brīvdienu lasāmviela: 4 online žurnāli + nokavēt nevar neko..pārdomas par gada pirmo mēnesi

pirmais šī gada mēnesis jau pagājis un ir iesācies februāris. kā jums sokas ar apņemšanām, ko gada sākumā ierakstījāt jaunajos plānotājos vai piestiprinājāt pie ledusskapja? -man pašai ir jāatzīst, ka janvāris pagāja nedaudz savādāk kā biju to sākumā iedomājusies, apņemoties aktīvi rakstīt upenei.. dažas dienas kā gads bija sācies, ar mīļoto sapratām, ka esot teju astoņus gadus kopā-31.janvārī klusi apprecēsimies.. man nebija iebildumu, līdz ar to sarakstīju uz papīra-visu, ko nepieciešams saorganizēt un pēc tā ļāvos piepildīt fantāzijas par to-kā kam būtu jāizskatās, jāgaršo utt., un tā aizritēja manas dienas. es no sirds nedaudz pārdzīvoju, ka upenei laika tik daudz nebija, bet mani ārkārtīgi iedvesmoja mamamagazine.lv ierakstā teiktais-nokavēt nevar neko. un iekavēt var vienmēr. tad nu esmu iekvējusi vairākus rakstus, ko gribēju publicēt un ļoti ceru, ka īstenosies arī vairākas plānotās meisterklases sadarbībā un kopā ar dažādiem cilvēkiem. -tā kā nokavēts nav nekas. esmu atpūtusies pēc mūsu brīnišķīgās kāzu dienas, kas tika piedzīvota uz tik skaistām notīm-vēl jaukāk nekā mēs abi bijām iedomājušies vai cerējuši. paldies par to visiem mūsu mīļajiem un tiem, kas šo dienu virzīja tik sirsnīgu. tagad esmu apņēmusies šos pēdējos 3 gaidīšanas mēnešus pavadīt harmoniskā līdzsvarā, jo nu svarīgākais ir mans bērniņš un viņa attīstība!.. tādēļ joprojām ceru, ka šur tur piedosiet, kad tas ņems virsroku. 

februāris ir upene dzimšanas mēnesis! protams, esmu ieplānojusi kādas īpašas lietiņas, bet tā kā arī man pašai nedaudz jāiešūpojas atpakaļ ritmā-sākšu ar iedvesmas sleju, kur šodien vēlos jūs iedvesmot un piepildīt brīvdienām ar dažādiem online žurnāliem, kas mani saistīja visvairāk vietnē issuu. sagatavojaties, jo iespējams, pirms dosieties šovakar mājās, būs jāieskrien veikalā nopirkt kādi produkti, lai brīvdienās ļautos gatavošanas priekiem un jaunā izmēģināšanai. lai jums skaisti! xxx.


kurš teica, ka februāris ir ziemas sajūtās? kaut arī šodien aiz loga puteņo vieglas sniegpārslas, cilvēkiem prātā ir pavasaris un gaidas pēc vasaras, un otrā zemeslodes pusē ir vasara. *yum magazine to nepārprotami apstiprina, jo jaunais februāra izdevums ir svaigs un sulīgs, Austrālijā šis laiks ir pats vasaras pilnbrieds..  žurnāls sevišķi iedvesmos tos, kuriem ir aktuāls bezglutēna dzīvesveids, jo visas receptes veidotas ar bezglutēna produktiem.. receptes, stāsti, produkti, grāmatas-dažādas aktualitātes, kas nenoliedzami uzrunā. februāra izlaidums radīts, domājot par bērniem, tādēļ tas ir īpaši piesātināts ar receptēm, kas apmierinās saldās garšu kārpiņas un idejas, kā padarīt bērnu maltītes veselīgākas. atradīsiet arī dažādus interesantus publicistus internetā un iepazīsiet jaunus produktus, ko, iespējams, nāksies gan pasūtīt no ārzemēm. bet ir to vērts, lai padarītu uzturu un maltītes daudzveidīgākas un interesantākas. links uz žurnālu: šeit. vai: http://yumglutenfree.com.au

