ēdiens un cilvēki iedvesmo- veselīgi & brīnišķīgi 3 blogi

šo nedēļu gribu sākt ar kaut ko iedvesmojošu!.. jau kādu laiku domāju-kas tieši tas būtu,kas varētu likt pasapņot un tiešām iedvesmoties, sasniedzot ko jaunu, neredzētu un īpašu!.. katram jau iedvesmu nes savādākas lietas.. -intereses.. hobiji.. iedvesma jau īstenībā ir visapkārt!.. es personīgi nevaru konkrēti nosaukt vienu cilvēku, blogu, vietu vai ko nu vēl.. es nepielūdzu kaut ko vienu, bet iedvesmojos no apstākļiem, sakritībām un dažreiz pat no pavisam maziem ikdienišķiem sīkumiem-patiesa smaida, apreibinošas ziedu smaržas, gatavošanas, sarunām, pastaigas..un galu galā tad visas šīs skaistās lietiņas-katra pati par sevi rada manī to iedvesmojošo sajūtu!..

es piekrītu apgalvojumiem, ka savā ziņā mēs paši pievelkam sev klāt apstākļus un lietu sakritības.. tas var būt gan meklējot un pārsteidzošā kārtā atrodot tiešām iespaidīgas lietas, gan nonākot vietā un laikā, kas to visu saliek tā iedvesmojoši kopā!.. šajā gadījumā gan apstākļi piespēlēja, gan arī es pati mazliet aizrakos līdz ārkārtīgi skaistiem ēdienu blogiem!.. jāatzīst, ka food styling un foto-manā dzīvē piešķir ļoti lielu un būtisku lomu.. ne tikai gatavojot mājās, ēdot ārpus mājas, bet arī uzsūcot iedvesmu no citiem blogiem, žurnāliem utt!.. tādēļ dalos ar pavisam nesen atklātiem 3 brīnišķīgiem blogiem.. šoreiz izceļot veselīgo/ veģetāro/ vegānisko- idejas un mērķis balstās uz slow food,-vietējo produktu skaistumu un garšu pilnību daudz dažādās receptēs un labās bildēs.. 

// green kitchen stories

veselīgas veģetāras un vieglas maltītes, pagatavotas zaļā virtuvē no dabīgiem un svaigiem, pilngraudu miltiem un sezonāliem vietējiem dārzeņiem!.. kur nu vēl labāk!.. savukārt ļoti jauka pievienotā vērtība ir, ka blogu raksta ģimenīte-mamma, tētis un meitiņa-procesā piedalās visi! +++OBLIGĀTI piesekojiet viņiem abiem instagramā!..

// sunday morning banana pancakes

dažādu pasaules virtuvju brīnumi vegan stilā + bloga autore mācās 8. klasē!.. šis un tas tiešām interesants, ko pierakstīt uz līmlapiņas, lai pieliktu pie ledusskapja un tuvākajā laikā pagatavotu!

 

// my new roots

spēlējiet spēlītes virtuvē-tā ir ideāla vieta, kur katru reizi izdomāt jaunu spēli.. tas ir-gatavojot jaunu recepti!..   ļoti manīga meitene.. ar līdzīgu domāšanu un filosofiju.. stāsts nav tikai par veselīgu-bagātīgu un pilnvērtīgu uzturu, bet arī par vidi, emocionālo un garīgo cilvēka sajūtu! uzturs un dzīvesveids ir tas ar ko Sāra palīdz cilvēkiem atgriezties vitālā- veseīgā līdzsvarā un labklājībā..