Gabīša 1. dzimšanas dienas svinības-ZVĒRU BALLE

laiks ir nepielūdzams.. kad piedzimst bērniņš dienas aizlido.. tik ātri, ka es bieži gribētu, lai Gabriels neiet vēl gulēt, lai varam būt ilgāk kopā. -visa diena ir par maz, kaut visu laiku esam kopā un viņš iet gulēt tikai ap 22-22.30! tā ir tik īpaša sajūta, man šis laiks ir dārgāks par zeltu un tāpēc daudzas lietas šobrīd nolieku malā, sakot nē, jo viss cits var pagaidīt..  bieži ar vīru domājam-cik ļoti mums ir paveicies ar tik brīnišķīgu dēliņu. un joprojām reizēm nespējam noticēt, ka viņš ir mūsu, jo tas ir tāds brīnums!.. ;) tā ir neizsakāma laime! esam bezgala pateicīgi un novērtējam katru dienu.. katru sirdspukstu un elpas vilcienu, ko kopā ieelpojam. 

par mūsu pirmo gadu kopā uzrakstīju ierakstā- piedzimt un būt mammai brīnumbēbītim.. šo dzimšanas dienas ierakstu sāku gatavot jau vairāk kā pirms mēneša, bet šodien beidzot esmu to pabeigusi, lai dalītos ballītes iespaidos un garšā arī ar jums. -gribēju, lai ballīte ir bezgala skaista un īpaša-kā Gabrieliņa ienākšana šajā pasaulē! tā kā tieši pirms Ziemassvētkiem apslimām un nepaspēju mazās iecerētās nianses svētkiem sagatavot, sapratu, ka dzimšanas dienai gatavotošos ļoti laicīgi, lai tas būtu mierīgi un varētu īstenot visas idejas un sīkās detaļas.

tagad skatoties savus secret pinbordiņus, saprotu, ka ideja un vīzijas par zvēru balli Gabrieliņa pirmajai dzimšanas dienai radās jau tad, kad viņš bija vēl puncī.. nopietnāk gatavošanai ķēros klāt uzreiz pēc Ziemassvētkiem. vispār jau nez kāpēc bērniem pirmās grāmatiņas ir ar zvēriņiem, pirmās mīļās mantiņas un viss tieši ap to, tāpēc likumsakarīgi arī šķita taisīt zvēru balli un ziema vispār ir ideāls laiks, kad vakaros smelties iedvesmu piedzīvojumiem siltajam laikam un gaidāmajām svinībām.. ;)

ballītes tēma bija- zvēri.. tā kā mūsu dzīvoklītis ir par mazu, lai uzņemtu visus mīļos, nolēmām jubileju svinēt manas mammītes mājā un tā viennozīmīgi bija labākā izvēle, jo negribējās to atzīmēt vietā, kas nav mājas. forši arī, ka visi nedaudz izrāvās, kaut dažus km ārpus pilsētas, jo galu galā zvēri taču arī dzīvo savvaļā!.. :)

sākot gatavoties, šķiet jau janvāra pirmajās dienās sapirku paleti papīra, Baltijas papīra veikalā, lai sašūtu karodziņu virtenes, sagatavotu ielūgumus un citus papīra sīkumus.. -karodziņi bija ļooooti daudz.  virtenes ir manu svētku radītā atslēga-tās piešķir tādu burvīgu sajūtu un to svinīgumu..

ZVĒRI!

domājot par to, kā lai izceļ zvēru tēmu, pirmais, kas nāca, iedvesmojoties no pinterest- bija zvēru figūriņas uz galda.. tagad pat neatceros kā nāca ideja radīt arī dzīvnieku siluetu virteni. atradu internetā word fontu, kur viss jau bija izveidots, kaut sākumā biju iedomājusies dzīvniekus ilustrēt pati, priecājos, ka šis fonts atviegloja gatavošanos..vispirms saprintēju visus zvērus, ko gribēju iekļaut virtenē uz bieza baltā papīra, pēc tam apvilku to kontūru uz melnā un griezu.. nu.. nejautājiet, cik naktis tas prasīja :) bet patiesībā nemaz tik daudz! un man vienkārši ļoti patīk darīties ar papīru..

