BEE BITE -bišu maizes kumoss veselībai katru dienu

ikdienas aizņemtajā un steidzīgajā ritmā svarīgi sekot līdz tam, ko apēdam, lai uzņemtu pietiekami daudz vitamīnus, minerālvielas un visas vajadzīgās uzturvielas nepieciešamajā daudzumā.. manuprāt, ir normāli, ka tas var šķist neiespējami un apjukt, tomēr, kad sasparojamies pielikt pūles, lai saprastu un izzinātu-cik un ko mums dienā vajadzētu apēst, ledusskapis jau drīz vien pēc tam automātiski tiek sabalansētā daudzumā papildināts ar dažādiem produktiem, lai uzņemtu pa druskai no visa.. šobrīd arī ir milzum daudz dažādu aplikāciju, ko ielādēt telefonā, lai izsekotu-cik kalorijas un arī mg uzturvielu esat uzņēmuši, vai cik tieši tad vēl trūkst.. nedaudz vairāk par šo ar kādiem ieteikumiem uzrakstīšu citā reizē, bet šodien gribu jūs iepazīstināt ar kādu superproduktu, kas nāk no Latvijas un ir MUST HAVE, lai uzlabotu veselību, imunitāti un uzņemtu vērtīgās vielas ar vienu kumosiņu. runa ir par jauno Bee Bite bišu maizes pastilu / uztura bagātinātāju. 

un tomēr ne visu iespējams uzņemt ar pārtiku, mēs ikdienā ģimenē neaizraujamies ar uztura bagātinātājiem, pa retam "izejam" kādu sulu kūri, bet katru dienu iekļaujam uzturā dažādus superfoods.. domāju, ka tagad, kad bija iespēja iepazīties ar šo produktu-sevišķi jau ziemas periodā, kad organisms ir novājināts un pārtika nesatur tādos apjomos mikro un makro elementus, cik nepieciešams, bagātināsim uzturu arī ar Bee Bite pastilām. turklāt tās droši var lietot arī bērni, jo bee bite pastilas 100% dabīgs produkts, kas ražots no bišu maizes! 

mēs viennozīmīgi esam par dabīgas izcelsmes produktiem. un ir daudz dažādu superproduktu, kas satur pa druskai kādas konkrētas vielas, pa lielam tāpat ir arī ar dažādiem mākslīgi iegūtiem komponentiem/uztura bagātinātājiem- bet BEE BITE ir dabīgs produkts, kas nodrošina visas aktīvās vielas vienā produktā. tas nozīmē, ka bišu maize, no kā ir ražotas pastilas satur vislielāko bioloģiski aktīvo vielu daudzveidību. -tā sastāvā ir aptuveni 240 vielas, kas nepieciešamas normālai cilvēka organisma darbībai un visām tā sistēmām..

nereti man daudzi saka, Tu noteikti neēdot gaļu neuzņem pietiekami olbaltumvielas, tad gan vienmēr atbildu-ir daudz dažādu augu valsts produkti, kas tās satur pat vēl vairāk kā gaļa, zivis vai piena produkti.. arī bišu maizē olbaltumvielas sastopamas daudzreiz vairāk, milzīgs pluss, ka organisms atšķirībā no dzīvnieku valsts produktiem, ikdienā uzņemot bee bite bišu maizes pastilu - netiek piesārņots ar toksīniem un atkritumvielām. 

tāpat bišu maize lielā daudzumā satur arī nepiesātinātās taukskābes OMEGA-3 un -6, kuras ir nepieciešamas normālai nervu šūnu darbībai. 

bišu maize satur visas 28 aminoskābes, tai skaitā 9 neaizvietojamās. tās sastāvā ir vitamīni A, B1, B2, B3, B6, C, E, D, K, PP, H, u.c. turklāt tā kā šie ir dabas radītie vitamīni, atšķirībā no sintētiski radītajiem-organisms tos spēj pilnībā izmantot un uzņemt. tāpat bišu maize satur arī dazādas minerālvielas- dzelzi, magniju, kalciju, kāliju, u.c -P, S, Cl, Na, Cu, Zn, Co, Mo, Se, Cr, Ni, Si.. 

BEE BITE - vērtīgs kumoss veselībai katru dienu

viens no iemesliem, kādēļ lietot ikdienā bišu maizi bee bite, jo viena pastila satur dienas nepieciešamo devu, lai uzņemtu trūkstūšo vielu daudzumu- tādā veidā ērti dozēsiet dienā uzņemamo daudzumu un pats galvenais ar uztura bagātinātāju, ko sniedz pati daba-bišu maizes formā.. liels pluss šīm pastilām ir, ka garša ir daudz maigāka kā neapstrādātai bišu maizei- mēs katrs savu dienas devu sadalījām 4 devās un attiecīgi ik pēc laika izkošļājām nākamo daļiņu.. neatsverams arguments ir bagātīgais uzturvielu daudzums, kā arī tas, ka bišu maizes lietošana stiprina dažādas organisma funkcijas un darbības, tai skaitā uzlabo redzi un atmiņu, gremošanas sistēmas darbību, -atjauno kunģa un zarnu mikrofloru, uzlabo asinssastāvu, palīdz mazasinības gadījumos, sirds un asinsvadu slimību gadījumos, kā arī ikdienā atjauno spēkus pēc garīgas vai fiziskas pārpūles-nepārprotami tas ir superfood produkts, kas nācis no Latvijas laukiem!

BEE BITE pieejamas 3 dažādās garšās- klasiskā, kā arī ar upenēm un brūklenēm.. arī pievienotās ogas pastilu garšu padara maigāku un interesantāku un līdz ar to no ogām pievienotas arī vēl vairāk uzturvielas.. dienas deva ir 1 pastila pieaugušajiem un 1/2 bērniem.. produktu atradīsiet beebite.eu