adventes kalendārs un 32 idejas kā ar to iepriecināt savus mīļos

ja citu mēnešu sākšanos, iespējams, palaist garām.. domāju, ka ar decembri tas nav iespējams! mazliet jau vēderā kņudinot, nu tas ir sagaidīts.. mani decembris ārkārtīgi sajūsmina, jo sākas lielais Ziemassvētku gaidīšanas laiks-advente.. tas simbolizē tuvošanos Kristus dzimšanas svētkiem un tā katru dienu no 1. līdz 24. decembrim redzams, cik vēl palicis.. -šo tuvošanos gribas piedzīvot ar mieru, prieku un mīlestību, jo galvenais svētku iemesls taču ir Kristus nākšana pasaulē!  kāds dedzina sveces adventes vainagā, citi seko katru rītu kalendāram, kurā varbūt paslēpts kāds pārsteigums, kas rada šīs sajūtas.

-man ārkārtīgi patīk ideja, ka tie nav gardumi, bet gan kāds vērtīgs nieciņš, uzdevums vai novēlējums ar atziņu šim laikam. tādēļ šajā ierakstā gribu jūs iedvesmot ar idejām, ar ko tieši pārsteigt mīļos adevnta laikā. kā arī esmu atradusi kalendārus, kas mani visvairāk uzrunājuši -vienkāršums, jaukums un noteikti vizuāla iederēšanās ne tikai mūsu ģimenes dzīvesstilā, bet arī mājas interjeram. vēl īpašāku to padara tas, ka tas ir paštaisīts..  -šogad mūsu mājās "kalendārs" iedvesmots ar papīra maisiņiem, ko iegādājos gemoss, tie ir piestiprināti pie vienkārša striķa ar maziem koka knaģīšiem no Tiger un katra diena apzīmēta ar īpašu, atšķirīgu ciparu.. bet kas tad iekšā? šoreiz tādas idejas, kas varbūt vairāk derēs bērniem, bet kaut kas noteikti ir arī piemērots lielajiem!

Screen Shot 2014-12-01 at 14.08.47.png

kur to visu meklēt? --tas nemaz, protams, nav tik viegli-atrast skaistas un noderīgas lietiņas, kas visideālāk būtu arī draudzīgas dabai.. dažas vietas, kur noteikti atradīsiet kaut ko labu ir šeit:

  • dizaina papīrlietu veikals Manilla, Baznīcas iela 37 -piedāvājumā bērniem, veikalā speciāli atvēlēts vesels plaukts, šeit atradīsiet arī vērtīgas lietas pieaugušajiem un varēsiet sagatavoties visiem dzīves svētkiem. 
  • SHISHI transformējamais svētku noformējumu veikals, Tērbatas iela 50. ieejot šajā veikalā uzreiz pārņem svētku sajūta visaugstākajā izpildījumā.. -viss mirdz un ir gaumīgi saposts. noteikti atradīsiet skaistākos egļu dekorus. 
  • TIGER veikalu tīkls,atrodas pilsētas centrā un lielākajos lielveikalos. šis veikals mani mazliet fascinē.. salīdzinot ar citiem, līdzīgiem lēto nieku veikaliem, kas paldies Dievam Rīgā nav pārāk daudz, piedāvā interesantas lietiņas, kas apvienoti arī ar nostrādātu dizainu un kripatiņu gaumes. iesaku vislabāk šeit esot jau gatavoties Ziemassvētkiem laikus, lai viss sarūpētais būtu īpašs un izmeklēts. 
  • neatceros veikala nosaukumu, bet bērniem skaistas, izglītojošās rotaļlietas varat atrast Bruņinieku un Čaka ielas stūrī.. 
  • Muki, Baznīcas iela 31. šeit vairāk atrodami piederu bērniem no 0-2 gadu vecumam, alternatīvas rotaļlietas, ka ari citas ikdienā noderīgas lietas. piedāvājums apskatāms arī muki.lv
  • PIRKUMIŅŠ, Republikas laukums 3. ja esat krāsainu un plastamas rotaļlietu piekritēji, tad šeit piedāvājums ir ārkārtīgi plašs un cenas draudzīgākas kā citos veikalos! tāpat arī dažādas saimniecības preces bērniem un mājai, un arī dažādi pārtikas produkti-bezglutēna, plašs arī bioloģisko preču piedāvājums-daudz kas interesants un varbūt arī neierasts, ko der pamēģināt. pirkumins.lv

kaut kas tik ļoti šajā laikā ir!.. notiek brīnumi, cilvēki kļūst jaukāki, devīgāki un apkārt ir tā noskaņa, ko, ja īpaši grib var arī sasmaržot visdažādākajās gammās! ..adventes kalendārs ir īpašs instruments, ar kuru pārsteigt un iepriecināt. ..tam savukārt ir milzīgs spēks, jo dodot un radot mīlestību-ķermenī izstrādājas laimes hormons endorfīns.. tas ir mūsu ķermeņa dabiskais opiāts un sāpju remdētājs, kas dod enerģiju un prieku. tas ir arī viens no izskaidrojumiem apkārtējo cilvēku darbību un mentālajām izmaiņām. ļaujoties tam Ziemassvētku skaistumam un burvībai gūstam spēku un iedvesmu dzīvošanai. no sirds novēlu, lai jums tas izdodas! xx.

//foto: simplyfactory.bigcartel.com; fairynuf.blogspot.no; flickr.com; scandinavianlovesong.com