vēl zvēru tēma, protams, bija arī ielūgumā. tos radīt man palīdzēja mana mīļā draudzenīte Sabīne! pēc manas idejas viņa dikti skaisti realizēja dizainiņu, izmantojot free printable dzīvnieciņus, ko atradām pinterest.. Ielūgumos izmantoto fontu un zvērus izmantojām arī īpašām pudelītēm, ko kādu laiku krāju, dzerot Gardu muti aroniju limonādi :) tad nu uz dzimenīti uztaisījām Gabīša speciālo etiķeti :)) pudelītēs salējām mammas ābolu sulu kopā ar gāzētu ūdeni, kas ir vislabākā un ātrākā mājas limonāde! vasarā vēl svaigas piparmētru lapiņas klāt un viesi sajūsmā..

gribēju, lai viss izskatās grandiozi un gaumīgi. svētku gatavošanās burvība man ir tāds azarts un reizē arī meditācija, tāpēc nevienu brīdi neiedomājos atmest iesākto malā.. patiesībā nāca tik vēl tas..vēl tas.. jāsaka, protams, lielu paldies arī manām palīdzīgajām rokām-draudzenītēm, kas palīdzēja kādu čupiņu izgriezt un sagatavoties svētkiem gan pirms, gan arī īpaši svētku dienā! 

pārējos sīkumiņus un detaļas "krāju" 4 mēnešu garumā, iepērkot šo to tiger veikalā, manilla-salmiņus, rīgas rēvija-balonus, lentītes-tessi, zvērus-kā lielu vērtību ieguldām Schleich figūriņās un vēl tās aizņēmāmies no brālēna, un Gabīša draudzenītes-tie izskatījās ļoti dzīvīgi.. bija patiešām īsta zvēru balle! 

visiem viesiem arī sarūpējām dāvaniņas jeb favor burciņas ar zvēriņu figūriņām virsū un iekšā pāris macaroons cepumus. vāciņu un dzīvniekus nokrāsoju ar akrila krāsu.. 


..VĒLA BRĪVDIENU RĪTA BALLĪTE AR PANKŪKU BRANČU

tā kā sanāca, ka tieši Gabīša dzimšanas dienā bija METTAs spēles diena, kur iesaistīta visa Ģirtiņa ģimene-bija skaidrs, ka jāsvin no rīta ar brokastīm, lai gan tētis, omīte, opītis un onkulis būtu klāt.. šis formāts bērniem vispār ir tik draudzīgs, jo nav nogurums un krenķi, kas var uznākt pēcpusdienā vai vakarpusē.. visas dekorācijas salikām jau iepriekšējā dienā un svētku dienā sākām gatavoties jau ap 6 no rīta un arī Gabī pamodās pirms 8, gribēdams piedalīties visu palīdzēt.. un to es nesaku ar ironiju, jo man ļoti patīk, ka viņš paņem slotu un slauka grīdu, vai uzsēžas uz virtuves gatavošanas virsmas-visu vēro un darbojas ar saviem rīkiem. no lielā saviļņojuma-tieši pirms ieradās viesi Gabrieliņš kārtīgi nosnaudās un tad visiem sagaidot jubilāru sākām ballīti. :)

 ĒDIENS

milzīgs un neizmērojams paldies manai mammītei, ka varējām svētkus svinēt pie viņas un paldies par palīdzēšanu it visā-kūkas gatavošanā, maizītes cepšanā, vasarā ābolu sulas spiešanā, pankūku cepšanā, visa sakopšanā utt utt. bez tā visa ballīte nebūtu izdevusies tik īpaša, jo man vispār nebija jāuztraucas, ka jāpapildina ēdiens vai kārtējo reizi jāvāra kafija, bet varēju izbaudīt un būt kopā ar Gabīti viņa un mūsu abu lielajā dienā. tiešām bezgalīgi esmu pateicīga, ka man ir vislabākā mammīte uz pasaules!! to, ko ēdām Gabīša brokastīs atradīsiet zemāk.. šokokūka pēc AnnasPannas receptes..

no sirds iesaku jums palūgt, ka svētku dienā kāds palīdzēs kaut ko sagriezt un izdarīt sīkos darbiņus, lai uz visa lielā saviļņojuma aizvadītu svētkus mierīgāk un galvenais-vairāk varētu būt kopā ar jubilāru.. vēlreiz milzīgs paldies manām palīdzīgajām rokām, kas pieslēdzās!!

