rudens pastaiga briežu dārzā


IMG_0124.jpg

es esmu priecīga, ka Latvijā varam piedzīvot visus gadalaikus un mūsu zeme ir tik sakopta un  skaista. zeltainais rudens tūdaļ jau aiz muguras, kad iestāsies pelēkais laiks, tad laukos tik skaisti var vērot siluetus, mājiņas kūpošajiem skursteņiem.. jūtu to, cik ļoti gribas izmukt no pilsētas, tādēļ esmu ieplānojusi vairākas vietas, kurp rudens/ziemas laikā, kad ārā laiks būs labs un ar bērniem kopā dosimies pastaigās- iepazīt mūsu mīļo zemi..

somā līdz silts kakao un uzkodas - piedzīvojumi, ko atcerēties un kopīgi ko jaunu arī iemācīties. arvien vairāk sevī jūtu to, cik ļoti pietrūkst vairāk tā enerģija un iedvesma, ko varam iegūt tieši esot dabā.

IMG_0085.jpg
IMG_0143.jpg
IMG_0006.jpg

man ļoti patīk izdomāt, ko varam darīt, kas mums rada vēl vairāk iespaidu un plašāku redzējumu par pasauli. piepildīts laiks ar bērniem ir, protams, nogurdinošs, bet tā enerģija un prieks, ko caur kopīgu, nedalītu uzmanību un aktivitātēm iegūstam- to neatsver nekas cits! šoreiz gribu padalīties un iedvesmot jūs aizbraukt līdz Safari briežu parkam- Saulstari, kas atrodas Mores pagastā- drusku aiz Siguldas.

dzīvnieki ir laba terapija, jo iestājas tāds miers un saikne, ko varam piedzīvot esot blakus un uzmanīgi vērojot viņu izturēšanos. šajā briežu dārzā- iegādājoties ieejas biļetes, iespējams, tikt arī pie spainīšiem ar ēdienu, ar ko var pabarot zvēriņus, kas, protams, vislielako prieku sagādā mazajiem apmeklētājiem. briedīši jau zina, ka ciemiņi nāk ar gardumiem, tāpēc tie nāk paši droši klāt mieloties. interesanti, ka barveži un galvenie brieži- citus nemaz tā nelaiž klāt našķoties!

parks ir sakopts un teritorija ir ļoti skaista un plaša. noteikti vieta, uz kuru vērts doties visos gadalaikos. pastaigai vērts ieplānots aptuveni stundu, vienīgi svarīgi saģērbties ērti un, ja laiks ir bijis mitrāks-noteikti līdz vērts uz pastaigu paņemt gumijas zābakus, jo vietām ir arī dubļainas taciņas. pirms barucat, noteikti apmeklējums arī jāpiesaka, jo var gadīties, ka parks ir slēgts un apmeklētājus neielaiž. lai jums skaista un jauka pastaiga!

IMG_0030.jpg

priecāšos, ja komentāros padalīsieties, ja ir vēl arī kāds cits skaists briežu dārzs, kur esat bijuši. ♡

IMG_0121.jpg