Belwoods meža bāriņa 2. sezona un jaunumi

ilgi gaidītā vasaras sezona nu jau nepārprotami ir sākusies. sandeles kājās, soma plecā un dodamies dzīvē.. šodien gribu dalīties ar vietiņu, kas man ir ļoti tuva, jo ciešā kontaktā nepārtraukti esmu ar Belwoods saimniecītēm.. Belwoods ir arī tā vieta, kur, ja vien dzīvojamies pa pilsētu un prom netiekam-ar Gabrielu aizbrauksim iedzert svaigu kokteilīti un apēst griķu cepumu, apvienojot to ar pastaigu vai riteņu braucienu svaigā gaisā un pikniku.. :)

iedzerot kokteili, kas bagāts ar augļiem, ogām, zaļumiem un dārzeņiem- iegūstam lielu daudzumu uzturvērtīgu vielu.. tā, piemēram, uzņemam- vitamīnus, minerālvielas, antioksidantus, aminoskābes un citus vērtīgus mikroelementus, kas uzlabo veselību un dažādu organisma sistēmu darbību, palielina enerģijas līmeni un imunitāti, atvieglo gremošanu un mazina risku saslimt ar dažādām nopietnām slimībām, jo izvada toksīnus un sārņus.. tas ir arī ērts veids, kā uzņemt maltīti un reizē darīt ko citu vai pārskriet no darba uz tikšanos utml.. 

MEŽAPARKA ALEJAS MĀJĪGĀKĀ UN VESELĪGĀKĀ PIEDĀVĀJUMA BŪDIŅA

Belwoods aprit jau otrā sezona, kad ar savu sirsnību, svaigo dabas velšu enerģiju un vienkārši mājīgumu meža bāriņš pārņem jaukāko Mežaparka alejas būdiņu.. cilvēki šo vietu jau ir tik ļoti iemīļojuši, ka tie, kas dzīvo tuvāk jeb blakus, pēc veselīgās ikdienas devas dodas uz bāriņu "uzpildīties" teju katru dienu, bet citi nereti gatavi doties no pilsētas otras malas, lai tikai iestiprinātos tieši ar Belwoods kokteiļiem un veselīgajām uzkodām.

meža bāriņš cik vien iespējams gatavo no vietējām sastāvdaļām- Latvijas zaļumiem un ogām, vai izmeklētiem, kvalitatīviem augļiem no citām zemēm. Belwoods meitenes atzīst: "pēc pieredzes, ne tikai ikdienā, vadot bāriņu, lai viss būtu visaugstākajā līmenī, bet arī gatavojot kokteiļus pašām mājās, saprotam, ka izvēloties kvalitatīvākos poduktus-mainās garša un rezultāts ir daudz izteiksmīgāks un labāks.. 

KATRS KOKTEILIS AR SAVU NIANSI

Belwoods bagātīgais kokteiļu piedāvājums ir likumsakarīgs-esam izmēģinājušas neskaitāmas garšu kombinācijas un variācijas, meklējot tās interesantākās, lai tas, ko piedāvājam klientiem būtu ar tādu īpašu noti jeb raksturu. to var pielīdzināt arī labai mūzikai, kur katra nots ir no svara, lai gala rezultāts jeb skaņdarbs būtu izcils! ..ir kaut kāda kulminācija, kas ir skaļāka un izceļas vairāk, bet galu galā to sajūtu jau dod visa melodija kopumā. tāpat ir arī ar kokteili, kas sastāv no dažādiem produktiem, kurus sakombinējot beigās rodas tā skaistā melodija. viss Belwoods ikdienā notiek precīzi- mēs skatāmies un sekojam līdz, lai garša būtu īstā un skaņdarbā izceltos tieši tas komponents, kam katrā kokteilī ir sava galvenā loma!..

PIEDĀVĀJUMS

pašlaik bāriņā ir top kokteiļi, ko klienti izvēlas vairāk, bet katram ir savas vēlmes, kas garšo un patīk vairāk, tieši tādēļ cenšamies, lai katram arī būtu kas īpaši piemērots viņa garšu kārpiņām vai organisma nepieciešamībai..

