weekend details -Lieldienu brokastis

lai arī Lieldienas jau pagājušas, un tuvojamies vairāk nākošajai nedēļas nogalei.. -publicēšu Lieldienu rīta apskatu... piecēlos pavisam agri- 6.00! sataisījos un devos uz baznīcu, kur notika Kristus Augšāmcelšanās agrais slavēšanas dievkalpojums! -esmu laimīga, ka šie svētki mūsu ģimenē ir kas vairāk par 4 garām brīvdienām!..paldies Kristum, kurš nomira un augšāmcēlās mūsu grēku dēļ! ..rīts bija ļoti jauks! -agras rīta stundas pilsētā vai laukos-jebkurā pasaules vietā ir bāgātības vērtībā!.. kad biju atpakaļ mājās, visi mīļie joprojām gulēja! ..sagatavoju gandrīz ierastā stilā brokastis, jo vēlāk gatavojāmies arī lielajai ģimenes sanākšanai..- vienīgais neierastais šajā rītā šķiet olas!..-daudz! ..joprojām nespējam apēst, jo neesam baigie olu fani!.. tā nu arī mazas detaļas no šīm brokastīm, jo steigā nepaņēmu un lielo ballīti kameru..

mani ļoti pēdējā laikā uzrunā teiciens: when life gives you lemons-make lemonade!

IMG_1677.jpg

turpinām baudīt manis izaudētos dīgstus! ..pēdējā raža, ko sastādīju devusi lielu dobi.. -lieku visur, uz salātiem, maizītēm, zupām.. pudienās un vakariņās! ..man ļoti patīk, ka ēdiens uzreiz ir skaistāks un arī, protams veselīgāks.. bet nupat arī salāti uz palodzes sākuši smuki augt, ceru, ka drīz arī tos varēs baudīt!

IMG_1698.jpg

ģimenes ballītē baudījām svaigo mango-rabarberu kūku,bet no rīta pagatavoju arī svaigu kokteili, jo jāliek lietā nopirktais KALE.. šajā ir zemenes, ananāss, kale, banāns, bumbieris un ūdens. -diez kādēļ sanāca tāds brūnīgs?? 

turpinājums nākošajā ierakstā, kur virtuālā paskastītē iemetīšu jums dāvanu!! ..ceru, ka Jums bija jaukas Lieldienas! xx.