idejas saldējuma ballītei un Gabriela vārda dienas svinības

šajā reizē gribu iedvesmot uz pavasara siltās, maigās elpas svinībām-pasteļu toņos un pirmo saldējumu.. pirms teju nu jau 3 nedēļām svinējām mūsu dēliņa vārda dienu. -ideja par to, ka uzrīkosim ballīti īstenībā radās vien 3 dienas iepriekš, jo līdz tam nebiju plānojusi-kā varētu nosvinēt Gabriela vārda svētkus. tā kā man pašai un arī vīram vārda dienas no dzimšanas dienām šķir gandrīz pusgads, vienmēr nedaudz atzīmējam ar kādām īpašām vakariņām arī šos "svētkus".. Gabrielam gan līdz dzimšanas dienai ir vien mēnesis starpā, bet svētki, prieks, kopā būšana un arī kādas jaukas dāvaniņas ir patīkams iemesls atzīmēt.. kā no gaisa nokrita ideja par saldējuma ballīti!..

Gabriela vārdu izvēlējāmies sen, pirms vēl vispār nopietni plānojām bērniņu.. vīrs sacīja, ka savam dēlam gribētu dot tādu vārdu un es uzreiz piekritu.. Bībelē enģelis Gabriels pavēstīja Marijai, ka viņa gaida Jēzu.. bet vēl vairāk iemīļoju šo vārdu, uzzinot tā nozīmi-no Ebreju valodas tas ir Dieva cilvēks, skaidra prāta, atklāts, tiešs un godīgs.. vīram gan vairāk šis vārds uzrunāja, jo kādreiz viņa viens no mīļākajiem futbolistiem bijis Gabriels Batistuta :) 

sākot plānot ballīti, nedaudz idejas un iedvesmu smēlos internetā-kā vislabāk uzstādīt saldējuma galdu un ko varētu uz tā likt. tā kā laika līdz svētku dienai neatlika daudz-devos uz Gemoss, kur sapirku dažādas piedevas, karamelizētus riekstus, šokolādes gabaliņus un sprinkles*, kā arī papīra trauciņus,krūzītes un koka piederumus.. pārējo nopirku Rimi.. dekorācijām izmantoju nedaudz no tā, ko jau esmu sagatavojusi Gabriela dzimšanas dienai no Tiger, kā arī sagriezu un sašuvu mazus vimpeļu karodziņus, un no lentītēm sataisīju virtenes.. bet vēl papildus svinīgumam Rīgas Rēvijā nopirku 3 balonus ballītes krāsās.. izklausās un ir vienkārši, bet tā kā sagatavoju visu tikai 2 dienas iepriekš, 2 naktis aizgāju gulēt tikai ap 4.. ;)

-daudz gatavošanās laika paņēma izveidot vafeļu konosu torni.. tam jums būs nepieciešamas, piemēram, 2 kastes-var arī vairāk un mierīgi var iztikt arī tikai ar 1! ..sākumā kastes, ko mājās biju noglabājusi aplīmēju ar vienkāršu papīru, pēc tam ķēros pie sarežģītākā, -izgriezt caurumus, kuros likt vafeles, -rezultātā kūkas vietā bija ļoti feins vafeļu tornis, kurā smuki salikt vafeļu konusiņus. +tas noteikti noderēs arī citām svinībām uz priekšu!..

mīļu paldies gribu teikt draudzenei Sabīnei par dizainiņu vafeļu konusu papīrīšiem un uzlīmēm popkorna tūtiņām, un saldējuma trauciņiem.. sīka detaļa un nianse, kas vārda dienas svinībām un saldējuma ballītei bija kā punktiņš uz i un padarīja to vēl īpašāku. // sekot līdz dažādām idejām svētkiem un redzēt "Skaistums sīkumos" darbus varat atrast instagram un facebook, vai pasūtījumiem sazinaties ar Sabīni personīgi- bastika.sabine@gmail.com

dažādi topi un mērces, ko katrs varēja izvēlēties un izveidot savu saldējumu-

svaigas mellenes, zemenes, banāni, konservēti persiki, krāsainie cukura sprinkles*, krāsainās vafeļu sprinkle bumbiņas un vafeļu stobriņi, šokolādes gabaliņi, rozīnes, grauzdēti - karamelizēti rieksti, aprikožu ievārījums, iebiezinātais piens, šokolādes mērce, sablenderētu saldēto zemeņu mērce.. 

*katrs varēja arī izvēlēties saldējumu servēt kopā ar vafeli, vai vienkārši trauciņā.. 

dzērām '15 gada vasaras, mūsu pašu ābolu sulu 

bet pirms saldējuma mielojāmies ar tortiljām un salātiem.. 

 ++sāļais un saldais popkorns :) 

esmu ārkārtīgi priecīga par mūsu Gabīša pirmo vārda dienu. tā bija īpaša, sirsnīga un mīļa, ko īstenība atzīmējām 2 dienas, jo ne visi tika īstajā dienā.. vislielākais prieks, ka viņš pats jutās ļoti labi un, protams, viņam arī tika īpašs biezpiena šokolādes saldējums ar mellenēm, persikiem un banāniem.. paldies visiem mīļajiem, kas mums šo dienu padarīja tik jauku! xx.