pasaules apskats//sulu bārs: Pressed Juicery

man bija jau ilgu laiku sajūta, ka gribu ar jums dalīties un iedvesmot ar dažādām kafejnīcām.. vietiņām, kas dažādos pasaules nostūros ir ieguvušas lielu cieņu un pieprasījumu.. protams, tas viss pateicoties veselīgam un garšīgam piedāvājumam!.. 

mūsdienās, kad nepārprotami traucamies ikdienā katrs savos darbos, ir jāpievērš īpaša uzmanība tam, kā uzņemam enerģiju un pabarojam organismu ar visām nepieciešamajām uzturvielām! ..tas nav viegli, tomēr, ja vien vēlaties ilgtermiņā būt mundri un veseli, tad tam ir liela nozīme!..

kopš izveidojām Beetbox, man bijusi iespēja dzirdēt, ka cilvēki vēlās, lai Rīgā ir vairāk vietas, kas piedāvātu veselīgu maltīti. -daudzi atzīst, ka nav vietu, kur doties un ļoti pietrūkst uzņēmumi, kas nodarbotos ar veselīgu ēdināšanu, kas reizē, protams, būtu arī par pieņemamu cenu.. 

pasaulē tādu vietu nav mazums, tādēļ ik pa laikam publicēšu dažādus apskatus, lai rosinātu skatīties plašāk un aizdomāties arī par to, ko ēdam esot ārpus mājas! ..šoreiz gribu jūs iedvesmot uz augsti spiestu sulu bāru:

PJ_Logo.jpg
Screen Shot 2014-08-18 at 13.15.03.png

Pressed Juicery ideja ir mūsdienu cilvēkus aprīkot ar iespēju savu dienu aizvadīt līdzsvarā.. viņu instruments ir vienkāršs un ārkārtīgi ērts-sulas kokteilis, kas pildīts pārstrādājāmā plastmasas pudelē!.. it sevišķi ērti tas ir tiem, kas savu dienu aizvada drudžaini un steidzīgi, -neatvēlot laiku maltītei.

lai šīs dienas, kas mūsu veselībai nedod neko labu kompensētu - Pressed Juicery izvēlējies moto: Get back to your roots vai * atpakaļ pie savām saknēm ..atpakaļ pie dabas, pie tā, ko mums tā dod! 

organisms no mums pieprasa uzturvielas, lai funkcionētu pilnīgā līmenī, tādēļ Pressed Juicery ir izveidojuši vairākas sulu kokteiļu receptes, kas piepilda organismu ar vitamīniem, ogļhidrātiem, minerālvielām un citām uturvielām.. tādā veidā-izdzerot sulu organismam tiek piegādāts augļu, dārzeņu un zaļumu vitamīnu komplekss, kas dod ne vien spēku, bet arī veselību.

protams, tas viss nav nekas ārkārtējs, tomēr jāatzīst, ka mēs tiešām pa laikam aizmirstam par savām saknēm..  dzīve kļūst arvien sarežģītāka, neskatoties uz iekārtām, kas atvieglo ikdienas soļus.. labs salīdzinājums ir mašīna, kas bojājas ātrāk, ja jūs tai nepildat to ar vislabāko degvielu! -tāpat notiek arī ar mūsu organismu-lai paveiktu visu, ko esam iecerējuši, mums attiecīgi ir arī jānodrošina organismam vislabākais, pilnvērtīgs un daudzveidīgs uzturs.. tādēļ savās sulās Pressed Juicery iekļauj dārzeņus un zaļumus, ko tik bieži ikdienā paši negatavojam!

Pressed Juicery piedāvā ne tikai ikdienas vitamīnu un uzturvielu devu, bet ir arī izstrādājuši īpašas attīrīšanās programmas, ko piegādā cilvēkiem uz mājām vai darba vietām.. katram ir iespēja izvēlēties vienas, trīs vai piecu dienu attīrīšanos,- atkarībā no tā arī tiek izveidota sulu kokteiļu bāze!

 

šie īpašie sulu bāri ir vairāk nekā 30 vietās Kalifornijā..un piedāvā 33 dažādu veidu-zaļumu, augļu, kā arī dārzeņu sulu kokteiļu un bagātinātu ūdeņu.. konceptuāli ļoti vienkārši un minimālistiski, tomēr vērtīgi un bagātīgi! 

 

domājot par Latviju-lieliska vieta, kur dabūt svaigi spiestu dārzeņu sulu ir eko veikals Dabīgi produkti uz Barona ielas, kur 0,5l tikko izspiesta sula maksā  1,40!


daži vērtīgi fakti, par sulu dzeršanas ieradumiem:

pressed-juicery-the-chalkboard-infograph.jpg

//foto: Pressed Juicery