Rīgā atvērsies jauns veselīgās ēdināšanas un smoothie bāriņš-BELWOODS

šodien ir īpaša diena. upene.lv ne tikai pēc ilgāka laika parādās jauns ieraksts dzīvesstila sadaļā, -man ir arī tas gods pirmajai aprakstīt ko vairāk par facebook parādījušos un izsludinātu jaunu smothie-sulu un veselīgu ēdienu vietu RĪGĀ! "Belwoods" meža enerģijas bāriņš atvērsies Mežaparkā jau nākošpiektdien un ļoti ceram, ka arī ātrāk vai vēlāk iemājos kādā jaukā vietā pilsētas centrā.

pirmo nedēļu viss darbosies nelielā testa režīmā, bet jau no 1. maija tā būs brīnišķīga vieta, kur doties baudīt ne tikai aktīvo atpūtu un sakoptu vidi vai vienkārši mierīgu pastaigu, klausoties putnu dziesmās un dabas skaņās, bet arī vieta, kur organismam dot veselīgu maltīti no dažādiem augu valsts sniegtiem labumiem. tas nozīmē, ka viss, kas būs piedāvājumā būs svaigs un pagatavots pēc raw un vegan principiem, lai katrs, kurš izvēlas sevi piepildīt Belwoods bāriņā, saņemtu vērtīgu, pilnvērtīgi barojošu maltīti vai dzērienus un uzņemtu no tā pilnīgu enerģiju, ko dod dzīva-svaiga, dabīga un veselīga ēdiena piepildošais spēks. 

ir idejas, kas dzimst ārkārtīgi spontāni un labi, un ir tādas, kas rodas sirdī ilgu laiku lolotas. šis stāsts ir apvienojums abiem, jo satiekoties man ar vēl 3 brīnišķīgām sievietēm, kas ilgojās pēc baudāmas-vietas Rīgā, sirdī vēloties dot un parādīt citiem dabas dzīvo spēku un enerģiju, ko iespējams gūt tieši no veselīga, pilnvērtīga, neprātīgi garda un arī skaista ēdiena. neilgā laikā, -teju pusotrā menesī īstenojām to, ko katra atsevišķi nesām zem sirds jau sen. tas apstiprina to, ka visam dzīvē pienāk īstais laiks un šoreiz zvaigznes bija sastājušās tieši tā, ka mēs tieši šajā brīdī satikāmies un varējām kopīgiem spēkiem piepildīt savus sapņus.

Belwoods nav stāsts tikai par ēdienu.. protams, tā ir galvenā taustāmā sastāvdaļa, bet gribas sacīt, ka zem tā radītā ideja dzirkstī ar milzīgu sievišķības un tās skaistuma iemiesotu pārpilnību un spēku. no seniem laikiem sievietes galvenais uzdevums ir bijis rūpēties par sev apkārtējiem -izaudzējot, pabarojot un piepildot ar savu sirds mīlestības enerģiju un tās varenību savus tuvākos. Belwoods visu ēdienu un arī dzērienu sastāvā ir pievienota mīlestība katram, kas piedāvāto baudīs, tai rodoties jau no paša sākuma, kad katra no ēdiena sastāvdaļām sākta audzēt, jo viss ir rūpīgi izvēlēts un izraudzīts, lai sniegtu jums vislabāko!

mums ir svarīgi, lai tas, ko uzņemam būtu dabisks un nepiesārņots, tādēļ domājot un sākumā lolojot šo vietu tieši mežaparkā, iedvesmojāmies un uzņēmām no meža spēku, kas ir milzīga retrīta, enerģijas un svaiga gaisa uzņemšanas vieta. mežs un koki rada skābekli, bez kā mēs nevaram iztikt, tāpat kā bez dzīva-vitamīniem, minerālvielām un citām uzturvielām bagāta ēdiena, kam seko arī mentāls piepildījums, ko sajūtam, atrodoties dabā un saplūstot ar tās varenību. meža veltes ir dabiskas, tās izaug, uzņemot svaigu gaisu, lietu un sauli.. lielie koki spēj izaugt un iesakņojas bez jebkādiem pesticīdiem, vēlāk veidojot spēcīgāko dabā esošo ekosistēmu. sirdī nesam arī Latviju, kas ir mežu ieskauta, jo 50% teritorijas aizņem šī dabiskā flora, radot teicamu vidi, lai dabiskos apstākļos audzētu pārtiku. 

gaidīsim ļoti visus jau no nākošāsnedēļas, piektdienas-Mežaparkā, gājēju ceļa sākumā, ejot uz estrādi, apmēram, vienā līmenī ar lauku sētu vai ziloņu māju Zooloģiskajā dārzā. sekojiet līdz informācijai Belwoods facebook lapā.

meklējam arī darbiniekus, kas atbilst sludinājumam, ja jums ir interese-droši sūtiet pieteikumus:

Vai tas ir par Tevi?
✔ dzirkstoša - radoša personība
✔ cilvēkmīlestība un atvērtums
✔ smaidu izstarojošas acis
✔ veselīgs un aktīvs dzīvesveids,
✔ vēlme iedvesmot citus izvēlēties vērtīgu uzturu,
✔ pamatzināšanas par vegānu un svaigu gatavošanu
✔ prasme strādāt ar kases aparātu (to var aizstāt spēja ātri mācīties),
✔ labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Un šis ir par Tevi pie mums:
✔ Darbs foršā, veselīgi domājošā komandā
✔ Elastīgs darba grafiks pilnai vai pusslodzei
✔ Atalgojums 3eur/h
✔ Apmācības un arvien jaunas zināšanas veselīga uztura jautājumos 
✔ Dzīvesprieks un atkarība no zaļajiem kokteiļiem, sulām
✔ Iespēja piedalīties recepšu izstrādē un daudz, daudz iedvesmas