zaļo kokteiļu principi un ieguvumi dzerot tos ikdienu

vakar rakstīju kā mums gāja Fresh meisterklasē un minēju arī simple green smoothie challenge, šodien vēlos par to pastāstīt mazliet vairāk. pagājušogad rudenī pēkšņi attapos, ka neesmu sagatavojusi kokteiļiem zaļumus, ko gatavot ziemā. tad nācās pirkt salīdzinoši nearomātiskus zaļumus par daudz dārgāku cenu.. -gribu pievērst arī jūsu uzmanību un aktualizēt to, ka ir pēdējais brīdis iegādāties vasaras zaļumus, lai ziemā nebūtu jāpērk mākslīgos apstākļos audzēto veikalos. pēc svaigēšnas filozofijas saldējot zaudē minimālu procentu vitamīnu un citu uzturvielu, kā arī garšas nianses saldējot produkti zaudē gauži maz. 

Simple green smoothies ir divu draudzeņu misija, kuras galvenā doma ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu caur zaļajiem kokteiļiem, ko ikdienā dzerot, iespējams vienkāršā veidā uzņemt augu valsts uzturvielas. 

zaļo smoothie sastāvā nav tikai zaļumi! patiesībā to formula atbilst 40:60 attiecībai, kur vairāk nekā puse ir augļu, kas padara zaļo brīnumu gardu. pēc savas pieredzes varu droši teikt, kad jūs sākat aizrauties ar zaļajiem kokteiļiem-tā kļūst kā ikdienas vajadzība.

ja gadījumā sanāk nošaut greizi un kokteilis šķiet metams laukā-pamēģiniet pivienot mazliet vairāk salduma un arī skābumu no citrona vai laima, kas to var saglābt. 

IEGUVUMI IDKIENU DZEROT ZAĻOS KOKTEIĻUS

tas ir labs veids kā uzņemt daudz veselības, jo zaļumi satur aminoskābes, vitamīnus un minerālvielas, antioksidantus un citus mikroelementus, kas uzlabo veselību, palielina enerģijas līmeni un imunitāti, mazinot risku saslimt ar mūsdienā izplatītām iekšējām slimībām, t.sk. arī svara problēmām, līdz ar to-tā ir arī formula ilgam mūžam! 

liels pluss dzerot zaļos kokteiļus-to gatavošana neaizņem daudz laika, kā arī viss, kas jums ir vajadzīgs ir labs blenderis un glāze, no kuras jums būs patīkami dzert zaļo kokteili.

SVARĪGI DZERT SVAIGU!

zaļos kokteiļus nav ieteicams atsāt ar domu-izdzert vēlāk, jo to garša izmainās un tiek zaudēta vērtība. laiks, kad tas var stāvēt ir max 30minūtes. vēlams to izdzert ir uzreiz, jo augļu un zaļumu saskarsme ar skābekli, blenderējot-izraisa ķīmiskas reakcijas, veidojot savienojumus, kad kokteilis stāvot var kļūt arī kaitīgs!

IZAICINĀJUMS UN ATTĪRĪŠANĀS PROGRAMMA

Simple green smoothiea piedāvā arī 30 dienu izaicinājumu, caur kuru ir iespējams sākt savā ikdienā ieviest zaļos kokteiļus. tāpat iespēja pieteikties 21 dienas attīrīšanās programmai, kas ir ar brīnišķīgu atbalsta grupu, padomiem un receptēm, kas to padarīs daudz vieglāku! pievienojoties tam, jūs katru dienu saņemsiet jaunas  kokteiļu receptes un nedēļas iepirkšanās sarakstu. -es iesaku jums uzaicināt arī kādu draugu, jo vienmēr ir vieglāk kaut ko sākt un darīt kopā ar kādu. vairāk par to: simplegreensmoothies.com

KOKTEIĻU FORMULA