ūdens pH nozīme organismā, Latvijā iegūtais pH 9,6 ūdens Amrita un 6 ieteikumi kā uzlabot ūdens dzeršanas ieradumu

jau reiz rakstīju par ūdens nozīmi organismā un aplikāciju WaterBalance.. joprojām to turpinu lietot, varbūt ne tik bieži, lai atzīmētu-cik tad daudz dienas gaitā esmu padzērusies un saprastu-cik vēl nepieciešams, jo tas jau smadzenēs izskaitļojas automātiski, bet gan izmantoju to, ka aplikācija vienkārši atgādina, ka ir jāpadzeras. 

ūdens galvenā funkcija ir piegādāt šūnām skābekli, līdz ar to-nodrošināt to dzīvotspēju un veselību. nevienam nav noslēpums, ka dažas dienas bez barības nomirt nevar, bet bez ūdens cilvēks neizdzīvotu gan.. uz zemes nav svarīgāka šķidruma, tādēļ mēs-mūsu platuma grādos ar tik daudz saldūdens sev apkārt un ekonomisko labklājību varam būt pateicīgi un laimīgi..

mans galvenais uztura uzņemšanas noteikums ir: man jājūtas labi un viegli, lai tas manam organismam dotu labu, nevis atņemtu labo un vēl piesārņotu.. tāpat kā pārtika ir svarīgi, lai arī ūdens būtu tīrs! ..ūdens tīrību ietekmē piesārņojums, izplūdes gāzes un ķīmiskas vielas, kas zemē, -dziļurbumos var nonākt no notekūdeņiem, rūpnīcām vai arī ,piemēram, transportlīdzekļu degvielas un motora izdalītajām izplūdēm..

protams, apjukt veikalā plašajā ūdens piedāvājuma klāstā ir grūti un katrs izvēlās sev tīkamāko, reizēm par kritēriju izvēloties cenu, garša, citreiz iepakojumu, vai tas nācis no avota, vai dziļurbuma utml. tomēr būtu svarīgi, pirms ņemat pudeli ar savu iemīļoto ūdeni rokās-papētīt no kurienes šis ūdens tiek smelts-cik dziļi zemē un cik tīrā vidē, ar kādiem piemaisījumiem, kā arī kāds ir šī ūdens pH! 

šoreiz kā Amrita ūdens vēstnese gribu dalīties par ūdens pH nozīmi.. ļoti gribētos ticēt, ka kaut nedaudz pa ausu galiņam esat dzirdējuši par pH nozīmi cilvēka organismā. -pH ir ūdeņraža jonu koncentrācija asinīs.. vesela cilvēka asins pH līmenis ir ~7,4.. ja šī koncentrācija ir zemāka-mazinās ķermeņa šūnu spēja uzņemt skābekli, šūnu dzīvības procesi pazeminās un līdz ar to ķermenis sāk "skābt" un esam neveseli, jo mikroorganismi šajā skābajā vidē ir spēcīgāki un pazeminās organisma funkcionēšanas spējas, un imunitāte, rodas iekaisumi, un slimības.. 

skābam(pH zem 7) un sārmainam(pH virs 7) ir jābūt līdzsvarā. procentuāli šis līdzsvars ir 70-80% sārmainas vides produkti, 20-30% skābas. sārmainie produkti pārsvarā ir dārzeņi, zaļumi, augļi(ne visi), rieksti (ne visi) un jādzer sārmains ūdens.. taču skābie, kas pazemina arī organisma pH līmeni lielākoties ir dzīvnieku valsts saturošie produkti-gaļa, piens, olas, kādi augļi, kafija, cukurs, baltie milti un pusfabrikāti, alkohols,nikotīns,saldinātie dzērieni.. šo sarakstu varētu turpināt un, lai par katru produktu būtu pārliecība un skaidrība ir jāskatās kādu pH katrs satur.

ūdens pH nozīme

protams, arī ūdenim kā jebkuram šķidrumam ir pH. loģiski, ka tā nozīme organismā ir neatsverama.. viena iedaļa aiz organismā esošā pH 7,4 desmitkāršo šūnu spēju uzņemt skābekli, dod enerģiju un spēcina organismu. -Amrita ūdens pH ir 9,6, tas nozīmē, ka tas palielina organisma šūnu veselību un spēju uzņemt skābekli vairāk kā 200 reizes, līdz ar to palīdz organismam pretoties slimībām un aizkavēt novecošanos. Amritas ūdens ir bagātināts arī ar dažādām minerālvielām un elementiem-cinku, selēnu, magniju, nātriju, kalciju, kāliju un askorbīnskābi jeb C vitamīnu.. katrai no šīm vielām un elementiem ir sava nozīme organismā piem.- uzlabo imūnsistēmu, veicina auglību, darbojas kā antioksidants, mazina risku saslimt ar audzējiem, regulē vielmaiņu, labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, nodrošina kaulu un zobu veselību, stiprina nervu sistēmu, apgādā muskuļus ar enerģiju un kavē novecošanos..

ja tiek izjaukts pH līdzsvars un organisms kļūst pārāk skābs-organisms ņem rezerves no šiem sārmainajiem elementiem un ietekmē šūnu un audu veselību, radot problēmas un graujot organismu kopumā.. 

Amrita ūdens pamatā tiek izmantots tīrs ūdens no 153m dziļurbuma un tas tiek bagātināts pēc īpašas formulas ar dažādiem augstākās tīrības pakāpes un farmācijas kvalitātes mikroelementiem un minerālvielām-tā rezultātā iegūst tīru, sabalansētu sārmainu ūdeni, kura pH ir 9,6.

skābeklis šūnās regulē vielmaiņu, kuras rezultātā tiek pārstrādāts uzturs, kuram vajadzētu barot ķermeni un apgādāt organismu ar uzturvielām, dodot spēku un enerģiju. veselu šūnu vielmaiņas process regulē svaru, izvada toksīnus attīrot organismu-galu galā tas uztur veselību, pašsajūtu un dzīvību! ..tieši tik svarīga ir pH nozīme, -tas ir tikpat vitāli kā spēja ieelpot gaisu, lai mūsu organisma šūnas uzņemtu skābekli-tām jānodrošina sārmaina vide, lielākoties uzņemot sārmainus produktus un ūdeni! 


 5 ieteikumi kā uzlabot ūdens dzeršanas ieradumu

  • glāze ūdens no rīta un glāze pirms miega vakarā
  • glāze ūdens 30 minūtes pirms katras maltītes
  • nesiet sev līdz ūdens pudeli visās dienas gaitās
  • turiet glāzi ūdens pa rokai (uz galda, virtuvē, pudelīti mašīnā utml.)
  • kad rodas sajūta, ka kārojas kāds saldums, izdzeriet glāzi ūdens
  • aizstājiet glāzi ūdens otrās kafijas vai saldinātā dzēriena vietā