ZAĻAIS ZAĶIS-parasti iesakām iesācējiem, jo pat ar diezgan daudz spinātiem un pētersīļiem sastāvā, tas garšo pēc augļu nevis zaļumu kokteiļa. DZELZS KURMĪTIS-satur jaunās nātres, spinātus un zemenes, apelsīnu un upenes..PINGVĪNS-ir ārkārtīgi vērtīgs un bagātinošs zaļais kokteilis, tas satur 8 sastāvdaļas un garšas ziņā pārspēj ekspektācijas. no augļu un ogu kokteiļiem gribas uzcelt ENERĢISKO STIRNU, kuras recepti šogad uzlabojām, izceļot aveņu, ananāsa un vaniļas draudzību. savukārt visu iecienītais FLAMINGO ir salds, zemenīgs un atgādina saldējuma kokteili, kaut gan īstenībā krēmīgo garšu dod kokospiens un banāns.. daudzu pastāvīgo klientu favorīts LŪSIS ir spēcinošs un atjaunojošs-tā garšā visvairāk dominē mellenes, avokado, auzu piens un citrons. Lūsis ir luelisks! un vēl viens kokteilis, kuru noteikti ir vērts nogaršot ir mūsu smiltsērkšķu, apelsīna BRIEDIS IMUNITĀTEI..

JAUNUMI

pirms mēneša man bija arī tas gods piedalīties darbinieku apmācībā un vadīt meisterklasi, pastāstot vairāk par kokteiļu vērtību un nozīmi ikdienas uzturā.. šogad Meža bāriņa 2. sezonā piedāvājumā ir vairāki jauni kokteiļi, -kopā ir 10 dažādas kombinācijas un katrs kokteilis satur 5-8 sastāvdaļas. piedāvājums ir arī papildināts ar jau minēto kokteili-"DZELZS KURMĪTI", kas ir bagāts ar dzelzi saturošiem produktiem, kas ir sevišķi būtiski grūtniecēm.. tāpat kokteiļa vērtību iespējams palielināt, pievienojot kādu no superfoods: goji ogas, linsēklas, kaņepju sēklas vai proteīns, čia sēklas.. savukārt karstākās dienās, lai atvēsinātos Belwoods piedāvā augļu popsicle saldējumus..

un tomēr tas vēl nav viss! šajā sezonā Belwoods meža bāriņš plāno ieviest arī vieskokteiļus, bet jaunumiem, tāpat kā darba laika izmaiņām siltākās vai vēsākās dienās-sekojiet līdz sociālajos tīklos- facebook un instagram..

vēl šī gada jaunums - Belwoods piedāvā arī siltos dzērienus-illy kafiju, ko iespējams izvēlēties gan ar augu valsts-mandeļu,sojas vai govs pienu.. piedāvājumā ir arī īpaši siltie dzērieni, lai sasildītos un uzņemtu vitamīnus vēsākā laikā vai vakaros- upeņu/brūkleņu karstais dzēriens ar kanēli, piparmētru-aveņu ingvertēja ar medu un smiltsērkšķu/ingvera dzēriens ar kanēli un vaniļu..

Meža bāriņa koncepts sasaucas ar dabu-tās pārpilnību un dzīvības spēku, un reizē arī ar mieru un mīlestību, ko uzņemam esot dabā un caur veltēm, ko tā mums sniedz. un katru reizi tur iegriežoties tieši tādas emocijas arī saņem-mīlestību un mieru no sirsnīgajiem darbiniekiem un spēku un enerģiju no bagātīgajiem kokteiļiem. tiekamies pie Belwoods mežaparkā! xxx.

KONKURSS 2 LAIMĪGAJIEM

  • dodies uz upene facebook lapu, atrodi ierakstu par Belwoods 2.sezonu 
  • komentāru sadaļā ietago draugu, ar kuru kopā iesi dzert kokteili

//laimīgo pāri izlozēsim un paziņosim pēc nedēļas 1.jūnijā!