tikt līdz savai zemapziņai un pārizdzīvot sajusto. +13 idejas kā atbrīvoties, nomierināties un tikt tai tuvāk

mīļie, lasītāji! 

es ceru, ka nejūtaties aizmirsti. paldies, ka esat un katru dienu ir kāds bariņš, kas lūkojas pēc upene jaunumiem, kā arī atrod ko sev noderīgu jau arhīvā esošos rakstos. es plūstu mīlestības ieskautās dienās, kas caurstrāvo manu ķermeni, jo izjūtu to brīnumu, kad cilvēks dzīvo cilvēkā!.. esmu bezgala pateicīga Dievam par dāvanu mūsu mīlestībai, ļaujot man zem sirds nest šo bērniņu, ko tik ļoti gaidam un domājam ik dienas.. šis laiks ir īpašs, jo tas atnes ne tikai jaunu dzīvību, bet arī dod jaunu elpu visai ģimenei. man jāatzīst, ka šur tur iespraucas arī kāds satraukums un nemiers. līdzsvaram tas viss ir vajadzīgs, tomēr lielās devās arī kaitīgs!.. tas pēdējās dienās manī raisa domas par to, ka tādā veidā es nedodu visu labāko savam bērniņam. nedaudz vairāk aizdomājoties, saprotu, ka cilvēks, kas ir viens un dzīvo ar savām raizēm un uzvilkts ar emocijām-nedod neko labu savam ķermenim.. ar sevi ir ārkārtīgi daudz jāstrādā. atbildes ir jāmeklē un tās nav atrodamas šokolādes tāfelītē vai vīna glāzē! ir jādomā par tik daudz lietām, kur sevi vēl vairāk pavilkt uz augšu, padarīt gaišāku, atvērtāku un labestīgāku. ..brīvāku. un bieži tas izdodas tieši atbrīvojoties un pārizdzīvojot ko neizsāpētu! es ticu, ka tās nodrošina savstarpējo attiecību saskaņu un līdz ar to cilvēks izdara vairāk, izdara daudz grandiozāk, -vedot un pavelkot sev līdzi citus!..

Screen Shot 2015-01-23 at 14.07.06.png

tas, ko gribu šajā reizē aprakstīt ir spēja atbrīvoties no visa liekā, kas traucē, kas aizmiglo patiesās sajūtas un pārņem virsroku pār dziļākām un nozīmīgākām dzīves vērtībām, ir dažādas fāzes, caur kurām ikdienā mūsu smadzenes "pārstrādā" uzņemto informāciju-ne tikai sacīto, redzēto, bet arī darīto, kas ik sekundi darbojas kā apkārtējās ietekmes faktori.. pārējais viss pēc tam ir atkarīgs no tā, kā mēs ar katru no šiem ietekmējošajiem resursiem apsmadzeņojam zemapziņā. bieži šīs lietas ir nosēdušās apziņā, bet ar to ir par maz! var rasties stress, nemiers un disharmonija ar sevi. 

ticu tam, ka mēs esam tas, ko mēs domājam, -ko radām savām domās un ko pielaižam sev klāt, un noteikti arī tas, ko ikdienā apēdam. šīs lietas sasaucas un ir tas, ar ko paši barojam mūsu smadzenes vai ķermeni.. tas veido to, kādi mēs esam. tā ir zemapziņa ..tīra, bez ārējas ietekmes, un kas tajā pašā laikā arī uzsūc piedzīvoto-priekus, bēdas.. līdz tai mēs nonākam īpašos brīžos, jo ikdienas skrējienā lietas izdzīvojam tikai apziņas līmenī.

esmu atskārtusi, ka ir tik daudz, ko apziņas līmenī esmu nolikusi malā, bet zemapziņā tas ir palicis nepārdzīvots, neizsāpēts un joprojām dzīvo manī.. tas ir par pazušanu tulkojumā, ko tik bieži liedzam sev, neiztulkojot pareizi to, kas reiz piedzīvots.

visu piedzīvoto prāts transformē ar sajūtām. tas nozīmē, ka cilvēks spēj pārizdzīvot piedzīvoto un sajust divreiz. gribu jūs uzrunāt atvērties šīm emocijām, kas glabājas apziņā, bet zemapziņā vēl joprojām guļ. es ticu, ka katra diena, katrs piedzīvojums mūs ved. ved uz priekšu dzīves ceļojumā. šis ceļojums padara mūs katru bagātāku. -katra piedzīvotā diena, katra sekunde un sīkums! gribu jūs uzrunāt to iemīlēt-vai tas ir bijis ar prieku vai bēdām-izdzīvot visu vēlreiz un pieņemt kā kaut ko pamācošu, kas padarījis spēcīgāku un jūsu sirds redzējumu tikai plašāku.. un pēc tam to nolikt kā izdzīvotu līdz galam. 

ir dažādas lietas, kā atbrīvot šīs zemapziņas sajūtas, dabīgi un alternatīvi līdzekļi, homeopātija, kas ļauj mums atbrīvoties, novērš trauksmi, šoku, raizes, paniku, nogurumu un daudz ko citu. galvenais jums ir jāieklausās sevī. kas ir tās sajūtas, kas jūs pārņem, un kādi apstākļi nepieciešami, lai nonāktu līdz tādam dzirdes stāvoklim, kas nepieciešami tieši jums, lai sadzirdētu un tiktu līdz zemapziņai.. -bieži vien no sākuma ir jāatbrīvojas un jānomierinās, tādēļ esmu apkopojusi dažus līdzekļus, kā iespējams tikt sev tuvāk:

