piedzīvojot skaisto. rudeni-esi laipni gaidīts!

vasara ir pagājusi. noskrējusi rekordātrumā sprintu. un ir jau otrais septembris.. vai tiešām? -liekas tik neticami. man ir pilnīgi nereāla sajūta par to, bet mums ir bijuši tik daudz piedzīvojumi un skaistas dienas.. daudz kur esam paspējuši būt un redzēt. visu laiku esam bijuši ļoti aizņemti ar dzīvošanu. jā! ko gan vēl gadu vecam puikam un viņa mammītei vajadzētu darīt? es ļoti baudu šo laiku un ticu, ka viss cits var pagaidīt. par to, ko vasarā sadarījām padalīšos blogā nākamnedēļ, jo līdz šim datoru vienmēr atstājam mājas.. es dikti ceru, ka rudens atnesīs laiku, lai pievērstos vairāk upenei. :)

es nopūšos.. tik daudz ko gribētu pateikt un dalīties. šī vasara bija brīnišķīga un ļoti mīļa. Gabriels jau tik daudz saprot.. tik daudz ko jau var sarunāt, bet visa pasaule apgiežas kājām gaisā, kad viņš atnāk pie manis, neprasot iedod man bučiņu-būt mammai ir neaprakstāmi.. šonakt -jā, jo protams, ir jau vēla nakts, domāju par to, ka savu pasauli mēs uzburam paši. savas domas un sajūtas vai pasaules redzējumu veidojam mēs! es izvēlos būt laimīga mamma. es izvēlos būt priecīga, mīloša sieva, kaut arī manam vīram nav brīvdienu un jāstrādā līdz vēlam vakaram.. es izvēlos smaidīt un pateikties par jauno dienu, ko Dievs mums ir dāvājis un piedzīvot skaisto. 

vasarā es negribēju iet ārā pa dienu pilsētā.. mēs baudījām dzīvi prom vai arī ārā izgājām tikai pašā vakarā, kad ielas bija tukšas un lai arī es pēc lauku plašuma joprojām ļoti ilgojos, vakar tā stingri sev noteicu, -mēs dzīvojam tur, kur esam, lai darītu to, ko Dievs vēlas, lai mēs šobrīd darām. 

sataisījāmies iet laukā un pēc ilgiem, ilgiem laikiem, jo neatceros pēdējo reizi, kad uz centru aizgājām ar kājām.. devāmies un ļāvāmies, lai diena mūs ved.. uzbūru prātā ainu, ka arī pilsētā ir labas lietas, ja mēs piepildām to ar sajūtām, ko vēlamies saņemt. 

labākais maršruts vienmēr ved cauri Tērbatas ielu-īpaša sajūta.. tad izdomājām nogriezties un paņemt svaigi spiesto suliņu eko veikaliņā, pēc tam ceļa remonti aizveda mūs līdz vēl citam eko veikaliņam, kur arī iepirkām dažas lietiņas.. pienācis laiks pusdienām. uztaisīsim pikniku parkā. šis tas jau no iepirktā mums labi noderēs, bet viena no mūsu vietiņām, kur ārpus mājas reizēm iegriežamies apēst salātus un siera kūku ir TERRA. salikām savu box un ripojām pāris kvartālus līdz parkam. tad mums bija visbrīnišķīgākais pikniks. -saulains, priecīgs, mierīgs.. abi vērojām cilvēkus, kas traucas cauri Vērmanes dārzam un dārzniekus, kas plāno ainavas. es izvēlējos šo brīdi un dienu padarīt īpašu. 

vispār vakardiena bija elpu aizraujoši skaista. pirmajā septembrī ir tik daudz skaista- cilvēki uzposušies, priecīgi, saviļņoti.. ziediem rokā, tik bieži dzirdami smiekli. tik forši! es pat sajutos, kā kaut kur citur šodien.. -ne Latvijā! bija tik neierasti, bet ļoti, ļoti patīkami redzēt tik daudz ģimenītes, sēžam kafejnīcā, pusdienojot. mani tas sasildīja. es ticu, ka vakar Rīgā valdīja baigā mijiedarbība un man dikti gribētos, lai tā tas būtu biežāk. 

nobeigumā vēl gribēju dalīties ar šo dziesmu, kas skan mūsu playlistā.

lai visiem jauks rudens, izdodas piedzīvot skaisto un uzredzēšanos :) xx.