idejas dabai draudzīgai davānu saiņošanai

tas bija vēl tikko.. vēl tikko kalendārs rādīja 1.decembri, kad sākām aktīvāk domāt par Ziemassvētkiem un nu tie, kā jau katru gadu ir atsteigušies -gaidīti.. un reizē arī negaidīti, jo tik veikli piezagties pie ierastā ikdienas ritma var tikai īsāko dienu svētku karaliene-Ziemassvētku diena! domāju, ja ne visi, tad lielākā daļa par šo man noteikti piekritīs. 

22e52064d3fe43552b2a99f024d41835.jpg

šajā ierakstā gribu dalīties ar vairākām idejām-kā iesaiņot dāvanas un reizē domāt un rūpēties par dabu.. -lielākā daļa saiņošanas papīru un maisiņu nav videi draudzīgi. tiek izmantotas dažādas līmes, ķīmiskas krāsvielas un arī plastmas, tādēļ aicinu jūs domāt draudzīgāk, izmantojot pārstrādātu papīru vai izvēlēties ķīmiski nebalināto. bet par visu pēc kārtas!

man pašai šogad vistuvākais šķiet pavisam vienkāršais-pārstrādāts papīrs, parasts baltais vai tumšais-tos atradīsiet Baltijas papīra veikalā vai Mākslas akadēmijas mākslinieku veikaliņā, kur par cenām nevajadzētu gausties. to savukārt izceļu ar dažādiem zariņiem, kas var būt dažāda veida skujas, rozmarīns, dažādi kaltēti pļavas ziedi, pat vienkārši zari, kas jau izdzinuši mazus pumpuriņus, čiekuri, vasarā sakaltētas vārpiņas -viss, kas vien jūs dabā uzrunā. savukārt, izmantojot vēl citu papīru, iespējams izgriezt kādu ornamentu un ar to izcelt un paspilgtināt vienkāršo. **joprojām aktuāli Ziemassvētku motīvi-zvaigznes, sirdis, egles, sniegpārsliņas un kādeļ gan ne skaisti, mazi svētku karodziņi.. -to visu piestiprina ar lina vai biezāku diegu, kas pieejams TIGER veikalos un dabīgu līmi. 

vēl noteikti iesaku jums izmēģināt paspēlēties ar auduma gabaliem un neazimirst par, koka knaģīšiem-pavisam sīkus atradīsiet jau minētajā TIGER veikalā. bet jūsu dāvana izskatīsies pavisam mīļi un sirsnīgi, ja piestiprināsiet pašceptas piparkūkas. 

par formu-to, protams, nosaka jūsu dāvanas forma. Baltijas papīrs piedāvā dažādas kastītes, kas var noderēt. bet neaizmirstiet izpausties-šeit arī palīgā var nākt audums, kā arī dāvanu interesantu padarīsiet-ieliekot to noderīgā stikla burkā.. -mani uzrunāja TIGER veikalā burka ar melnu, tāfeles pārklājuma sirdi. 

izmantojiet auduma lentītes, izceliet papīra skaistumu kaut ko uzzīmējot virsū ar zīmuļiem-šeit skaisti izskatīsies baltais vai melnais, kas izcelsies uz brūnā papīra. iepakojuma saiņošanai varat izmantot arī avīzes, bet par to, cik tas ir dabai draudzīgi varētu diskutēt.. -avīžu drukas krāsas nepavisam nav dabai draudzīgas, bet neejot galējībās arī tas izskatīsies ļoti feini! īpaši aktuāli un stilīgi šobrīd ir washi tape, jeb dažādas papīra līmlentes, ko atradīsiet MANILLA-dizaina papīrlietu veikalā! 

a827637aa531a9c63c5b596cb32b52b3.jpg

iespēju ir tik daudz.. lielākais un vienīgais šķērslis ir tikai jūsu prāts, tādēļ ļaujieties iedvesmai un radošumam! ..ļoti ceru, ka dažas idejas jums palīdzēs radīt savu skaisto iepkojumu, caur kuru saņēmējs jau gūst pirmās emocijas un prieku, tādēļ neatstājiet to pēdējā vietā! ..starpcitu ir pierādīts, ka cilvēki lielāku prieku iegūst tieši dāvinot dāvanas, nevis tās saņemot. bet gribu aicināt, lai šie svētki nav par dāvanu trakumu, bet gan par mīlestību un kopā būšanu, un pāri visam Dieva žēlastību-dāvinot mums vislielāko dāvanu Jēzu Kristu! priecīgus, gaišus un siltus jums šos Ziemassvētkus, mīļie! xxxx.

vēl ļoti gribēju dalīties ar šo video, kur bērni raksta vecītim, ko viņi gribētu.. bet kas ir tas, ko viņi vēlas saņemt no vecākiem Ziemassvētkos? noteikti noskatieties. 

//foto: pinterest*