mēneša aktualitātes + 10 veidi kā iepirkties tirgū efektīvāk un labāk /upene mag 50.lpp

vasara rit pilnā sparā - mans pats,pats mīļākais laiks ir jūlijs, kad ir iespējams tik daudz labumus dabūt dārzā vai tirgū!.. tomēr arī augustam un rudens mēnešiem ir savs šarms un burvība, kad sākās milzīgs dārzeņu, it īpaši šobrīd-tomātu, gurķu, sēņu, ābolu un bumbieru, kā arī aveņu laiks!.. +protams, arī viss tas, ko dod siltās zemes!.. man tas ir laiks, kad no ierastajiem smoothie kokteiļiem pārejo uz svaigi spiestām sulām!.. 

pēdējā laikā esmu tik ļoti visādos darbos, ka rakstīšanai sanāk mazāk laika!.. ceru, ka līdz ar to nākošā vasara upene.lv nesīs daudz vairāk informācijas par sezonālajām un vietējām iespējām gatavot, +sagatavot arī ziemai un uzturēt ar to veselību!

Screen Shot 2014-08-07 at 14.50.16.png

nesen iepirkos veikalā, nepaspējot sagatavot produktus ar zināmu izcelsmi un caur to aizdomājos, cik daudz cilvēki neizmanto iespēju iepirkties tirgū vai vietās, kur produkti nāk no Latvijas, bet pērk poļu vai itāļu burkānus un ābolus.. kā arī ogas, ko tirgo stendiņos ārpus veikala no Polijas!.. es pieņemu, ja to izmanto ziemā, kad citi varianti ir sarežģītāki un ne tik pieejami, tomēr uzskatu, ka vasarā mums vajadzētu rast iespējas sadarboties ar pašiem ražotājiem un audzētājiem! 

stāsts šoreiz no upene mag un 10 veidi kā iepirkties tirgū efektīvāk un labāk!

Screen Shot 2014-08-07 at 14.52.03.png
Screen Shot 2014-08-07 at 14.52.17.png
Screen Shot 2014-08-07 at 14.52.28.png

//foto: Anete Šidlovska


runājot par iepirkšanos-no šodienas upene piedāvā iespēju arī iegādāties lina auduma iepirkumu maisiņu, ar izšūtu upenes logo!... -cena 13 eiro! (par papildus cenu 1 eiro iespējams izvēlēties arī izšuvuma krāsu!..) //sadarbībā ar Graftik -http://www.graftik.lv/lv/paveiktais/upene

ja vēlaties pasūtīt somu-rakstiet vēstuli: annijabormane@gmail.com vai upenes facebook lapā! piegāde rīgā-tieši pie jums, citur Latvijā un pasaulē caur pastu!..