15 dažādas virtuves + principi, ko vērts ieviest savās mājās

pavasaris ir pārmaiņu laiks.. kādiem tas ir arī lielās mājas tīrīšanas laiks, kad pakāpjās augstāk, lai no plauktiem notrītu putekļus, nomazgātu logus un atbīdītu visas mēbeles..-šo apvienojot es šoreiz vēlos jūs iedvesmot uz kadām pārmaiņām.. sīkiem uzlabojumiem.. vērtīgām detaļām.. -paņemiet vienkārši to, kas jums ir vajadzīgs, vai kas jums patīk, lai tas būtu kā svaiga elpa un būtu vēl patīkamāk darboties! -es ticu šādām pārmaiņām un zinu, ka man pašai nopērkot jaunu lietu virtuvei vai dzīvoklim uzreiz ir lielāks prieks un entuziasms!.. patiesībā tie var būt reāli mazi sīkumi!. -salvetes, jauni dvielīši vai šķīvis, jauna grāmata, kas skaisti iederētos un reizē būtu arī praktiski noderīga!.. manuprāt, šādas lietas kaut arī ir sīka sastāvdaļa-pamaina kādu ierasto lietu kārtību.. tādēļ ir vērts sevi iepriecināt šādā veidā biežāk! 

esmu šīs bildes krājusi ilgu laiku, lai kad pienāks brīdis, kad es pati savu virtuvi varēšu izveidot-es varētu paņemt no saviem krājumiem vislabāko!.. -ceru, ka šis posts jums noderēs, neatkarīgi vai jūs esat pārvākšanās pozīcijā un iekārtojat jauno mājvietu vai jau dzīvojat savā sapņu virtuvē!..

10325338_10152393051949483_3082967551586709607_n.jpg

es pilnīgi droši varu teikt, ka, manuprāt, vislabāk ir, ja virtuve ir kopā ar dzīvojamo istabu, jo tad visi ir nepārtraukti kopā.. mammai nav jāuztraucas un jāskrien ik pa mīnūtei skatīties, vai bērni nav kaut ko sastrādājuši.. -nav jāuztraucas, ka dārgais laiks, kad vīrs ir mājās-jāpavada virtuvē,gatavojot, bet gan visi ir kopā!.. man tas ir svarīgi.. -jā, man patīk arī nolīst virtuvē vienai pašai un netraucēti gatavot.. tomēr kopīgai dzīvojamai istabai ar viruvi ir daudzi plusi, piemēram, pēc vajadzīgās lietas nav jādodas uz citu istabu, -nekad netiek palaista garām interesanta un vērtīga sarunā, jo redz-saimniecei jāskrien pēc kārtējās lietas uz virtuvi!

otra lieta, ko noteikti pamanīsiet-esmu absolūti kritusi skandināvu dizaina varā-balts, ar mazām pelēkām vai melnām niansēm,-pilnīgi noteikti tāda būs mana virtuve, jo tā ietver sevī vieglumu, tīrību un neko lieku!.. +ar atvērtiem plauktiem, lai bez liekām kustībām iespējams paķert vajadzīgos traukus, un vienmēr izceltu un iedvesmotos no labājām pavārgrāmatām, kas plauktā stāv!.. un noteikti virtuvē ir jāsmaržo svaigiem garšaugiem un grozā jāstāv augļiem un dārzeņiem! šādas nianses neprasa daudz līdzekļu un nav vajadzīga jauna virtuve, lai to ierīkotu.. daži atsvaidzinājumi un pārmaiņu sajuta garantēta!

fafdf190acf20fb33f2afc91cde31650.jpg

//foto: dažādi interneta resursi