Ellas blogs - iedvesma veselīgām un gardām maltītēm

nāk rudens.. dažbrīd šķiet, ka tas ir jau atnācis, bet līdz galam to vēl negribas atzīt. es patiesībā ārkārtīgi priecājos, ka vasaras sezona tūliņ, tūliņ jau beigsies. manī tā rada nelielu haosu, kas ir ārkārtīgi kārtīgs, bet ne īstajos virzienos. domāju, ka daudzi saprot, ko vēlos teikt-vasara gluži vienkārši iegriež pavisam citās sliedēs un dzīves ritmā. 

šajā momentā ir brīdis, kad jāsteidz vēl baudīt kokos zaļumu, debesīs sauli un mājās vēl mēnesi svaigi dabūjamos lauku labumus! šoreiz vēlos jūs iepazīstināt ar brīnišķīgu blogu- http://deliciouslyella.com, no kura var daudz un dikti smelties iedvesmu dažādām krāsainām augu valsts produktu maltītēm. 

bloga autore ir Ella, viņa savos ikdienas ieraktos atklāj dažādas lietas:

  • kā pagatavot mājās tādus produktus, ko veikalā varam noprikt gatavus
  • ieskati dažādās Londonas veselīgajās kafejnīcās un sulu vai smoothie bāros
  • idejas kā noorganizēt veselīgas ballītes vai sanākšanu kopā ar draugiem
  • Ella dod iespēju pārvērst maltīti veselīgu, pārpilnu ar vitamīniem, minerālvielām un visām nepieciešamajām uzturvielām, - viņa nepārspējami iedvesmo pamēģināt viņas radītās receptes
  • tāpat blogā atradīsiet arī Ellas iecienītākās grāmatas, filmas, blogus un citas vērtīgas lietas veselīgam dzīvesveidam. 

šobrīd Ella darbojas ne tikai pie bloga, mobīlās aplikācijas, bet arī 2015. gadā Ella izdos savu recepšu grāmatu, ikdienas viņa piedalās dažādās meisterklasēs un māca gatavot cilvēkiem, kuri izslāpuši pēc veselīgas maltītes savā ikdienā. man šķiet, ka viņai tas sanāk ļoti harizmātiski un pozitīvi, tādēļ arī gribēju izcelt to, ko šī sieviete dara! 

iesaku jums ielūkoties Ellas blogā un smelties iedvesmu no visām piedāvātajām sadaļām: smoothie, brokastis, našķi, salāti, pamatēdieni, saldumi un mērces. 

stāstu iedvesmo un vēl īpašāku padara tas, ka Ella ar savu veselīgas kulinārijas aizsākumu izārstējās no mokošas slimības, ar kuru medicīna un citi līdzekļi nespēja tikt galā. arī piedzīvoto atradīsiet Ellas blogā. ikdienā, lai sekotu līdz jaunumiem varat sekot arī instagram kontam: http://instagram.com/deliciouslyella