upene raksta-veselīgs dzīvesveids pirms kāzām un veselīga ēdināšana kāzās

IMG_2303.jpg

kad man piedāvāja rakstīt par veselīgu pirmskāzu laiku līgavai.. -uzreiz zināju, ka tā nebūs diēta.. jo tas nesaskan ar maniem uzskatiem par to, kā būtu jādzīvo.. kur nu vēl radīt sev tāda veida uztraukumu un emocionālu saspringumu pirms kāzām! ..-protams, dzīve var piespēlēt dažādas situācijas, kad ir rūpīgi jāseko līdz-ko ēdam, vai ko nedrīkstam ēst.. bet kopumā-ja dzīvojam veselīgi un uzturam labus paradumus, tad runa par ierobežojumiem un sliktu veselību nav aktuāla! -ļoti priecājos, ka arī redaktore šajā ziņā bija uz viena viļņa ar mani.. tā radās ideja par vērtīgiem un iedvesmojošiem padomiem, ko savienot ar pirmskāzu laiku un tēmu, bet papildus tam sagatavoju arī ēdienkarti, kas līgavai šajā aizņemtajā laikā atvieglotu uztraukumu par maltīti!

+to visu teju mats matā apstiprināja arī ar savu eksperta viedokli uztura speciāliste Astra Sabule Leite!.. 

IMG_2299.jpg

nesen kādā vietā redzēju uzrakstu-ja Tu redzi sevi skaistu-tad Tu esi skaists.. un tā tas arī ir.. ja mēs mīlam savu ķermeni un rūpējamies par to, tad tam blakus nevajadzētu stāvēt problēmām! -reizē ar to visu cieši, roku rokā iet arī pozitīvas emocijas un miers, jo trakojot un uztraucoties mēs neko labāk izdarīt nespēsim, -tikai nodarīsim pāri sev un apkārtējiem, tādēļ arī tā ir ļoti būtiska veselīga dzīvesveida sastāvdaļa! 

IMG_2318.jpg

..pienāca laiks veidot nākošo žurnālu un redaktore atkal mani uzrunāja-padomā..-kas vēl varētu būt, ko mēs varētu savilkt ar kāzu tēmu un veselīgu dzīvesveidu.. šķiet, ka ideja par šo arī atskrēja pavisam ātri! veselīga ēdināšana kāzās.. -pagājušajā vasarā, kad laulājās vairāki mani draugi viņu kāzu maltīte bija veselīga.. vienā no tām pilnīgi visi ēdieni bija vegan, bet otrā galds bija veselīgs un brīnumgards! es ticu, ka tā ir neatņemama kāzu svinību sastāvdaļa un tai ir jābūt kvalitatīvai.. manā gadījumā arī,protams, veselīgai! ..laiks, kad tiks pasniegts rasols un kartupeļi ar karbonādi ir jau sen aizgājis un nav vairāk tas, ar ko "iepriecināt" viesus!.. -par to šajā rakstā..

+kopā ar Labu garšu darbnīcu pārstāvi un pavāri Līvu izveidojām ēdienu sarakstu, kas ir veselīgs un bagātīgs-kā alternatīvu iepriekš nosauktajam un iedvesmu kam jaunam!.. viņa to komentē ar savu pieredzi-lieli veči, kas atbraukuši no laukiem nāk pēkšņi svinību laikā ierodas virtuvē un saka-svaigie burkāni beigušies.. -mēs gribētu vēl! ..svarīgi ir paļauties uz pavāru.. -neviens sevi cienošs pavārs nepagatavotu ēdienu negaršīgi.. un ja tas, ko viņš piedāvā ir dārzeņu-lēcu sautējums, nebaidieties, ka redz kāds no lauku radiem ir pieradis ēst karbonādi un kotletes!.. un atcerieties, ka šajā dienā galvenais taču ir mīlestība!!