ziema. pavasaris. vasara. tas viss reāli sajauc prātu. bet mierīgi. atcerieties to, ka nokavēt nevar neko! varbūt tikai mazliet iekavēt. kamēr mēs šajā zonā dzīvojam vēl ziemā, atradu janvāra izdevumu žurnālam PURELY WINTER, kas ir purely Elizabetes gara darbs. šajā dienā viss kaut kā netīši sakritis saistībā ar bezglutēna gatavošanu. arī šajā žurnālā atradīsiet īpašas receptes un iedvesmu ziemīgām maltītēm. mani ārkārtīgi fascinē, ka šie kulinārijas eksperti spēj apvienot vienkāršas lietas, ko kopā sakombinējot, iegūst interesantu un jaunu garšu. -mūsdienīgu skatījumu un sajūtu, kas pēdējā laikā ir tik aktuāls. viss jaunais ir sen, labi aizmirsts vecais. šķiet,ka šis teiciens atsaucas skatoties uz šiem ēdieniem,jo patiesi-nekā sarežģīta vai unikāla nemaz arī tur nav. atliek vien atlocīt piedurknes un iegādāt kādu mājās iztrūkstošo sastāvdaļu.. bez receptēm atradīsiet arī svaigas lietas virtuves rīku piedāvājumā, jaunākos atradumus grāmatveikalā un etsy internetā, kā arī produktus veikalu plauktos. links uz žurnālu šeit. vai http://www.purelyelizabeth.com

kad ieraudzīju šo žurnāla vāku, man īsti nebija skaidrs-ko gaidīt.. iedziļinoties dziļāk redzi *24 stundas ar zemesriekstiem. neliela apmulsuma pauzīte. ok, veram vaļā skatamies. wow! tik tiešām ik sekunde šajās lappusēs tiek pavadīta apbrīnojot-cik dažādi iespējams pagatavot no viena produkta- ..šoreiz vērtīgajiem zemesriekstiem! šis izdevums noteikti jūs pārsteigs, jo tiek atklāti tik dažādi, visneiedomājamākie veidi-kā pagatavot ēdienu kopā ar zemesriekstiem. visvairāk mani uzrunāja tieši ideja ar kādu šis izdevums veidots-mums ir jāapstājās no ikdienas trakā tempa, lai izbaudītu sīkumus visdažādākajās niansēs, jo dzīve strauji rit uz priekšu un laiks teju iztek cauri pirkstiem. pamēģiniet izaicināt sevi-cik dažādās variācijās iespējams izgaršot un pagatavot vienu produktu, tas vai izvēlaties zemesriekstus vai ko citu, lai paliek jūsu ziņā. bet pasniegšanas ideja.. mani uzrunāja ļoti! ;) links uz žurnālu šeit.

pēdējais, ar ko šodien dalīšos ir kāds žurnāls, kur galvenā loma ir bērni. žurnāls ir poļu valodā, tādēļ pieļauju, ka daudzi nesapratīs-tai skaitā arī es.. bet mani ārkārtīgi iedvesmoja bildes, -bērniem ir rādīts, stāstīsts par to, no kurienes nāk produkti, kas tos dod un gādā, un pēc tam-kā tos pašiem pagatavot.. šobrīd, kad domāju, kā vēlos savu bērniņu audzināt un uz kādām vērtībām balstīties, zinu, ka noteikti veselīga dzīvošanās un sapratne par to noteikti mūsu ikdienas lietās un dienās dominēs. domāju, ka šajā žurnālā ir skaisti un ar labu, vieglu pieeju parādīts kā bērniem-ieinteresējoši, uzrunājoši un jautri to parādīt, un es gan negribu teikt ieaudzināt, bet gan labāk nodot!.. -spēles, krāsas, ļaušana darboties pašiem, pat, ja tas rada daudz lielāku nekārtību un netīrību, izziņa-prāta spēju palielināšana, redzesloka paplašināšana, pirkstu vingrināšana, uzmanība un darbošanās kopā.. -tās ir tikai dažas lietas, ko kopīga gatavošana un produktu izmeklēšana dod! links uz žurnālu šeit.