weekend details: vienkārši-neikdienišķi un īpaši

brīvdienas man gribās vienmēr padarīt īpašas.. -gribās, lai tās nav ikdienišķas!.. -atrast kaut ko tādu, kas liek mazliet atiet no ierastās ikdienas, doties uz vietām, kur neesi bijis kādu laiku.. mājās pagatavot īpaši garšīgu ēdienu un kādu gardumiņu.. atiet no ierastajiem cilvēkiem un būt vienkārši kopā ar ģimeni!.. man brīvdienas nozīmē viskaistākos brīžus, jo nav jāskrien darbos un iekšēji strāvo pilnīgs miers!.. pagājusī svētdienas pēcpusdiena bija tieši tik vienkārši neikdienišķi īpaša!.. paldies par to!

IMG_2207.jpg

sākumā devāmies uz Terra pusdienās.. -es kārtējo reizi sapratu,ka tā pilnīgi nav vieta man!.. nebiju tur bijusi kādus 5 mēnešus.. ēdiens katru reizi garšo tieši tāpat un nemainās (-neatkarīgi no tā, ko palūdz ielikt savā boksiņā).. -vienkārši un ērti, bet šķiet, ka tas arī viss!.. drīzāk vieta darba dienu steidzīgai maltītei, kas ir veselīgāka kā fast food.. bet ne brīvdienām!

..man ilgu laiku gribējās aiziet uz MERCATO.. -biju dzirdējusi labas atsauksmes.. piesekoju viņiem facebook, apmēram, tad, kad viņi atvērās!.. un tikai šajās brīvdienās apstākļi sakrita tā, lai aizietu nobaudītu, kas slēpjas tur!.. tā kā bijām jau paēduši-bet gribējās vēl pasēdēt kādā vietiņā iedzert espresso- pārmaiņas pēc aizgājām uz turieni! manuprāt, ļoti jauka vieta ar patīkamu gaisotni! 

IMG_2208.jpg
IMG_2228.jpg
IMG_2223.jpg

pēc mazas kafejnīcu tūres aizbraucām ar mašīnu uz pārdaugavu, kur pastaigājāmies gar Daugavu pie ķīpsalas.. man tas rajons ļoti patīk! ..-interesanti kā mijās vecas koka mājas-ar tādām, kas ir skaisti atjaunotas ar dažādiem dizaina elementiem! ..bet kā pērle ezera dibenā slēpjas atjaunotā Ģipša fabrika un restorāns tieši uz stūra.. wow! es pat īsti nemāku komentēt un izstāstīt! -ārkārtīgi skaisti, klusi un bagātībā nosvērti! ..mani vispār visa šī Daugavas puse-pretī ostai ļoti atgādina Tallinu, mazliet varbūt arī Stokholmu.. -tās Skandināviskās valstis.. tieši tāpēc drošvien jau arī tik ļoti patīk! +šāda veida urbānisms mani nenormāli saista!.. -it kā pilsētā, bet mazliet nost.. ir klusums, bet tik taustāmi redzi visu to pilsētas kņadu un steigu! iesaku jums aizbraukt tur pastaigāties!.. 

dziesmas, kurās dzīvoju šajā weekendā!..