PASTKARTĪTES NO V A S A R A S!

wow. ČETRI mēneši. tik daudz. aizveru acis un ieelpoju- tirpiņas pārskrien, sajūtot aizgājušo vasaru. vai arī jums tā bija par īsu? mēs centāmies to no sirds izbaudīt-katru dienu, cik nu varējām un šeit ir bijis pamatīgs klusums! pat nebiju domājusi, ka tik sen neesmu neko rakstījusi-laiks skrien tik ātri. iesāku šo rakstīt augusta beigās un lasot Daigas rakstīto, ka viņai nācies no jauna ielogoties, lai uzrakstītu blogu, nešaubījos, ka arī man tas būs jādāra. neesmu aizmirsusi par blogu, par lasītājiem, kas gaida un reizēm (pēdējā laikā arvien biežāk) pajautā, kā mums iet un, kad gaidāms kāds jauns raksts. PALDIES! te nu varat ielūkoties un palasīt drusku kā mums iet un ko esam sadarījuši.

tik daudz kas ir pa šo laiku noticis. mums ir piedzimusi meitiņa! ja sekojat mums instagramā drošvien jau to nebūsiet palaiduši garām.. rokas ir pilnas un strādāju pilnu slodzi ar mazajiem, rūpējos par kārtību mājās, bet brīvajā laikā klusumā elpoju un pāri tam visam vēl cenšos smelties spēkus un iedvesmu, lai nepagurtu smaidīt un piepildīt mazo lielās vēlmes un vajadzības. centīšos pamazām atsākt savas idejas piepildīt arī šeit, kaut gan sirdī jūtu, ka vairāk to varēšu darīt, kad bērni paaugsies lielāki-šis laiks pieder viņiem. :)

dzīve ar diviem bērniem ir brīnumaina. šķiet, ka ir tāds lielāks miers, ko māsiņa mums atnesusi. tāda idillīte, sava mazā pasaule, kad viss griežas ap bērnu vajadzībām un labsajūtu. bērnība. uz abas rokas pirkstiem izskaitāmi rudeņi,  vasaras, pavasari un ziemas.. tik vien! saldējums, pankūkas, smaidīga mamma, tētis, kurš nekad neatteiks, cieši apskaus un lutinās. -laime. bezrūpīgi smiekli un nebeidzami milzīgi sapņi. tik īsti. nekas nav neiespējams un pasaule ir tik skaista. mēs esam blakus un mūsu galvenais uzdevums ir piepildīt skaistas atmiņas un lielu sajūtu tām sirsniņām, kas mazajās krūtīs mīt! viņu prieks ir mans prieks. 

šogad vairāk dzīvojāmies pa pilsētu. ilgojos pēc dienām, miera un piedzīvojumiem laukos, bet ticu, ka atkal nākamvasar vairāk izbrauksim, -kad Pērle būs paaugusies! tikmēr tepat netālu no pilsētas devāmies piknikos, pastaigās un lēnā garā, iepazīstot mūsu mazo meitenīti- vienkārši dzīvojām mierīgi, tuvumā mājām.. reizēm man gan šķiet, ka tāpat jau pa trakulīgo viskur esam bijuši. bet kā dzinulis Gabī katru dienu mostoties saka mamma-ārā :) devāmies vairākas reizes uz ZOO, uz mežu pie zirgiem, kur Gabī izjāj.. pilsētas kanālā barojām pīles un vienā dienā atnāca rudens, tapēc arī vienmēr, katru dienu vismaz vēlā vakarā izgājām laukā uz netālo laukumiņu vai stadionu, lai būtu vasarā un radītu skaistas bērnības atmiņas mazajiem. 

laiks ar ģimeni, draugu ciemošanās un kopīgi piedzīvojumi mājās vai dabā, -visskaistākie mirkļi ir esot kopā.  pasaulē-visapkāt mums blakus ir tik daudz skaistuma un prieka. te nu dažas pastkartītes kā mums ir gājis.. ceru, ka arī jums šī vasara atstāja zīmogu sirdī! uz drīzu.. -Annija♡