upene give away konkurss nr.1

lai ar savu ceļojumu šo nedēļu iesāku pavisam vēlu.. -sāku to blogā ar brīnišķīgu postu- pienācis laiks solījtajam give away.. ****atvainojiet, ja kādam liekas ārkārtīgi nepieņemami, bet ir daži vārdi un teikumi, kas vienkārši angliski skan labāk!.. un no otras puses vaina nemaz nav tur, ka tas skan labāk, bet gan tādēļ, ka es vienkārši jūtos tieši tā, lai uzrakstītu frāzi angliski!.. -mans stils un es neko sev tur nevaru padarīt!..

IMG_9768.JPG

..pirmkārt es gribu palepoties ar savu jauno galdu, kas ir ļoti,ļoti skaists un īpašs!.. dizains radās iedvesmojoties no šobrīd Skandināvijā aktuālas konstrukcijas, kur grūti pat pateikt-kura ir tā detaļa, kas padara to tik interesantu un ērtu.. iespējams galda kājas, kas nav ierastas, bet gan kopā balstās uz astoņām-jo katrā trijstūrī ir pa 4 vai dažreiz 3, -kur tās attiecīgi savienojas konstrukcijā!.. manā gadījumā īpašas nebija ne tikai kājas, bet arī darba virsma, jo tā reiz kalpoja kā šķūņa sastāvdaļa!.. protams, galda virsmu var izvēlēties tādu, kā vien vēlaties, bet es gribēju, lai dēļi būtu jau ar savu dzīvību un šarmu-no jauniem dēļiem šādu efektu nekad nedabūsi!.. būtībā tas ir domāts kā darba galds.. bet katrs var izmantot, kā sirds vēlās!.. mēs mājās strādājam diezgan daudz, tādēļ bija pienācis brīdis, kad šādu vietu iekārtot bija nepieciešams!.. mājas ir viena no lietām par ko es ļoti daudz domāju, sekoju līdz aktualitātēm ELLE decoration un iedvesmojos un smeļos idejas no dažādiem blogiem! ārkārtīgi svarīgi, lai būtu iespējams sajust to īsto mājīgumu, bet nebūt nepiebāzt pilnu ar dažādām mantām.. nolēmām, ka turpinājumā tas, kas mums vajadzīgs ir krēsls, kur sēdēt pie darba galda,  lampiņa, ko uz tā nolikt un dīvāns-šobrīd viesi sēž uz grīdas!.. visu pēc kārtas!.. -uzreiz nevar!.. pagaidām galds ir, par to es ne tikai ļoti priecājos, bet arī bieži izmantoju un darbojos!.. došu ziņu tālāk arī par jauninājumiem mājās ar īpaši izraudzītām un meklētām lietām!.. šis projektiņš tapa speciālā pasūtījumā un sadarbībā ar WoodBox!.. kas manus dēļus atjaunoja, notīrīja, noslīpēja un beigās izveidoja mākslas darbu!.. +sākumā domāju ar to darboties pati!.. līdz sapratu, ja sabojāšu-kļūdu izlabot nebūs iespējams-uzticēju lietu profesionāļiem, kas ikdienā izgatavo ekoloģiski tīru produkciju ar pievienotu vērtību un mīlestību!..

tad nu beidzot esam tikuši pie give away!.. WoodBox, varbūt variet jau nojaust, ka ražo kastītes, kur ielikt var jebko!.. pudeles, produktus, sīkās mājas lietas.. un tas ir arī tieši tas, uz ko viņi koncentrējās-kastes!.. lēnām attīstās sadarbība arī ar munio candela un citiem uzņēmumiem, lai produktu padarītu īpašu!.. -nododot klientam to iepakotu speciāli veidotā koka kastē!.. liekas skaisti un jauki??.. ar to stāsts nebeidzās- jo pēc tam šo kasti var brīnišķīgi izmantot mājās kā skaistu dizaina objektu!.. to dara arī upene!

IMG_9753.JPG

šoreiz give away un tomēr gribēju to apvienot ar konkursiņu, ko solīju jau otrajā bloga atvēršanas dienā!.. tātad!.. blogā ir 20 idejas, lai ceļu uz veselīgu dzīvesveidu padarītu vienkāršāku, kur izcēlu lietas, kam vērts pievērst uzmanību.. -ko mainīt.. -ko ieviest utt! -tas viss ir atrodams šeit.. es jau aicināju jūs to praktizēt un padarīt savu dzīvesveidu veselīgāku!.. ja neesat vēl paspējuši iziet cauri-nekad tam nav par vēlu!.. bet šoreiz es aicinu pievērsties tam vēl aktīvāk, jo balvā iegūsiet ne tikai labāku dzīves kvalitāti, bet gan arī brīnišķīgo WoodBox kastīti, kur salikt augļus vai arī kādas citas ēdamās lietas..+ tajā pat var salikt arī mazus podiņus un izveidot dārza vietiņu!.. otrkārt ar to var iet arī iepirkties, jo tai ir rokturīši, kas to padara kā groziņu!.. vai varat iedomāties-vasarā uz tirgu! -skaisti.. bet upene parūpēsies par to, lai groziņš nebūtu tukšs un saliks tajā iekšā veselīgus labumiņus.. 

viss, kas jādara jums- aprakstiet savu ceļu-kā ieviesāt un kā izdodas praktizēt veselīgu dzīvesveidu.. (kas bija grūti, kas sanāca bez problēmām, kā tas ietekmēja jūsu ikdienas darbu plānojumu, aktivitātes, finanses)..kā ģimenes locekļi to pieņem!.. stils var būt pilnīgi brīvs-uz komatiem un kļūdām neviens neskatīsies!.. ja vēlaties aprakstiet par katru padomu, galvenais aprakstiet veselīga dzīvesveida ieviešanas gaitas un to, kā jūtaties-neko nepārspīlējot-esiet patiesi..- tādi, kādi esat!.. sūtiet to šeit- annijabormane@gmail.com! labākais stāsts tiks publicēts sadaļā citu stāsti un tiks pie WoodBox kastītes, kurā būs upene sarūpēti veselīgi produkti, kas palīdzēs turpināt veselīgu un skaistu dzīvesveidu! ..aiziet!.. gaidīsim stāstus līdz 2.aprīlim!.. jums ir tieši divas nedēļas laika!..

IMG_9741.JPG