PRESS DAY: MANS MAZAIS - ATBILDE IR MĪLESTĪBA

1.februārī veikalu žurnālplauktos parādījās Mans mazais jaunākais izdevums, kurā šoreiz arī intervija ar mūsu ģimeni. mums ir prieks par iespēju dalīties un iedvesmot citus. 

katrai dienai un ikdienas sīkumiem vajadzētu būt kā mīlestības svētkiem, -vai tā nav? es domāju, ka ikdienā mums vairāk vajadzētu novērtēt to, ka viens otram esam, varam būt aktīvi, mīlēt un priecāties, piedzīvojot laiku kopā.. esam ļoti pateicīgi Dievam par bērniem un mūsu draudzības stāstu, kuram brīžiem paši pat nespējam noticēt.. laiks tik ātri steidzas, ka šis ir brīdis, kad viss līdz sīkākajai vīlītei jāizbauda, esot līdzās viens otram! ♡

IMG_3245.jpg

tā kā mūsu tētis tik daudz strādā un rūpējas ne tikai par mums, bet arī vairāk kā 700 mazajiem futbolistiem- Futbola skolā Metta, tad kopīgās reizes, esot visiem kopā, cenšamies īpaši izbaudīt. intervijā mazliet arī par mūsu bērniņu ienākšanu pasaulē- piedzimstot mājās, viņu vārdiem, ikdienu, savstarpējo saprašanos.. ticu, ka mēs iedvesmojam cits citu un no sirds ceru, ka mūsu stāsts dos kādu atziņu un iedrošinājumu citiem. online versijā žurnālu iespējams iegādāties šeit.

IMG_3251.jpg