padomi kā cīnīties ar saaukstēšanos 2.daļa - dabīgas zālītes

ir īstenībā lērums dabīgu līdzekļu, kā mēs varam uzveikt slimību.. tikai būtiski mācēt tos izmantot īstajā laikā un situācijā.. viens no priekšnoteikumiem, ja vēlaties izvairīties no zāļu lietošanas ir laicīgi sākt lietot dabīgus līdzekļus, kas cīnīsies ar saslimšanu.. un tādēļ iesaku jau būt gataviem un šīs lietiņas turēt mājās!.. ideālā gadījumā-katru vasaru salasiet tās paši-vietā, kur ir tīra vide un dabīgi apstākļi, bet par to informēšu jūs tad, kad būs tas ziedoņa laiks..  + būtiski arī apzināties, ka katrai slimībai vajag kaut ko savu, jo ir liela atšķirība starp problēmām ar vēderu, vai iesnām, klepu un temperatūru.. šoreiz par saaukstēšanos!

-nātres-

tas ir īstenībā vienīgais augs, kas jums var būt nepieciešāms, jo ar savām īpašībām spēs uzveikt tiešām daudzas, dažādas slimības!.. nātrēs ir ļoti daudz vitamīni un minerālvielas, bet pats galvenais-tās apgādā organismu ar nepieciešamajiem enzīmiem, kas neļauj organismam izžūt, bet gan tieši pretēji- stimulē hidrolīzi!.. tas savukārt veicina toksīnu likvidāciju-izvadot vīrusus un nevēlamās vielas! es pagājušajā nedēļas nogalē arī aiz savas siltumnīcas mājās atradu tikko izlīdušās nātrītes.. varat apliet tēju ar svaigām un arī žāvētām!.. ja jums nepatīk doma par nātrēm-sataisiet to maisījumā ar aveņu lapām vai piparmētru-tas ne tikai spēcinās imūnsistēmu, bet arī novērsīs esošu slimību!.. 

-sarkanais āboliņš-

lai arī cik brīnumaini neliktos- šis augs, kas savvaļā ir ļoti izplatīts, satur arkārtīgi daudz uzturvielas. tas attīra asinis un atslābina ķermeni un ir noderīgs ārstējot gandrīz jebkuru slimību! visbiežāk uzņem tieši aplejot tējā.

-ingvers-

lasiet šeit (spinātu saāti ar laima-ingvera mērci+ingvera labās īpašības) otrs veids kā uzņemt šo vērtīgo sakni ir dzerot tēju- varat vārīt gan katliņā, gan arī vienkārši apliet sarīvētu ingveru ar citronu, ja prasās saldums, variet uzēst medu, bet, ja pievienosiet to klāt karstajam, tas zaudēs labās īpašības!

-pelašķi-

izcils līdzeklis cīņai ar gipu un drudzi!.. ja dzersiet daudz pelašķu tējiņas vai tinktūru tieši saslimšanas sākumā-pirmajās 24 stundās, tas var krietni sīstināt slimības ilgumu! pelašķi izraisa svīšanu, un uzlabo aknu, nieru un endokrīnās sistēmas darbību. šī auga garša ir rūgta, tādēļ atkal varat to uzņemt maisījumā ar piparmētru vai stēviju! 

-kumelītes-

lasiet šeit (paštaisītas inhalācijas + kumelīšu iedarbība)

-piparmētra-

palīdz gremošanas traucējumu gadījumos, bet cīnās ar drudzi saaukstēšanās laikā. visplašāk zināmais ir piparmētras tēja (karstu vai aukstu slimības laikā varat lietot neierobežotā daudzumā vai tinktūra, bet svaigu piparmētru variet rīvēr ādu, lai nosistu augstu temperatūru!.. vīrusiem un mikrobiem šis augs nepatīk, jo piparmētra tos uzveic!