BALLĪTE

vispār es nevaru izteikt vārdos, cik ballīte bija kolosāla! es zināju, ka būs skaisti, jauki, bet tās visas piedzīvotās sajūtas bija vēl vairāk kā biju iedomājusies.. tas prieks, laime, sirsnība un vieglums, kas valdīja apkārt! vēlreiz man jāatkārtojas, ka Gabrieliņš ir tik burvīgs bērniņš-neviens niķis vai krenķi, visu laiku gribēja, lai visi tik atbild uz viņa applausiņiem un priecājas. nevienu brīdi neņēma nost manis šūto kronīti, staigāja ar savu dāvaniņu-ādas aproci ap roku, priecājās par visām jaunajām dāvaniņām un ar katru no saviem mīļajiem un draugiem pabija arī kopā. paldies, dēliņ, Tev! 

kaut biju izdomājusi dažas lietiņas, ko viesiem darīt, priecājos, ka viss bija tā viegli un vienkārši plūda pats no sevis! sagatavoju pirkstu zīmodziņu tinti, lai katrs varētu atstāt savu nospiedumu, iedomājoties, kāds dzīvnieks gribētu būt. sanāca tīri jauks zvēru plakātiņš :)) 

vēl gribēju, lai katrs uzraksta vestulīti, ko Gabītim izlasīt 18. dzimšanas dienā.. brančs, dāvaniņas, kūka, dziesmas, applausi, confetti-viss kā jau dzimšanas dienā :)) mazie palīdzēja uztaisīt kūciņas, uzliekot virsū mellenes, tāpat no Gabīša vārda dienas svinībām izmantojām ice cream table labumiņus un kas vēlējās varēja uztaisīt savu saldējumu.. pa vidam vēl paši paspējām drusku sabildēties trijatā. paldies milzīgs Daigai, ka tik skaisti un īsti sabildēji Gabrieliņa pirmo lielo dzimenīti! ♡ man patiesībā bija tik grūti sagatavot šo ierakstu tieši dēļ bildēm-lai saliktu un izvēlētos kuras likt.. un ir vēl! :)) Daigu varat saziņot -daiga.berze@gmail.com

zināju, ka noteikti vajadzēs kādu, kas sabildētu ballīti, lai man nav jāuztraucas, ka kādam no ģimenītes tas ir pienākums, kur nu vēl pašai ķert mirkļus, tādēļ ļoti novērtējam un priecājamies, ka mums ir notvertu tik daudz skaistu sekunžu ģimenes arhīvam! atmiņas un fotokadri ir milzīga vērtība priekš manis. 

patiesībā es nespēju piedzīvoto TĀ aprakstīt, jo to varēja tikai sajust, redzot Gabīša mirdzošās acis un smaidu! -paldies,mīļie arī jums, kas bijāt šajā mūsu ģimenes priecīgajā un īpašajā dienā, kad svinējām, ka Gabrieliņš pirms gada ieradās pasaulē pie mums-bērni piešķir dzīvei citu vērtību un nozīmi. paldies, Dievam par tādu laimi, svētību un brīnumu!! ♡

1!

domājot par dekorācijām, gribēju vēl arī iekļaut zvērus, kas bija ielūgumā.. saprintēju katru zvēriņu aplītī un uzlīmēju uz stingrāka kartona, kas bija izgriezts arī kā aplītis ar robiņu šķērēm.. -tos salikām kūkā, kā arī 1., ko biju tāpat uztaisījusi uz kociņa ar glītu papīru, ko nopirku hobby veikaliņā uz dzirnavu ielas un no aizmugures aplīmēju ar līmpapīru no tiger..  

lielo ciparu 1 izgriezu no kartona, jeb vienkārši rimi iepirkuma kastes un salīmēju, apkārt aplīmēju to ar līmpapīru no Baltijas papīra un punktiņu uzlīmēm no Ošiņa rakstāmlietām-sanāca beigās vēl nejauši gandrīz tāds leopard 1 :)) to sapildīju ar cofetti, ko sagriezu smalki tissue paper no tiger. Gabriels un visi mazie bija sajūsmā-un tas paņēma kādas 30minūtes, līdz tas jau bija izgājis pa visiem istabas kaktiņiem un nebija salasāms!..

tāda nu bija mūsu pirmā lielā ballīte. :)) par skaistiem svētkiem un atmiņām! xx.

 

/A.