 • baha ziedu terapija, par ko sīkāk atradīsiet šeit.
 • homeopātija, kur nepieciešams apmeklēt homeopātu, kas nozīmēs jums piemērotus līdzekļus, lai uzveiktu uzbudinājumu, stresu. tā neradīs ķermenī blakusparādības, ko bieži izraisa dažādas hormonālās zāles šādos gadījumos.. 
 • ēteriskās eļļas. šīs eļļas palīdzēs atbrīvot prātu,uzlabojot tā darbību un reizē arī nomierinās, izvēlieties sev tīkamāko, pāris pilienus uzpiliniet uz pirksta un ieziediet to deniņos. 
 • ieejiet vannā. ūdens nomierina. atpūtieties un jūs jutīsiet, kā stress un sāpes mazinās, jo jūs tuvosieties stāvoklim, kas atbrīvo visu ķermeni un arī apziņu. 
 • zāļu tējas. par tām tuvākajā laikā ļoti centīšos drīzumā ielikt blogā rakstu. to ietekme var būt tik dažāda. citas dod enerģiju, citas nomierina, atbrīvo un veicina labāku miegu.. mans ikvakara miera sniedzējs ir aveņlapu tēja.
 • bieži vien nemieru un stresu rada kādu uzturvielu trūkums. šobrīd tas var būt īpaši D vitamīns un dzelzs. kādos gadījumos tas var būt kalcijs. mieru dos magnijs. 
 • pastaigas. svaigs gaiss atbrīvo prātu, dodot smadzenēm un arī pārējam ķermenim lielāku skābekļa daudzumu. vēdiniet arī telpas, kur dzīvojaties. esot dabā, prāts atveras, atveras zemapziņa, rodas iztēle un sajūtas, ko sēžot istabā sajutīsiet daudz grūtāk. īpaši svarīgi tas ir bērniem. vismaz 15-20 minūtes ārā katru dienu. 
 • vingrošana. kustības. arī esot kustībā cilvēks transformējas citā sajūtu un smadzeņu dimensionālajā stāvoklī. galvenais, kas bieži ir izteikts vingrojot ir prāta atpūta, kad visi apkārtējie ietekmes faktori pēkšņi nostājas citā plānā. šajā laikā izdalās hormoni, kas tiek galā ar stresu un atbrīvo prātu no uzmācīgām, negatīvām domām.
 • protams, es jau minēju, ka arī ēdiens ir tas, kas mēs esam. izvēlaties veselīgu, viegli gremojamu pārtiku. un dzeriet ūdeni, lai organisms būtu pietiekoši apgādāts ar to. šūnas un orgāni varēs daudz labāk veikt savu darbu, ja tām tiks nodrošināts pietiekoši viss nepieciešamais. ūdens palīdz vadīt visas barības vielas-katru uz savu īsto vietu organismā. 
 • atrodiet lietu, kas ir jūsu hobijs. nenolieciet to novārtā, bet nododieties tai. jutīsiet, kā prāts un dvēsele tiek piepildīta ar vajadzīgajām emocijām un sajūtām. arī tas visu citu noliek otrajā plānā!
 • emocijas atveras arī gleznojot vai zīmējot. pat, ja jums šķiet, ka neesat mākslinieki. pamēģiniet katru dienu sajūtu, domas un emocijas izlikt uz papīra. nav svarīgi kas galā iznāks. jums pat nav tas nevienam jārāda. tādā veidā, iespējams, tiksiet sev klāt un sataustīsiet zemapziņā esošās sajūtas. 
 • elpojiet. it kā elpa šķiet tik primitīva. pašsaprotama. tas ir ārkārtīgi efektīvs līdzeklis, kas palīdz nomierināties, atbrīvoties un atgūt harmoniju.
 • meditējiet. es šo atstāju kā pēdējo, jo tas nav vienkāršs uzdevums! bieži vien sabiedrībā tas, manuprāt, netiek pareizi iztulkots. meditācija ir koncentrēšanās. vizualizācija, nokļūšana caur to kādā vietā.. iedomājieties kādu ainu, izdzīvojiet un izbaudiet to. galvenais ir atslābinieties. caur šo koncentrēšanos mēģiniet tikt savā zemapziņas sajūtā. tas prasa milzīgu iekšējo enerģiju, ko līdz galam izdodas bieži sajust tikai pēc treniņiem. pamēģiniet atslābināties un atbrīvoties dienā sākot ar 5 minūtēm un ar laiku šo procesu paildziniet. 

tas, ko gribu šajā reizē akcentēt ir kā dzīves zobu sāpes. iekaisums, ko veidojis kāds apkārtējās vides ietekmēts faktors un kairinājums.. tad šis iekaisušais zobs, kas kādu laiku bijis sāpīgs - tiek izrauts un nolikts prom. pārizdzīvots. paliek vien fakts, ko atceras un pieņem labākai dzīvei uz priekšu. un tieši tāpat ir ar sajūtām un piedzīvoto, -mums nevajag ar to dzīvot visu mūžu. tas ir jāpārdzīvo un ar augsti paceltu galvu, prieku un pateicību par to, kas bijis..jādzīvo tālāk, neļaujot šīm rūpēm un sāpēm pāriet dziļākā dvēseles iekaisumā! lai jums tas izdodas. 

//foto: formfiftyfive.com; freundevonfreunden.com; grijs.blogspot.com;