabīgi un stilīgi! 

piedāvājums nebūs liels-iespēja izvēlēties starp 6 dažādiem kokteiļiem, ko esam divu mēnešu laikā izstrādājuši, lai tie būtu izcili! ..pēc jūsu sajūtām būs iespēja izvēlēties barojošu, attīrošu, atsvaidzinošu vai uzmundrinošu kokteili! ..esmu pateicīga par uzaicinājumu-iztrādāt šim projektam receptes un arī festivālā piedalīšos to gatavošanā! priecāšos jūs satikt-noteikti nāciet ciemos un uz kokteilīšiem! -beetbox smūtijus atradīsiet pie festivāla lielākās-Lattelecom skatuves (attēlā-zemāk)!! ..tiekamies!

Beetbox cilveki12.jpg

//foto: Jānis Birznieks