6 ikdienas instagram veselīgie iedvesmas avoti

mums katram ir savas saites/profili, ko esam iecienījuši.. - bukmārki interneta pārlukprogrammās, ko mīlam apskatīties (katru dienu, vai pārdienu atveram, lai redzētu jaunāko informāciju un būtu lietas kursā tematos, kas nu katram interesē).., ir arī tādi kam esam "piesekojuši" sociālajos tīklos, lai visi jaunumi parādītos strīmā.... un tomēr, īpaši brīžos, kad esam izslāpuši,- mīlam atvērt saiti, vai uzklikšķināt tieši to vai šo profilu, lai būtu atkal atpakaļ zirgā- iedvesmoti un pilni jaunu ideju īstenošanai.. visbiežāk jau tās ir iedvesmojošas personības, kas izpelnījušās atzinību no tūkstošiem daudz sekotāju, kuriem tās ir autoritātes un vienkārši iedvesmas avots savai, varbūt salīdzinoši vienkāršajai ikdienai..

šoreiz gribu dalīties ar maniem top 5 - "favorīt" profiliem tieši instagram tīklā, kas saistīti ar veselīgu un estētisku (kas man ir ļoti būtiski) dzīvesveidu, lai arī kopumā tādi ir vairāki, izvērtējot dažus kritērijus, izvēlējos aprakstīt un ieteikt jums šos..protams, labākos un īpašākos!

ceru, ka arī mans profils un upene ierindosies jūsu listā un būs ikdienas iedvesmas avots..bet nu, lūk, mani favorīt instagram veselīgie profiliņi!


fotogrāfe (kas ļoti redzams un jūtams viņas bildēs),-minimālisma, ēdienu un interjera entuziaste.

instagram dalās ar savu ikdienu un tās sīkajām detaļām saistībā gan ar darbu, gan brīvo laiku.

viena no lietām, ko visvairāk cienu un kam pievēršu uzmanību, pirms spiežu pogu-follow, skatos, lai bildes būtu skaistas un sevī nestu stāstu, kā arī tām būtu kāds vienots kopsaucējs, kas piešķir bildēm līdzīgu noskaņu..

salīdzinot ar citiem profiliem šis atšķirsies, jo galvenais uzvars netiek likts uz veselīgo!... vēlējos ierindot to šajā iedvesmu avotu listā, jo man patīk, kā ir izcelti sīkumi, ko ikdienas steigā mēs bieži nemākam saskatīt... alice gao tas sanāk dabīgi, bet tajā pašā laikā ārkārtīgi mākslinieciski un dziļi, savukārt ēdienu tēma parādās itin bieži.. tādēļ holā nr.1!


Screen Shot 2014-02-02 at 22.24.13.png

ikdienā jogas pasniedzēja, stiliste un vizuālā konsultante.

..priekš manis-nesens atklājums.. uzgāju šīs sievietes mājaslapu pavisam nejauši, bet tā mani uzreiz aizķēra! ļoti patīkams un baudāms vizuālais noformējums (līdzīgi kā jau pirmīt aprakstīju saistībā ar alice gao)

tomēr tas, kas šeit izceļas ir produkti-savā vienkāršumā un pilnībā,to savienojot kopā, -pagatavoti ēdieni un dzērieni skaistos, bet arī vienkāršos traukos, blakus vāzē ielikti ziedi un tā vien šķiet, lai sasniegtu harmoniju no ēdiena baudīšanas procesā-nevajag neko vairāk! 

Screen Shot 2014-02-02 at 22.40.47.png

bettanbelen iedvesmos gatavot un galvenais & primārais-viņa viennozīmīgi apstiprina, ka veselīgs ir arī garšīgs un skaistākais, ko daba mums var sniegt! tāpat, protams, ik pa laikam kāda fotogrāfija ir saistībā ar jogu.. vienvārdsakot-iedvesmojoši!


Screen Shot 2014-02-02 at 23.11.58.png

food blogger un recepšu grāmatas autore

man liekas, samērā bieži šajā profilā parādās miltu saturoši ēdieni, pīrāgi un visādi citādāki brīnumi-saistībā ar miltiem, bet arī to var pagatavot skaistāk kā vietējā bulciņu bodē.. arī tā ir māksla un, ja prot to skaisti parādīt, tad kādēļ gan ne!? 

lai arī pārsvarā bildēs būs redzami miltu saturoši izstrādājumi, DITSEN taisa arī zupas un sulas, parādot dārzeņu veselīgo un skaisto būtību!..

