V A S A R A // bērnības garša

IMG_7549.JPG

gluži gandrīz vai nemanot-atsteidzies jūnijs. nesaprotu, kur laiks tā aizsteidzas. nē, īstenībā jau saprotu-dzīve ar diviem bērniņiem ir tik ātra. aprūpēt, samīļot, izskolot, izklaidēt. nav viegli, bet skaisti, -tik daudz mēs kopā piedzīvojam. jo ātrāk piefiksēju, ka laiks tā skrien, jo vairāk cenšos ar viņiem kopā elpot, būt un pievilkt sev tuvāk, apmīļot.

šķiet, ka nupat aizvadīts skaistākais mūža maijs, tik ziedošs, smaržīgs, silts.. dažreiz-brīžos, kad esam kopā visi četri, mazie saguruši pēc garās dienas reizē raud, paskatos uz Ģirtī, mēs abi smaidām, skudriņas izskrien cauri. nu tā īsti.. tās raudas jau tūliņ beidzas, cik ļoti viņiem mūs vajag! tikmēr šeit pamatīgs klusums. atvainojiet. bet paldies, ka iegriežaties, rakstiet vēstules un apvaicājieties- tas dikti silda un piepilda sirdi. 

šodien jūnijs. -un sākas VASARA. atceraties, cik gan daudz nozīmē bezrūpīga bērnības garša? -sausas lūpas, vējā sapūsti, savēlušies mati, saulē sažmiegtas acis, smiekli, piedzīvojumi, garšīgs ēdiens zem ābeles vai jūras krastā, ko lielā izsalkumā tik gardi, ātri apēd.  brīdis, kad ēst garšo visvairāk un vakarā -iegāzies spilvenā, smaidi un acis pašas krīt ciet, nav ilgi jāiemieg.. man šķiet, ka vislabākā bērnības atmiņa un garša saucas VASARA. aizveru acis, atkal skudriņas sakutina vēderu. -atmiņas skrien garām aizvērtajiem acu plakstiem. es ar nepacietību gaidu, ko mums atnesīs šī vasara. un es to piefiksēšu, ķeršu, cik spēšu ar acīm un pierakstīšu, lai tā ir tā bērnības garša, kas paliek visspilgtāk un kņudinā vēlāk pakrūtē, atgriežoties skaistajās atmiņās, kad piedzīvojām visu kopā. lai jums burvīga, burvīga vasara! esot kopā ar bērniem-esam tik priviliģēti izdzīvot bērnību vēl reizi. lai tā ir īpāša, bagāta piedzīvojumiem, smiekliem, apskāvieniem, svaigu gaisu un laimes.. 

tiekamies biežāk šeit un noteikti arī kaut kur starp piedzīvojumiem un saldējuma kokteiļiem. 

ar prieku centīšos atjaunot arī upene piektdienas sleju ar iedvesmas linkiem,

-mīlestībā

A.