vingojumi sejas tvirtumam un grumbu novēršanai

kā vienmēr ne pirms, ne pēc svētkiem nav viegli ieiet ierastajā ikdienas ritmā!.. pagājušajā nedēļā nepaspēju publicēt vingrojumu sleju!.. tādēļ šoreiz to darīsim ar vērienu..- ir sagatavots ne vien interesants un īpašs vingrojumu komplekss, bet arī konkurss, -par to lasiet un meklējiet zemāk!.. 

nevienam nav noslēpums, ka labs uzturs-bagāts ar augļiem un dārzeņiem (atvaira grumbas un palielina dabiskās aizsargspējas pret saules atstātajām pēdām) daudz ūdens, gaiss un regulāri vingrojumi padara mūs skaistākus, veselīgākus un formīgākus, jo tas aktivizē asinsriti!..tāpat kā jūs vingrinat ķermeni-ir jāvingrina arī sejas muskuļi! ..-veicot sejas vingrojumus, vai kā to mēdz dēvēt arī par sejas jogu-ir iespējams samazināt grumbas, sejas āda kļūst tvirtāka un līdz ar to ir iespējams izskatīties jaunākiem nekā patiesībā esam!.. es pildot šos vingrojumus uzreiz pēc tam sajutu, ka muskuļi ir izdarbināti.. un starpcitu-tos izpildīt nav nemaz tik viegli! 

..sejā ir aptuveni 50 muskuļi, par ko daudzi nemaz nenojaušs!.. tos nepieciešams regulāri trenēt un vingrināt, tikai tad, ja jūsu ikdienas režīmā iekļaujat arī laiku sejas vingrojumiem var iegūt redzamu vēlamo rezultātu!.., ja darīsiet to pāris reizes, protams, muskuļi būs izkustināti, bet ar to vien nepietiks, lai sejas āda būtu nostiepta-tvirta un lai izlīdzinātu grumbas! ..vēl viens būtisks ieguvums veicot šos vingrojumus-tiek noņemts acu sasprindzinājums, kā arī spriedze, kas ikdienā noslogo seju un kaklu, kas paātrina grumbu veidošanos! pluss ir tas, ka šeit nav nepieciešams ne inventārs, ne arī īpaša vieta-to var darīt jebkur!! piemēram-ejot pa ielu, gatavojot vakariņas, vai braucot ar mašīnu, izskatās gan ļoti amizanti, bet arī tur ir daļa jautrības! ..iespējams sākumā praktizējiet šos vingrojumus spoguļa priekšā, jo ir būtiski atslābināt seju un tad koncentrēt atsevišķas sejas vai kakla daļas! ..katru vingrojumu vēlams izpildīt 10 reizes, vismaz 2-3 reizes nedēļā!

1.

IMG_1501.JPG

savelciet lūpas tūtiņā uz āru (mēģiniet tās ievilkt tik dziļi vaigos, cik vien varat, tā, lai jūt, ka muskuļi nostiepjās, mazliet līdz sāpēm, bet lūpas izvērstas uz āru!) savelciet, paturiet dažas sekundes un veiciet to atkal no jauna! būtiski, lai sejas augšējā daļa būtu atslābināta

2.

sākumā stingri sakniebiet lūpas un piepildiet virslūpu ar gaisu, pēc tam gaisu neizlaižot ārā no mutes pārvietojiet to no labās un kreiso pusi, lai izskatītos, ka mutē ir ,piemēram,milzu ābols-dariet to vairākas reizes.

3.

izvērsiet lūpas uz priekšu tā it kā jūs pūstu burbuļus, sasprindziniet stingri un atkārtojiet to 10 reizes

4.

IMG_1519.JPG

šis vingrinājums būtībā ir līdzīgs ar iepriekšējo, bet svarīga loma ir arī izvērstu kaklu-tam ir jābut cik vien iespējams pastieptam uz augšu, sejai izvērsta un lūpām jāpūš pūkas!

5.

novietojiet roku-izveidotu kulaciņā zem zoda, atkal izvērsiet kaklu uz augšu un cik vien varat ar seju pretojieties kulaciņa spēkam, kam jādarbojas kā pretspēkam!..

6.

bieži savelkot pieri grumbiņa rodas tieši starp uzacīm-saspiediet šo grumbiņu pretējā virzienā-horizontāli, lai tā izlīdzinās un neveido rievu! 

7.

tāpat notiek arī ar smaida grumbiņām virs lūpām, kas sākas no deguna-viegli saspiediet ar pirkstiem grumbu virzienā-uz leju! pārējai sejai jābūt atslābinātai.

8.

saņemiet rokās seju un atvelciet to-acis automātiski aizvērsies, ja pildīsiet šo uzdevumu precīzi! -lūpām ir jābūt sakniebtām, lai pēc iespējas vairāk sejas muskuļi darbotos veicot šo vingrojumu! 

9.

biežāk vienkārši atslābiniet visus sejas muskuļus-cik vien tas ir iespējams! ..sāciet ar pieri un beidziet ar mutes muskuļu grupas atslābināšanu. šis nemaz nav tik viegli, bet vingrojumu veicot mēģiniet domas sakoncentrēt par debesīm vai plašu pļavu-tas palīdzēs to izpildīt un atbrīvoties no spriedzes.. 

 

vingrosev.lv kosmetoloģes Sandas Ūrmanes komentārs: ar sejas vingrošanu iespējams gan koriģēt seju, gan arī cīnīties pret sejas novecošanos. tā ir iedarbīga metode, ja tiek veikta regulāri. sejas vingrošana ir droša un nesāpīga. vingrinājumi ir jāizpilda precīzi, lai nepareizas darbības rezultātā nerastos jaunas grumbiņas!


KONKURSS

šoreiz fitnesa studija vingrosev.lv piedāvā laimēt iespēju tikt uz sejas masāžu jums izdevīgā laikā pie viņu kosmetoloģes! ..lai piedalītos šajā konkursā jums jāveic sekojoši uzdevumi:

  • nofotografējiet kā veicat kādu no sejas vingrojumiem amizantā veidā uz gaiša fona! (pretējā gadījumā, ja bilde nebūs gaiša-konkursā nepiedalīsies)
  • atsūtiet to man annijabormane@gmail.com -ar norādi vingrosev konkursam, -upene facebook lapā tiks izveidots īpašs albums
  • atrodiet savu bildi- ietagojiet sevi un dalieties ar to, lai jūsu draugi to redz un ielaiko
  • tam, kam būs visvairāk -likes- laimēs sejas masāžu vingrosev.lv

aiziet! konkurss sākas šodien 23.aprīlī un ilgs sešpadsmit dienas-līdz 9.maijam, kad skaļi paziņosim visiem laimīgo uzvarētāju! un neaizmirstiet uzvarēs tas, kam būs visvairāk like-like-like, tādēļ arī jums pašiem jābūt aktīviem!!