KOKTEIĻU formula-pamatprincipi gatavošanai

mana solītā dāvaniņa-jums!! 

..kādu laiku atpakaļ man radās ideja par to, ka vēlos blogā ielikt šādu ilustrāciju, lai radītu cilvēkiem priekštatu par to kāda ir formula.. pamatnosacījumi, kas ir jāievēro-(sauciet to kā vien vēlaties) -gatavojot veselīgus kokteiļus! ..kādēļ dāvana? mana ideja par šo bija, ka tam ir jābūt kaut kam tādam, ko skaisti var ar magnētu pielikt pie ledusskapja kā atgādinājumu un paraugu no kurienes smelties idejas.. -tā kā droši varat novilkt šo bildi un izprintēt, vai arī rakstiet man uz epastu annijabormane@gmail.com un es to jums nosūtīšu! 

publicēju to tieši šobrīd, jo tuvojas vasara, -ar katru nedēļu parādās jauni svaigi, sezonālie produkti veikalos!.. -baudiet un izmantojiet to, padarot savu maltīti daudzveidīgu, lietojot un mainot sastāvdaļas, ne tikai kokteiļos, bet arī ēdienā, ko ikdienas gatavojiet!.. 

1420642_10152328179194771_1609813076_n.jpg

dzīvojot veselīgu dzīvesveidu es nepārtraukti atklāju jaunus apvāršņus un jau tagad droši varu teikt, ka ir vēl dažādi veidi kā pagatavot kokteili! ..katrā sadaļā es varētu pielikt klāt vēl vismaz vienu produktu!.. īstenībā tieši tas arī mani visvairāk apbur dzīvojot un ēdot veselīgi.. -viss mainās, attīstās, iet uz priekšu! .. arī nākošnedēļ iepazīstināšu jūs ar ko pavisam veselīgu un neparastu, bet ļoti garšīgu!.. un tur arī slēpjas tas lielais noslēpums-garšā!.. daudziem ir lieli aizspriedumi par to, ka veselīgs nav garšīgs, bet svarīgākais ir tas, kādus produktus savienojam kopā-tad arī pavisam vienkāršas lietas var likties īpašas, vai arī tieši otrādi īpašs-vienkāršs, pieejams un garšīgs, atkarībā kā esat pieraduši dzīvot un baudīt lietas!

..jāatzīst, ka arī man bieži vien saliekot blenderī kādus produktus nesanāk iegūt to, ko esmu iedomājusies sākumā.. tad domāju-kas varētu palīdzēt iegūt vēlamo..eksperimentēju-lieku klāt..-līdz tiek panākts vēlamais, vai arī iegūts kaut kas cits, bet tik un tā labs!.. 

++būtiski, protams, lai arī šie produkti, ko saliekam kopā neveidotu "junk food!", jo arī tā var gadīties!.. organismam ir grūti pārstrādāt kādus produktus, kad tie ir savienoti kopā.. bet citā variantā zūd produkta vērtīgās īpašības un uzturvielas, jo kas cits to nomāc!.. manuprāt, ir svarīgi nevis baidīties no tā, bet gan mācīties un censties saprast kā šīs lietas darbojas!.. un es pilnīgi droši varu atzīt, ka tā es arī dzīvoju.. -cenšoties darīt visu pēc vislabākās sirdsapziņas, mācoties, lai tas tiešām būtu veselīgs un vērtīgs..bet tiklīdz saprotu, ka tas, vai tas nav bijis pareizi vai labi.. -uztveru to kā ieguvumu un pieredzes audzēšanu!.. lai jums izdodas! xx.

//ilustrācija: Edīte Ķirse