adventes kalendāru iedvesma un ieskats mūsu ģimenes kalendārā.

adventa atskaite teju ir sākusies. vakar jau svinējām pirmo no četrām adventes svētdienām un man gribētos šo ieviest kā upenes tradīciju- iedvesmot pašiem pagatavot adventes kalendāru, dodot mīlestību, prieku un sirdssiltumu citiem šajā laikā, gaidot Ziemassvētkus-Kristus dzimšanas svētkus! iepriekšējā gada iedvesmas un arī idejas atradīsiet šeit. lai arī šogad nedaudz esmu aizkavējušies ar šo ierakstu, jo gribēju to publicēt jau iepriekšējās nedēļas sākumā, ceru, ka kādam šis ieraksts noderēs un iedvesmos, un noteikti ir vēl laiks paspēt kaut ko skaistu uztaisīt, jo atskaite līdz Ziemassvētkiem sākas 1. decembrī!

Screen Shot 2015-11-28 at 00.27.36.png

šogad adventa gaidīšana ir īpaša. mēs esam trīs un esam ģimene, esmu mamma un noteikti šis ir vairāk mammas darbiņš nekā tēta. man ļoti gribas iepriecināt manus puikas, tādēļ esmu nolēmusi, ka adventes kalendārs būs līdzīgs iepriekšējā gada, kad papīra maisiņos bija dažādi pārsteigumi. tas ir vienkārši un arī ļoti smuki! izmantoju vēl arī zaru, ko atradu mežā un tajā maisiņus iekarināšu ar melnbaltu diegu. tomēr šogad adventa laiku dalīšu uz 4, esmu izdomājusi, ka katram būs 6 dienas ar dažādām, noderīgām vai iepriecinošām lietiņām, ko savukārt attiecīgajā dienā katram būs kaut kur mājās jāatrod. maisiņā būs vienkārši uzrakstīts kam un kur jāmeklē.. -tātad katru 4. dienu kāds no mums saņem kādu īpaši viņam veltītu pārsteigumu un iepriecinājumu, bet ik trešo dienu ir uzdevums, kas mums visiem kopīgi ir jāizdara. lai arī Gabrieliņš īsti vēl neapzinās to, gribu ieviest tieši šādu principu, ka mēs varam priecāties visi kopā par kādu, ne tikai paši saņemt un priecāties! un vēl prieks ir kopā būšanā, kas ir galvenais. iedvesmojoties no dažādiem citiem blogiem, dalos ar bildēm un kalendāriem, kas mani uzrunāja visvairāk. protams, izpausme ir iespējama tik dažādos veidos, ceru, ka jūs katrs atradīsiet sev piemērotāko! un arī šī ir īpaša aktivitāte, ko var darīt kopīgi!

kalendārs kastītēs via ohhappyday + template!


pagājušogad dalījos arī ar kādām vietām, kur meklēt materiālus, kas ļautu piepildīt savu radošumu, noderīgs apskats un iedvesma arī lepetitpot blogā, bet sarakstu vēl papildinu ar dažādu sīkumu, maisiņu, LENTĪŠU!, paradīzi-tessa: Mūrnieku iela 7! lai jums izdodas radīt šo skaisto svētku noskaņu un sajust prieku pašiem-daloties mīlestībā, iepriecinot citus!

//foto:powerfulmothering.com; apartmenttherapy.com; ulalatela.wordpress.com; 

petitandsmall.com; mariannedebourg.no; laminutedeco.com; lamuslenis.lt