pārsteidzošs stāsts- 75 gadīgā raw/vegan ikona Mimi Kirk jūtās kā savos 20

Mimi Kirk 2-1.jpg

šodien vēlos jūs ar kādu iepazīstināt.. ja ne aci pret aci-tad vismaz gribu, lai jūs zināt šo sievieti! ..šis būs stāsts par Mimi Kirk, -75 gadīgu sievieti, kas ir uzaugusi Kalifornijā un pēdējos 40 gadus ir veģetāriete, un nu jau pusotru gadu ēd tikai svaigu ēdienu!..svaigam ēdienam Mimi pievērsās pēc tam, kad daudzi viņas ģimenes locekļi slimoja ar dažādām slimībām, dzēra simtiem dažādu medikamentu.. viņa zināja, ka to nevēlās, tādēļ pieņēma izaicinājumu-nedēļu attīrīties ar detox, dzerot tikai sulas un ēdot salātus.. pēc tā viņa saprata, ka jūtas daudz, daudz labāk nekā pirms tam, kad ēda vegāniski..pēc šī viņa sāka skatīties un meklēt, kas šajā raw dzīvesveidā slēpjas.. kas ir tik īpašs!..

..pagrieziena punkts Mimi dzīvē neēst gaļu bija brīdis, kad viņa sajuta to, ka viss, kas mums ir apkārt ir saistīts ar enerģiju.. viņa pati saka-vienmēr esmu mīlējusi ēdienu.. man joprojām šķiet aizraujoši apmeklēt raw restorānus un dažādas vietas, kur ir iespējams uzzināt, ko jaunu šajā jomā!.. bet būtiski, lai tas ir arī veselīgi! -arī tas ir bonuss neēdot gaļu, jo pēc tā viņa reāli sāka justies citādāk.. -brīvāk un labāk! 

..viņa pati atzīst,  ka dzīve ir bijusi pārsteidzoši interesanta un fantastiska..-šobrīd savos 75. viņa jūtās kā 20 gadīga un tā ir pārsteidzoša un apbrīnojama lieta viņai pašai! pati Mimi atklāj, ka šī atslēga uz to, kā viņa jūtās un izskatās ir ne tikai attieksmē pret dzīvi-rūpējoties un mīlot sevi, bet arī viņas ēšanas ceļā, kas ir raw/vegan-dzīva ēdiena dzīvesveids! 

pašlaik viņa ir dzīves aizgrābta, aktīva, bieži ceļo no vienas pasaules malas uz otru un savu laiku velta iedvesmojot un dodot apkārtējiem cilvēkiem zināšanas, atklājot savu skaistuma un veselības noslēpumus! gatavojot raw (svaigu, termiski neapstrādātu pārtiku), viņa pasniedz lekcijas, stāstot par veselību, par savu dzīves pieredzi un to, cik labi viņa jūtās!.. tāpat viņa ir arī grāmatu LIVE RAW un LIVE RAW AROUND THE WORLD autore.. kā arī Mimi raksta savu blogu- http://youngonrawfood.com!

šī degsme stāstīt citiem aizsākās, kad Mimi tika nominēta kā "seksīgākā veģetāriete pēc 50".. cilvēki sāka jautāt šos noslēpumus-par veselību, ilgdzīvošanu.. Mimi nolēma, ka šī ir iespēja dalīties ar dzīvi un palīdzēt citiem pāriet uz termiski neapstrādātu uz augu valsts produktiem balstītu dzīvesveidu! ..Mimi atzīst, ka tajā visā nav nekā sarežģīta-ir jāorganizē un jāsaplāno viss un tad atliek tikai pagatavot iecerēto!.. pēc Mimi domām, lai ieietu normālā raw režīmā-jāpaiet gadam, lai bez liekas piepūles sāktu dzīvot šo dzīvesveidu! ..tāpat viņa atzīst, ka viņai prasās arī siltu ēdienu-viņa to pagatavo, bet tikai līdz normālai temperatūrai- līdz 45 grādiem, kad vitamīni un vērtīgās uzturvielas tiek saglabātas, nevis nogalinātas! -gan zupas, gan dažādu dārzeņu pastas.. bet kokteiļus padara siltus dažādas garšvielas! Mimi uzmundrina-dariet savu labāko, cik vien spējat -tad tas nevar neizdoties.. turieties pareizā virzienā un viss izdosies! 

securedownload.jpeg

Mimi saka, ja šaubaties-aizejiet uz veco ļaužu pansionātu un padomājiet-vai arī jūs reiz vēlaties tur būt!.. viņa ir brīnišķīgs pierādījums, ka viss ir iespējams, ka 75 gados ir iespējams dzīvot bez medikamentiem!.. es ticu, ka vēl pēc 20 gadiem Mimi jorpojām būs enerģiska, skaista un vesela! -mums ir jābūt aktīviem-jākustās, jāvingro, jānodarbojas ar jogu..jākontrolē, lai nenervozējam, mēs nedrīkstam nodragāt sevi kā mašīnas, jo detaļas nebūs iespējams nomainīt!.. svarīgi ir būt pozitīviem par vecumu un nedomāt par to, ka jauna krunciņa padara cilvēku vecu.. ir jāseko līdz modei un moderni jāģērbjās un es to daru, jo es tā jūtos, daudzas sievietes vecumā nogriež īsus matus, bet esmu sajūsmā, ka man ir veselīgi mati!.. ja ir jauneklīga dvēsele un attieksme pret dzīvi, tad arī jūsu ķermenis un prāts būs ar to savienots un attiecīgi arī darbosies! /Mimi Kirk

10339579_871922516157755_498234746594915211_n.jpg