//iedvesmojies: mūsudienas-mūsu gatavošanas paradumi un #našķētiesprasme

beidzot dalos mūsu kopīgās gatavošanas pieredzē ar Gabrielu un mazliet arī ar mūsu ģimenes uztura ieradumiem, ko jau sen plānoju aprakstīt.. šajā rakstā vēl par mūsu prasmi našķoties un dalos 10 Mazo Ekspertu Skolas padomos, kās palīdzēs ieviest veselīgas našķu ēdienreizes un dos vērtīgu ieskatu saprast, kam tajās dot priekšroku. 

-zinu, ka reizēm mammas saka, ka iesaistīt bērnu gatavot ir apgrūtinoši. -jā, tas nedaudz paildzina procesu, tomēr, manuprāt, kopīgai gatavošanai ir milzīgs ieguvums, bērniņš iemācās un redz kā ēdiens tiek pagatavots, pārņemot ģimenes gatavošanas tradīcijas, iemācās un daudz uzzin par produktiem-kur tie rodas un ko tie dod veselībai. vēl tas ir vērtīgs laiks kopā, kad iesaistīt bērniņu aktivitātēs, kas ir nopietnākas par ierasto spēļu laiku un rotaļām, jo jābūt atbildīgiem un uzmanīgiem-jāizrunā un daudz jāatgādina par drošību-karsts, ass utt.

pats galvenais ir ļaut iesaistīties-darboties, mācīties, tad tā interese, patika un vēlme pagatavoto apēst vairosies. lasīt vairāk: