upene chooses - trīs krāsu Lieldienas

šīs nedēļas iedvesmas sleju jau ar mazu nodomu pārcēlu uz beigām.. kaut arī varbūt to vajadzēja darīt tieši nedēļas sākumā, lai uzjundītu vairāk tās sajūtas un noskaņotu jūs uz īpašu nedēļas nogali?!.. es patiesībā joprojām nevaru aptvert, ka šī ir svētku nedēļa..

upene šoreiz sagatavoja izmeklētu dizaina lietu mood board Lieldienām!.. es izvēlējos par vadmotīvu trīs krāsu toņus- pelēku, dzeltenu un zilu, jo manuprāt, lai arī daudziem šķiet, ka šie svētki ir kaut kas krāsains un ārkārtīgi jautrs..man liekas, ka tie ir priecīgi, bet mierīgi svētki!.. mūsu ģimenē svinam Jēzus Kristus Augšāmcelšanos, tādēļ arī gribēju, lai šis board ir harmonisks, bet tajā pašā laikā arī priecīgs..

kā jau latviešiem, šķiet, ka svētkos vienmēr jābūt svētku galdam.. tādēļ šoreiz šīs lietiņas akcentēju kā kopā būšanas, maltītes un brīža visiem pie viena galda vai piknika segas!.. un vēl pirms tam, protams, visi piedalās gardo ēdienu pagatavošanā un olu krāsošanā!..

// smeg ( 1. 13. 24. )                     // ikea ( 2. 5. 6. 11. 25. )

// sagaform ( 3. 4. 32. )               // marimekko ( 7. 14. 18. 23. )

// EAMES chair ( 8. )                   // H&M HOME ( 9. 22. 31. 30. )

// CASA stockmann ( 10. )          // Queens & Co ( 12. 19. 29. )

// George Nelson ( 15.)               // Kartell ( 16. )

// Iittala ( 17. 20. 27. )                   // Tokyo Design studio ( 28. )

// Rīgas Centrāltirgus ( 19. )        // paškrāsotas lauku olas ( 26. )


lai Jums jauki un mīļi šie svētki.. ++neaizmirstiet iepriecināt savus mīļos.. iespējams, tieši no šī lietu saraksta varat paspēt sagatavot kādu dāvaniņu saviem tuvākajiem!.. 

//centrālais foto: food52.com/provisions