 

 

Screen Shot 2014-02-02 at 23.11.37.png

man patīk ēdiens un es esmu tam atvērta.. arī šis mani ļoti iedvesmo, jo bildes ir spēcīgas un skaistas-fokus paņemts īstajā kadra daļā un šo bilžu autore prot izmantot krāsas, sezonas produktus un to svaigumu! jūtat?


divas smoothie entuziastes un piekritējas, vēloties iedvesmot citus izveidoja "challenge" projektu, lai cilvēki attīrītos, iegūtu enerģiju un vitalitāti dzerot tieši vērtīgos un gardos ZAĻOS smoothies. 

viennozīmīgi arī šāds profils iedvesmo.. ja neesat gatavi mesties 30 vai 21 dienu izaicinājumam, ir vērts šim profilam piesekot, lai gūtu mudinājumu ikdienā uztaisīt smoothie, vai pamēģinātu to darīt 3 dienas, varbūt nedēļu.. cik vien gatavi un izaicināti attiecībā paši pret sevi jūtaties! tāpat šeit saņemsiet arī dažādas receptītes un padomus saistībā ar kokteiļu gatavošanu!

Screen Shot 2014-02-02 at 23.28.09.png

nu ko.. esat gatavi? domāju, ka pavisam drīz arī upene varētu iedvesmot un izaicināt jūs! +dalīšos ar savu izaicinājumu, ko pieņēmu gada sākumā..


Screen Shot 2014-02-03 at 00.03.29.png

psiholoģe, blogere, uztura entuziaste, visaptverošas veselības praktizētāja-iekšējā šefpavāra atklājēja (man ļoti patika, kā viņa raksturo savu veselīgo pusi, tādēļ nevarēju to arī neuzrakstīt)

arī šis ir profils, ko atklāju nesen, pateicoties VOGUE veselīgo personību apskatam.. uzsverot to, ka man ir ārkārtīgi svarīgs vizuālais koptēls, sapratu, ka diemžēl tikai šis ir profils, kam vēlos piesekot, lai tas būtu manā ikdienas instagram strīmā.. šajā ziņā esmu diezgan prasīga un pat dažām savām tuvām paziņām nesekoju, ja vien bildēs redzams nav kaut kas vērtīgs un dziļāks par fotogrāfiju!..

Screen Shot 2014-02-03 at 00.07.06.png

Kate patiešām iepriecina ar skaistām un ļoti veselīgām bildēm,- daloties ar savu ikdienas darbu, iepirkšanās soli, gatavošanu, sporta zāles apmeklējumus, vingrošanu mājās un brīvā laika pavadīšanu pie dabas krūts..mani visvairāk fascinē ir spēja visām bildēm dabūt vienotu sajūtu un toņus!.. harizmātiski & mierpilni..-skaistas nianses, kas ļoti iedvesmo!


šo uzgāju pilnīgi nejauši jau labu laiku atpakaļ, dēļ tā, ka mans draugs ielaikoja viņas bildi... ieraudzīju, ka hashtag ir #vscocam (to lietoju arī pati un ļoti fanoju!) ..apksatījos pārējās bildes-tik tīri, tik vienkārši un reizē arī īpaši-ar lielu vērtību.. viņa ir arī latviete, bet darbojas ikdienā Zviedrijā un ASV.. mani ikdienā ļoti iedvesmo..-ik pārdienas Jolanta pārsteidz vistiešākajā nozīmē ar savu raw dzīvesveidu-receptes-svaigām sulām un smūtijiem, ko es pati nekad nebūtu iedomājusies savienot! arī viņas sportiskās un atlētiskās spējas tiešām pārsteidz un iedvesmo uz aktivitātēm!.. 

man dažreiz pat liekas mazliet uzjautrinoši, ka ir cilvēki, kam vari uzspiest like visām viņu bildēm.. un šis profils viennozīmīgi ir tāds! 


kādi ir jūsu iecienītākie-veselīgie bilžu autori-instagram tīklā?

 

///foto: Alise Podniece, instagram