Signes Meirānes padomi un triki kā bērniem iemācīt veselīgu uztveri un sapratni par garšu*mag

viņš beidzot ir atnācis. -septembris! dažiem ļoti gaidīts, citiem tieši pretēji.. man rudens ļoti patīk, ar prieku baudīju arī vakardienu, kad visi bērni saposušies un priecīgi visur bija redzami, dodoties uz skolu!.. gribēju vēlreiz izcelt padomus, no upene *mag, ar ko Signe Meirāne dalījās intervijas laikā.. mani tie patiesi iedvesmoja, tādēļ gribēju ievietot tos blogā arī šajā sadaļā. es pati pašlaik varu vēl tikai minēt - kā bērniem varētu iemācīt veselīgu sapratni un jums dot tikai kādas idejas un iedvesmu mēģināt kādus paņēmienus.

priecājos, ka man apkārt ir cilvēki, kuriem tas ļoti rūp-nodot veselīgu mantojumu saviem bērniem.. un paldies, ka viņi ar savu pieredzi dalās. jau pavisam drīz blogā būs arī kādas ģimenes stāsts, bet šoreiz- padomi no Signes gan par veselīgo, gan arī par labas garšas apziņas nodošanu bērniem. 

vecāku loma tajā ir ļoti būtiska, jo ne tikai tas atspoguļojas bērnu veselībā tagad, bet arī uz priekšu, kad pašiem būs jāizvēlās ēst veselīgi, vai uzturvielām nabadzīgu maltīti, tādēļ ir ļoti svarīgi par to runāt un mācīt, lai bērni saprastu, kas notiek, kad ēdam labu, vai izvēlamies neveselīgu maltīti!