pavasaris savvaļā un dārzā-izstāde dabas muzejā 7.-10.05

atliek šoreiz sākt ar to, ka vajag biežāk paklausīties radio, kur ziņo, kas notiek pilsētā un sezonā, it sevišķi no rītiem vērts paklausīties raidījumu Latvijas radio 1- "kā labāk dzīvot", kur tiek pārrunātas interesantas tēmas un notikumi!.. patiesībā internetā nevar nemaz uziet visu.. jā-informācijas jau ir..bet vai to atrodam? šķiet, ka bieži vien kaut ko palaižam garām.. kaut ko nepaskatamies un diemžēl tas vilciens jau ir aizbraucis! -šoreiz gribu jūs informēt par brīnišķīgu un jauku izstādi dabas muzejā -"Pavasaris savvaļā un dārzā"! ..izstāde sākās vakar 7.05. un ilgs līdz 10.05. tādēļ svarīgi ir pasteigties un jūsu grafikā kādā brīvā vietiņā ielīmēt pusstundu, lai izstaigātu un apskatītu, cik bagātīgs ir pavasaris!..

mani pašu pārsteidza tas, cik daudz ir dažādu savvaļas ziedu, kas jau ir sākuši augt un ziedēt.. tā vien šķiet, ka bāgātīgākais pļavas ziedu mēnesis ir jūnijs!.. bet re kā-jādodās biežāk pļavās, ne tikai jāņos! +cik tad mēs galu galā vispār zinām-izplatītākos augus, bet īstenībā savvaļas augu ir neskaitāmi daudz.. -dabas muzejā iespējams šajās dienās pārbaudīt-ko zinat, ko nē!.. 

tāpat kā savvaļas ziedi, izstādē apskatāmi arī dārzā augošie.. -dažādās krāsās un formās tulpes, narcises, dažādi ziedu krūmi un koki, arī iekšā mājā uzturamie dīgsti un garšaugi! uz vietas arī dažādi speciālisti konsultē.. bet šķiet, ka tomēr galveno lomu šajā izstādē ieņem dažādu dārzeņu stādi un salāti.. -es biju sajūsmā par to, kādas radošās zemes darbu darbnīcas sagatavotas bērniem! ..uzskatu, ka tādas lietas ir biežāk jārāda un jāstāsta bērniem, -un tieši tādēļ vien ir vērts doties uz šo izstādi!.. bērniem tiek arī rādīts un stāstīts kā sliekas, gliemeži un kurmji rokoties un rosoties pa zemi-palīdz uzlabot augsni!.. uzdevumi ir dažādi-gan atpazīt, pētīt mikroskopā, gan arī pašiem mēģināt izpiķēt un iestādīt salātu stādiņu, ko pēc tam turpināt kopt mājās!.. +rekomendēju arī jums pašiem mājās padomāt par šādām lietām-kā bērniem mācīt dažādas lietas par dabu un dzīvo radību!