GREEN MOOD BRUNCH

šajā nedēļas nogalē Rīgā notiek ne viens vien pasākums! ..tomēr izvēloties zaļāko un veselībai draudzīgāko, gribu jūs infomēt par to, ka šo svētdien-8.jūnijā, sākot no 15.00 līdz pat 23.00 notiks GREEN MOOD BRUNCH-matīsa ielā 8, ecocatering pagalmā-pa kreisi no Vidzemesm tirgus!..

-daudzi, iespējams, jau zina ecocatering telpu un terasīti, bet citi varbūt viņu jaukos labumus baudījuši Kalnciema vai Berga bazāra tirdziņos!.. tomēr, ja ne jums ir lieliska iespēja izbaudīt brīnišķīgu, pozitīvu, gardu, skanīgu un veselīgu pasākumu tepat Rīgas centrā! .. es būšu un ceru satikt arī jūs! 

GREEN MOOD BRUNCH pirmā kopā sanākšana būs svētdien, bet kopā šogad plānoti četri pasākumi-katra mēneša pirmajā svētdienā līdz pat septembrim! pasākuma mērķis ir savest kopā cilvēkus un informēt par pasaules ilgtspējīgumu, -kas sākas no katra no mums, ar to, ko daram ikdienā, lai saglabātu pasaules resursus un dzīvotu veselīgā, zaļā un draudzīgā vidē!.. katrai pasākuma reizei tiks piedēvēts arī kāds dabas simbols par ko tajā reizē tiks īpaši arī domāts un izcelts! 8. jūnijā tas būs par zemi.. visiem kopā būs iespēja radīt kaut ko īpašu, kas tiks atklāts pasākuma dienā-mēs katrs esam maza daļiņa no zemes, bet visi kopā veidojam lielu kopumu!!

šis būs pirmais pasākums šogad, bet pagājušogad šādus brančus varēja baudīt ne reizi vien! ..protams, ka viss nebeidzas ar interesantu un garšigu ēdienu! pasākumā būs arī tirgotāji ar Latvijā ražotām precēm un produktiem- iDille un Skrīveru mājas saldējums u.c.!.. dažādi dabas draugi, domubiedri, kas pastāv par veselīgu vidi un tās mijiedarbību ar cilvēkiem.. būs gudras stādīšanas un graudu spēļu darbnīca-bērniem īpaši dažādas zaļas aktivitātes un radošās darbnīcas sarūpēs Homo ecos biedrība! bet par sportiskajām aktivitātēm rūpēsies DCH studija..

pasākumā viss, kas tiks likts galdā-tiks pasniegts no  „Green Mood” videi draudzīgajiem traukiem! tie ir  ražoti no augu izcelsmes izejvielām un pēc izlietošanas sadalās kompostā bez atlikuma! arī pilsētā mums ir jādomā par to, ko aiz sevis atstājam un kas ar to notiks tālāk!

garda maltīte no ecocatering un restorāna Dārzs + pasākuma laikā būs arī īpašs sulu bāriņš!

***ja vēlaties galdiņu terasē-vēlams par to padomāt jau laicīgi un rezervēt!!

998560_574974852553877_1281205031_n.jpg

+++visa pasākuma laikā būs iespēja baudīt mūziku, par ko rūpēsies DJ Uģis Briedis, plkst. 18.00 grupa The Coconuts, kā arī vakara izskaņā plkst. 21.00 uz skatuves brauks Autobuss debesīs!..

**ieeja par ziedojumiem 2eiro vai par dāvinājumu telpai- (puķu podiņš) +sekojiet līdz jaunumiem facebook!

//foto: ecocatering facebook-no pagājušā gada pasākumiem