weekend details + dažas lietas par rītu rituāliem

šajā nedēļas nogalē svinējam vēlās brokastis, jeb branču.. jā,nepārprotami svinējām, jo es ciemojos @Innocentcafe (Blaumaņa ielā 34) un uzņēmu brančotājus no 10 līdz pat 17.. -šodien mazs reports par to kā mums svētdien gāja + daži jautājumiem par rīta cēlieniem manā ikdienā!.. 

1397377198.091837.IMG_9178.JPG

ja lasījāt manu interviju avīzē Diena, -zināsiet, ka kādreiz strādāju illy.. -man joprojām ir jaukas atmiņas par to un šad un tad tieku arī aicināta izpalīdzēt! ..-līdz šim bija sakritis, ka nevarēju atsaukties,bet šoreiz ar lielāko prieku piekritu! ..kādu brīdi pēc šī aicinājuma, iedomājos-ka varētu ierosināt taisīt arī upene kokteilīšus branča laikā!..-izlēmām, ka piedāvājumā būs divi veidi -zaļais (attīrošais), bet otrs-ogu!.. tuvākajās dienās dalīšos jums ar receptītēm, ko gatavoju @innocentcafe! ..saku lielu paldies par iespēju un par milzīgo pozitīvismu-gan no visiem darbiniekiem, gan arī cilvēkiem, kas savu svētdienu izvēlējās pavadīt kopā ar mums+šī ir viena no tām vietām, kur satikt stilīgus cilvēkus un ģimenes-kādu no tām arī redzēsiet vienā bildītē..-mazs foto ieskats, jo nebiju paņēmusi līdz šoreiz kameru un telefona bildes nav labākajā kvalitātē! tiekamies nākošreiz.. xx.

1397509462.221207.IMG_9217.JPG

1. kas ir pirmais, ko dari, kad pamosties?

pamostoties es paskatos ārā pa logu-vai spīd saule, vai ir apmācies, noglaudu savu mīļoto man blakus un  ceļos.. tad apskatos jaunākās ziņas un sociālos tīklus (šis tādā virspusējā līmenī, ja nav jāsteidzās notiek joprojām gultā), bet pēc tam salieku dienu pa plauktiņiem, izveidojot konkrētu plānu, vadoties pēc savām sajūtām, -tas ietver sevī to, kā ģērbšos, ko ēdīšu brokastīs un kādā veidā nokļūšu tur, kur man pēc tam jābūt.. -man tā ir būtiska sastāvdaļa,lai mierīgi sagatavotos priekšā stāvošajai dienai!..

 2. vai esi pūce vai cīrulis?

būtībā esmu pūce, bet sirdī cīrulis! ha!.. tātad cīruļpūce?! vai tas vispār ir iespējams? ..es cenšos celties agri, jo man patīk agras rīta stundas.. tajās ir kaut kāds neaprakstāms šarms un īpaša sajūta! -mana darba privilēģija ir tā, ka, ja vien nav nekādas tikšanās-no rītiem sēžu un radu jaunu ierakstu blogam.. iedvesmojos no tā, ko redzu arī uz ielas-cilvēki skrien, debesis mainās.. un rīta smarža.. -tieši tādēļ esmu sirdī cīrulis! realitātē pūce, jo eju gulēt ļoti vēlu..-nereti arī naktīs veidoju rakstus-tās ir tādas manas stundas-agri no rīta un vēlu naktī!.. 

3. kādi ir tava rīta skaistuma rituāli?

man ir ļoti svarīgi pēc pamošanās aiziet uzreiz uz vannas istabu-nomazgāju seju ar Madara attīrošajām putām, un sasmērēju ar krēmu.. -tas uzreiz pamodina un reizē arī dod enerģiju!.. ja nav nekur jāskrien-tā arī kādu laiku dzīvojos pa mājām.. vēlāk arī uzlieku minimālu makeup..-rūžš un uzacu  zīmulis ir tas, ko ikdienā lieku uz sejas!..

4. ko tu dari, lai mentāli justos labi, iesākot savu dienu?

