give away-veselīgu un neparastu produktu grozs no DABAS DOBES

pirmdiena.. jau atkal! ..ceru, ka tas jūs priecē.. -man ļoti patīk pirmdienas, jo pēc mazas attelpas pauzītes esam atkal ierastajā ikdienas ritmā un ir iespēja ļaut vaļu jaunai izpausmei un jauniem atklājumiem!.. vai var būt vēl kaut kas skaistāks!?.. sestdienas vakarā savā facebook profilā nopostoju teikumu- patīk dzīvot. un wow-tas skan tik ārprātīgi labi! ..tādēļ novēlu jums skaistu šo nedēļu un lai sajūtat to dzīvot patikšanu! //ja nu gadienā skaistā migla jūs mazliet šodien nomāc un gribas, lai no mākoņiem izspraucas kāds saules stariņš-es ceru, ka tieši šajā brīdī ko tādu arī sajutīsiet, jo-upene.lv sadarbībā ar eko veikalu Dabas dobe piedāvā give away!!! 

1396877589.754197.IMG_9134.JPG

nu kas tas diez varētu būt... trīs reizes varat minēt! -šajā reizē būs iespēja tikt pie bioloģiski audzētiem, dabīgiem produktiem, ko upene speciāli kopīgi izraudzījās šim dāvanu grozam kopā ar veikala līdzīpašnieci Lieni!.. -Dabas dobe savā tirdzniecībā lielu nozīmi velta ne tikai produktiem ar dabīgu izcelsmi, bet gan arī godīgai tirdzniecībai-Fair Trade.. -šajā reizē veidojām grozu, lai tas būtu mazliet neierasts un interesants!.. būtībā tāds ir arī viņu veikals-lai arī ir daudz produktu, ko atradīsiet visur kur, šeit mājo daudz neparasta, kaut arī dabīga un vienkārši lietojama ikdienā.. -man patīk, ka veikalā ir iespējams atrast dažādas alternatīvas, līdz ar to tas nebūs vien dabīgs, bet arī veselīgāks par ierastajiem miltiem, eļļu- un tas ir tikai piliens no Dabas dobes klāsta.. katru reizi aizejot-atradīsiet ko jaunu teju katrā produktu stendā, līdzīgi lasot vienu un to pašu grāmatu, bet ar nākošo reizi saskatīsiet to no citas puses, -arvien labākas!.. 

tātad-lai tiktu pie šī bagātīgā groza jums ir jāveic sekojošas lietas

konkurss ilgs pusotru nedēļu!.. atbildes gaidīsim līdz nākamās nedēļas trešdienai (16.04.14),kad arī paziņosim laimīgo, lai jau 17.aprīlī-tieši pirms Lieldienām laimīgais, kurš patiešām visus trīs produktus būs nosaucis neparastus-saņems dāvanu grozu 27 eiro vērtībā! lai jums veicas un gaidām vēstulītes!