RĪGAS VELO NEDĒĻA IR ATKLĀTA!!!

vakar visu dienu un šķiet, ka arī nakti Rīgas Velo nedēļa piedzīvoja vērienīgu atklāšanu.. ko gan citu varēja iedomāties! ..laiks bija brīnišķīgs-saule spoži spīd un silda visus velo kaifotājus, kas uzvilkuši šortus un dodas ķert vēju!.. bet-tas vēl nav viss! visu nākošo nedēļu norisināsies vairāk kā 20 dažādi pasākumi ne tikai sporta, bet arī kultūras noskaņās! 

//foto: TRU FIX KRU

//foto: TRU FIX KRU

lielākais pasākuma akcents vērsts uz velo braucējiem-tiem, kam velo braukšana ir dzīve..-šeit visiem ir iespēja būt kopā, labi pavadīt laiku, uzzināt ko jaunu no dažādiem lietpratējiem un zinātājiem, kā arī vienkārši doties vairākos velo braucienos, lai kopīgi mītos-baudot skaisto Rīgu un tās ielas! ..šajā nedēļā, protams, īpaši tiek izcelta velo kultūra Latvijā..-šķiet, ka šogad tiešām Rīgā ir daudz vairāk velosipēdi kā pērn.. bet es-ļoti iespējams to pamatu tādēļ, ka mans ritenis pirms pāris nedēļām tika nozagts un joprojām nav atradies!.. bet es priecājos par riteņbraucējiem pati ejot kājām!.. Rīgas Velo nedēļas mērķis organizējot šos pasākumus tieši sezonas sākumā ir popularizēt riteņbraukšanas kultūru pilsētā, lai aizvien vairāk cilvēki aizdegtos ikdienā izmantot tieši šādu transportlīdzekli, kas ļauj nokļūt ātri jebkurā vietā un svarīgi, ka tas ir arī veselīgi pašam-ne tikai fiziski, bet arī mentāli un viennozīmīgi veselīgi dabai, jo neizplūst atmosfērā kaitīgās gāzes atšķirībā no citiem transportlīdzekļiem!.. 

//foto: TRU FIX KRU

//foto: TRU FIX KRU

Rīgas Velo nedēļas organizēāji par pasākuma mērķi: velosipēds ir labākais sabiedriskais pārvietošanās līdzeklis pilsētā, tādēļ pastāvam, lai Latvijā veidotos kulturāla vide, sapratne un pozitīvas attiecības - gan velobraucējiem savā starpā, gan velobraucējiem attiecībā pret citiem satiksmes dalībniekiem. ..Tu nevari nopirkt laimi, bet vari nopirkt divriteni un tas gandrīz ir tas pats!

sev tīkamāko un piemērotāko varat meklēt pasākuma programmā- šeit.

es piedalījos vairākos pasākumos pagājušogad, tādēļ noteikti rekomendēju jums apmeklēt Rīgas Velo nedēļu!..

++obligāti noskatieties šo brīnišķīgo video, ticu, ka pēc tā gribēsiet uzreiz doties ārā un lekt uz riteņa! .. baudiet mūsu skaisto Rīgu, mīļie! xx.