Izabellas "FROZEN" ballīte un padomi neaizmirstamām svinībām

ballītes, ballītes-īpaši bērnu ballītes- manuprāt, vecākiem tās ir lielas rūpes un atbildība, jo mūsdienās tām piešķir tik lielu nozīmi.. un nebūt ne sliktā ziņā! arī es lēnītēm, lēnītēm visu gatavoju un plānoju Gabriela dzimšanas dienai jau kopš gada nogales, kaut arī lielā diena būs tikai aprīļa beigās. tas viss tāpēc, ka bērniņa piedzimšana un nākšana pasaulē ir kaut kas tāds, kas tik radikāli mainījis dzīvi.. -mainījis uz nebeidzami skaistu, prieku un mīlestības pārbagātu ikdienu! ..domāju-cik daudz atceros pati savas dzimšanas dienas, kad biju maza-to nav daudz un tomēr ir-tas spilgti palicis atmiņā, jo svētki, kas veltīti par godu tev, prieks un mīlestība no apkārtējiem - tas ir īpaši! vēl bez tā, kas spilgti palicis atmiņā ir kādas miljonu vērtas fotogrāfijas, kas saglabājušas kādu gadu svētkus, ko bez iemūžinātiem kadriem es noteikti neatcerētos- un, pavisam ļoti tā tas būs arī mūsu bērniem..

skaidrs ir viens, ka dēļ tām emocijām, kas uz brīdi izsit no ierastās ikdienas un saved visus mīļos vienuviet- ir vērts censties, jo galu galā tie nav tikai svētki mazajiem, bet mums pašiem, kad redzam to mazā lielo prieku, mirdzumu un brīnumu acīs, -aizmirstot visas pasaules rūpes un sajūtot bērnību atkal sevī! un tā ir vērtība un māksla, ja saglabājam tās sajūtas sevī visu mūžu.. -laimīgi ir tie, kam tas sanāk! 

svētkus, tradīcijas un sajūtas veidojam mēs paši tieši tādēļ ir jāpiestrādā pie tā, lai tie izdotos neaizmirstami!  atmosfēru un elpu aizraujošo sajūtu - to visu veido mazi sīkumiņi un nianses, ko, iespējams, panākt gan ar vienkāršiem, gan detalizētākiem dekorējumiem, traukiem, salvetēm, baloniem, garšīgu maltīti, svecītēm, kūku, utt.. jau savā instagram jūsmoju par Gabīša labākās draudzenītes Izabellas Marijas 3. dzimšanas dienas "FROZEN" svinībām un solīju, ka dalīšos ar kādām bildēm arī šeit, jo viss bija tik skaisti un īpaši, ka to pat ir grūti aprakstīt. ceru, ka tas jūs iedvesmos un dos idejas arī jūs pašu organizētām ballītēm, zemāk arī vēl daži ieteikumi no Sabīnes-lieliskām svinībām. 


Sabīnei, Izabelliņas mammītei ir īpašs talants un spēja svētkus, kāzas vai jubilejas organizēt un izdekorēt īpaši skaisti, tādēļ lūdzu, lai viņa padalās ar kādiem ieteikumiem- rīkojot ballītes-

  • kas ir svarīgākais par ko parūpēties, organizējot ballīti?

pirmā lieta, kas būtu jādara - jāizdomā ballītes tēma, jo no tā izriet viss pārējais - dekorācijas, ēdiens, izklaides utt. kad tēma rokā, tad varam meklēt mājas krājumos, kas derētu ballītei - kādi trauciņi, svečturi, varbūt dekorācijas no kādiem citiem pasākumiem, kurus noteikti vajag vienmēr saglabāt, jo pienāks brīdis, kad tie ļoti labi noderēs. Frozen ballītē, protams, bija daudz, ko paņēmu no Ziemassvētku dekorācijām, pat eglīšu rotājumi!.. nākošā lieta, ko daru jau kādu labu laiku pirms planotajām svinībām, ir dažādu nieku meklēšana, kurus parasti izdodas atrast visneparastākajos veikalos - mazos saimniecības preču, pārtikas bodītēs, kā arī, ja izdodas aiztikt līdz kādam lietoto preču veikalam vai tirdziņam, tut par ļoti mazām naudiņām arī var iegādāties ļoti foršas lietas. tad nu atliek visu likt kopā un skatīties, kas vēl pietrūkst - salvetes, skaistas sveces. ja ir vairāk laika un vēlēšanās, tad var izgatavot galda kartes, kadu 'favor' dāvaniņu viesiem, kas ballīti padara īpašu ne tikai galvenajam svinētājam, bet tad arī katram, kas ieradīsies būt ar viņu kopā šajā dienā. un gatavošanās laikā neaizmirst pašu galveno - ka svētku mērķis ir iepriecināt savus mīļos-tad viss noteikti izdosies!

  • kādas ir galvenās lietas, ko vajadzētu sarūpēt, ja nu sanāk visu gatavot pēdējā brīdī, lai ballīte izdotos? 

ja nu gadīumā iznāk pēdējā brīža ballīte, tad ir dažas lietiņas, kuras var palidzēt tikt 'sveikā cauri'.. -karodziņi vai svētku virtenes- tie noteikti piešķir katram pasākumam mājīgumu un to pagatavošana neprasa daudz laika. -kā materiālu var izmantot gan audumu atgriezumus, gan arī krāsainas kartona lapas.

sveces - garas, īsas, resnas, tievas, dažādas krāsas, formas.. tas dod vienmēr vajadzīgo svinīgumu, pat ja ir vienīgās dekorācijas uz galda.. esmu iecienījusi ļoti -Dobeles sveču produkciju, kurai liels klāsts ir pieejams ziedu veikalā "Lakstos".

atmosfēra - ballīte nav ballīte bez labas mūzikas. -izveido spotify playlistu, ar piemērotāko mūziku un aiziet! ..lai izdodas! 


drīzumā publicēšu dažas recepšu idejas, ko gatavojām Izabelliņas Frozen ballītei, jo ne tikai dekorāciju skaistums apbūra mīļos, bet arī garšīgā maltīte, bet šorez gan tas viss. :)