veselības nedēļa centrāltirgū


šodien Rīgas Centrāltirgū sākas Veselības nedēļa.. tās galvenā ideja ir popularizēt rīdzinieku un to viesu interesi par veselīgu dzīvesveidu, sniedzot zināšanas par veselības saglabāšanu un uzlabošanu.kā moto un mērķis šim pasākumam izvirzīts ir šāds:

veicināt veselību un attālināt brīdi, kad jāsāk lietot medikamenti ar veselīga uztura lietošanu..

..nedēļas garumā no 1. līdz 8. martam tirgū norisināsies īpaši pasākumi, lekcijas un konsultācijas par veselīgu dzīvesveidu, bet visos paviljonos būs iespēja degustēt un nobaudīt no Latvijas produktiem pagatavotus ēdienus!..

7.martā plkst. 18.00 profesors Babarikins lasīs lekciju, stāstot -kas ir veselīgs uzturs, par pārtikas konservantiem, cukura aizvietotājiem un citām svarīgām lietām..,tas norisināsies Medicīnas vēstures muzejā!.. ja varat ieplānot, iespējams, ir vērts aiziet!..

visi pasākumi ir bezmaksas, +precīzu programmu un degustāciju norādes atradīsiet tirgus mājaslapā.. 

+iesaku papētīt mājaslapu, man šķiet, ka ļoti forši un saturīgi izveidots, kā arī salikta vērtīga un interesanta informācija!

..man Rīgas Centrāltirgus ārkārtīgi patīk dēļ tā apjoma.. būdiņas-viena pēc otras, tirgotāji- cits iegrimis savās domās, cits mazliet pat pārāk uzbāzīgs!.. dārzeņu vai augļu smarža, ejot garām stendiņiem.. jā, un vēl, ja esmu tajā pusē, vienmēr ir jānoiet arī gar ziedu daļu, kaut arī tā ir otrā tirgus malā!.. mani vienmēr šīs lietas mazliet noliek pie zemes, jo saredzu lietu vienkāršo skaistumu un īstumu!.. vienīgais, ejot uz tirgu vislabāk vēlams atrast savu -uzticamu un patiesu zemnieku, kurš savus produktus 100% audzē dabīgā veidā un apstākļos! **jo tas, ka nopirkāt savus dārzenīšus vai gaļu tirgū, nebūt nenozīmē, ka tā ir labāka par veikalā esošo! ..domāju, ka šajā nedēļā varēs uzzināt kādas interesantas un vērtīgas lietas, tādēļ iesaku aiziet un uzzināt ko jaunu!..