pasaules apskats// Austrālija: COMBI

man ne reti rodas vēlēšanās apmeklēt vietas, kam esmu piesekojusi instagram tīklā! ..vēl vairāk man gribas, lai Latvijā būtu vairāk veselīgas kafejnīcas ar sirdspiepildītiem cilvēkiem, kas paši staro uz āru enerģiju, ko tie uzņem ar pārliecību par dabas sniegto dzīvo enerģiju!.. es ticu, ka mēs uz to ejam un Latvijā būs arī tāda vietiņa. šoreiz iedvesmai - COMBI Austrālijas dienvidrietumos, kas kopš 2008. gada pastāv Elwood pilsētā.

kafejnīcas sākotnējais mērķis un ideja bija par to, ka vienmēr ir jāmeklē iespējas rast laiku -paēst vērtīgu maltīti, kas dod pilnvērtīgu spēju dzīvot-mīlēt apkārtējo vidi, citus cilvēkus un smieties par dzīves sīkumiem, ko katrs ikdienu piedzīvojam. -COMBI pārliecība ir par to,ka šāda nostāja, ļauj viegli pārdzīvot dzīves sūros mirkļus- tādā veidā nedarot pāri veselībai. kafejnīcas radītāji ir pāris, kas vēlējās radīt vietu, kur apvienot vērtīgu, veselīgu un bagātīgu maltīti un arī organisku, bet izcilu kafiju-gala rezultātā piedāvājums balstās uz to, ko paši vēlas savas enerģijas uzpildīšanai ikdienā. -tā, lai tas būtu dabīgi, svaigi, vērtīgi, veselīgi un garšīgi!

COMBI ir pārliecināti, ka ēdiens, ko uzņemam-balsta sajūtas-dzīvot ir viegli, un katru sekundi iespējams pilnvērtīgi izbaudīt un piepildīt, neļaujot sliktajām sajūtām iemājot sevī brīžos, kad nav viegli. pārliecība slēpjas caur ēšanu uzņemtajā enerģijā-mēs ejam ceļu uz skaistumu, ne tikai ārēju, bet arī iegšēju piepildījumu, līdzsvaru un balansu ikdienas steigā un nopietnajā pasaulē un tas palīdz ar visu tikt galā daudz vieglāk!

piedāvājums ir plašs un pats galvenais-veselīgs, pārpildīts ar dabas dzīvo enerģiju, vitamīniem un uzturvielām, visam nākot no vietējām bioloģiskajām saimniecībām. -organiskā kafija, riekstu pieni, pašgatavota maize ar dabīgo ieraugu, enerģijas dzērienas-kombucha, raw smoothies ar svaigu kokosriekstu mīkstumu apkārt burkas augšējai malai, augsti spiesta *cold press sula, kā arī COMBI pasniedz ēdienu, kas ir pilns ar vērtību, -superfoods, kas uztur veselību, savukārt panašķoties iespējams ar veselīgiem un brīnumgardiem raw saldumiem!..

//foto: theurbanlist.com; instagram.com/wearecombi

ARCHIEVE: pasaules apskats//sulu bārs: Pressed Juicery