..rītu vienmēr sāku pozitīvi, bet noteikti mierīgi-tas ir pats svarīgākais, lai mentāli justos labi!.. nevaru uzlikt radio, kur skan satraucoša mūzika!.. -daudz labāk patīk kas mierīgs apvienojumā ar pozitīvo! ..svarīgi, lai tas, ko pa dienu darīšu nebūtu velti izniekots laiks, bet gan piepildīts un vērtīgs, tad jau arī uzreiz mentāli jutīšos kā vajag!.. tādēļ plānošanai ir būtiska nozīme-tas ir mierpilns laiks, kad veltu laiku sev un sagatavojos garīgi visam priekšā stāvošajam.. -lai arī esmu komunikabla un draudzīga un man patīk būt ar cilvēkiem, -man patiesībā vajag diezgan daudz laiku pašai ar sevi!..

5. cik daudz laika Tev vajag, lai sagatavotos dienai?

būtībā es varu piecelties, nomazgāties, saģērbties un būt gatava-ja vajag.. bet tas ir fiziski! -mentāli man ir būtiski mierā izdarīt visu to, ko sacīju iepriekš, drošvien tā ir vismaz pusotra stunda!.. ja varu to atļauties, tad tik ilgi arī to visu daru..

6. kā izvēlies apģērbu.. -vai iztēlē to saliec jau iepriekš?

ir dažādi.. daudzas lietas īstenībā arī rodas galvā iepriekš.. pat citreiz ierakstu telefonā note par kādu konkrētu apģērbu salikumu.. -pēdējā laikā mans mīļākais apģērbs ir bikses, pirms 4 gadiem man bija 3 gadu ilgs svārku&kleitu periods( bikses tiešām vispār nevilku).. tagad gan..-man ir trīs mīļas bikses, ko tad kombinēju ar attiecīgu apģērbu augšā-džemperi, žaketi, vesti, blūzi vai kreklu.. svarīgi, lai arī tas mainās un pārsteidzu apkārtējos, bet pats galvenais pašai priekš sevis izskatīties un būt ietērptai labā apģērbā.. arī kleitas un svārki ir rokas stiepiena attālumā.. -būtiski tikai,lai ir skaisti, stilīgi un tajā labi jūtos.. manā skapī pārsvarā atradīsies pelēks, balts un melns+vairāki džinsi!.. 

7. kāda ir Tava brokastu izvēle?

pirms brokastīm noteikti izdzeru 0,4l ūdeni (2 glāzes), siltu, bet ne karstu, lai pamostas arī gremošanas sistēma, bet tas ir aptuveni stundu pirms!.. daru visus savus rituāliņus..nevaru uzreiz piecelties un ēst!.. dažreiz pat brokastis ēdu tikai 10-11, jo ātrāk negribas! ..ja ēdu, tad piemetās slikta dūša.. nav taču tā vērts, ja slikti jūties! vēlāk.. tad gan- vienu laiku man ļoti topā bija bezpiedevu jogurts ar grauzdētām auzu pārslām, pievienoju bumbieri, ogas un dažas šķēlītes banānu.. cenšos izvairīties no piena produktiem un kviešu miltiem.. varu ēst pilngraudu maizi ar salātu, dīgstiem un avokado vai vasarā tomātu!.. ziemā-vāru putras.. citreiz ēdu griķu musli ar mandeļu pienu un žāvētiem augļiem!.. bet pilnīgi pietiek arī ar kādu rīta veselības un spēka kokteilīti! ..neesmu no tiem, kas "uzsēžas" uz kaut ko vienu..-mainu tās lietiņas, ko ēdu, lai ēdienkarte būtu daudzveidīga un neapnīk labu garšu kombinācijas!

8. kur ir Tavas iecienītākās vietas, kur brokastot ārpus mājas?

..ārpus mājas nebrokastoju pārāk bieži! ..šķiet neloģiski iztērēt 20eiro par brokastīm un otrkārt nekur nav labāk kā mājās, lai arī būt tukšā kafejnīcā citreiz arī ir ļoti patīkami! ..bet, ja kādreiz tomēr sanāk,-dodu priekšroku Žanna cafe un KID*, vai arī kādā citā vietā paņemu lielu-svaigi spiestu sulu un tad ātrāk ieturēšu pusdienas!.. par citiem brokastu piedāvājumiem sevišķi neorjentējos, tādēļ grūti nosaukt labākās vietas!..